Kārtot pēc:  alfabēta | popularitātes  
  Ēģipte  
    Kurorti  
    Ekskursijas  
  Taizeme  
  Arābu Emirāti  
  Kanāriju salas  
  Bali - Indonēzija  
  Maroka  
  Itālija  
  Izraēla  
  Vjetnama  
  Spānija  
  Malta  
  Grieķija  
  Kipra  
  Maljorka  
  Francija  
  Krēta  
  Čehija  
  Ķīna  
  Gruzija  
  Indija  
  Uzbekistāna  
  Turcija  
  Kazahstāna  
  Korfu  
  Butāna  
  Norvēģija  
  Tunisija  
  Ungārija  
  Vācija  
  Austrija  
  Rodas sala  
  Sardīnijа  
  Maurīcijas sala  
  Sicīlija  
  Horvātija  
  Krievija  
  Šveice  
  Polija  
  Omāna  
  Beļģija  
  Malaizija  
  Kambodža  
  Tibeta  
  Sīrija  
  Maldīvu salas  
  Laosa  
  Libāna  
  Meksika  
  Singapūra  
  Peru  
  Somija  
  Kolumbija  
  Jordānija  
  Dānija  
  Filipīnas  
  Mjanma, Birma  
  Ibiza  
  Portugāle  
  Etiopija  
  Madeira  
  Šrilanka  
  Jamaika  
  Singapūra + Malaizija  
  Slovēnija  
  Serbija  
  Latvija  
  Dominikas un Martinikas salas  
  Lietuva  
  Irana  
  Paros salā  
  Igaunija  
  Bulgārija  
  Brazīlija  
  Amerika un Kanāda  
  Kenija  
  Japāna  
  Venecuēla  
  Dominikāna  
  Gana  
  Kuba  
  Nepāla + Tibeta  
  Nīderlandes  
  Lielbritānija  
  Rumānija  
  Austrālija  
  Namībija  
  Pakistāna  
  Krima  
  Jaunzēlande  
  Barbadosa  
  Argentīna  
  DĀR  
  Albānija  
  Baltijas Valstis  
  Melnkalne  
  Islande  
  Margaritas sala  
  Ukraina  
  Monako  
  Andora  
  Slovākija  

Ekskursijas

KAIRA
Ar autobusu (1 diena)   65$ (bērniem 35$) Pirmdiena, otrdiena, ceturtdiena, svētdiena
Ar autobusu (2 dienas/1 nakts)   140$ (bērniem 70$) Ceturtdiena, svētdiena
Ar lidmašīnu (1 diena)   180$ (bērniem 150$) Otrdiena, ceturtdiena
Kaira - Ēģiptes galvaspilsēta, Āfrikas un Tuvo Austrumu liekākā pilsēta.
Ēģiptes muzejs - Visu uz Kairu atbraukušo tūristu Meka. 12 muzeja zāles aizņem no Tutanhamona kapenēm atvestie dārgumi. Nemainīgu tūristu interesi izraisa īsti Tutanhamona zelta sarkofāgi un viņa mūmijas galvas zelta maska.
Gīzas plato izvietojušās trīs piramīdas - vienīgais no pasaules brīnumiem, kas saglabājies līdz mūsdienām. Vislielākā un zināmākā no tām - Heopsa piramīda ir 137m augsta. 350m tālāk novietota slavenā Sfinksas statuja - lauva ar cilvēka seju.
Papirusa institūtā var vērot ēģiptiešu papirusa izgatavošanas procesu un iegādāties to piemiņai. Uz papirusa tieši jums uzrakstīs jūsu vārdu, izskaidros papirusa zīmējumu un vārda "kartuš" nozīmi.
Parfimērijas salonā uzzināsiet pasaules vissenākās parfimērijas izgatavošanas vēsturi.
Ekskursija ar lidmašīnu: izlido no Šarm El-Šeihas 07:00, ielido Kairā 08:00. Izlido no Kairas 19:00, ielido Šarm El-Šeihā 20:00.

Luksora (ar lidmašīnu) 200$ (bērniem 150$) Trešdiena, svētdiena
Luksora - piļu pilsēta (tulk. no arābu valodas). Milzīgu klinšu labirintā ieraudzīsiet slaveno Karaļu ieleju - 40 faraonu, tai skaitā Tutanhamona - Nefretītes un Ehtanoja jaunā znota, apbedījuma vietu. Netālu no Karaļu ielejas - valdnieces Hatčepsutas templis. Būvēts pirms 3500 gadiem un lieliski saglabājies līdz mūsdienām. Katru gadu tur notiek operas "Aīda" izrāde. Hatčepsuta bija vienīgā sieviete, kas Ēģiptē valdīja kā faraons, nevis karaliene. Savu templi viņa nosauca par "Dzezer Dzezeru" - "Lieliskākais no lieliskākajiem". Jūs apburs arī pati Luksora (Tēbas) - Ēģiptes faraonu galvaspilsēta. Nīla to sadala divās daļās: labajā pusē atradās "dzīvo pilsēta" - šeit dzīvoja tās iedzīvotāji, bet kreisajā - "mirušo pilsēta" ar apbedījumu tempļiem un kapenēm. Ekskursijās laikā redzēsiet arī Memnona Kolosus, majestātiskos Karnakas un Luksoras tempļus zem klajas debess, svēto ezeru, kur priesteri veica senos rituālus. Luksoras templis tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem tempļiem Ēģiptē.
Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas.
Ekskursija ar lidmašīnu: izlido no Šarm El-Šeihas 06:30, ielido Luksorā 07:30. Izlido no Luksoras 18:30, ielido Šarm El-Šeihā 19:30.

Mozus kalns un Svētās Katrīnas klosteris 40$ (bērniem 20$) Otrdiena, piektdiena, svētdiena
Ekskursija sākas apmēram 22.00. Autobusā jūs dodaties Svētās Katrīnas klostera virzienā.
Uzkāpšana svētajā kalnā, kur Mozus saņēma no Dieva vēsti ar 10 baušļiem - pirmo visas kristīgās pasaules ētikas kodeksu. Šī ir arī jūdu un musulmaņu svētvieta.
Mozus kalns vai, kā to dēvē mūki, “svētā smaile”, slejas 2285 metrus virs jūras līmeņa, no klostera tajā uzkāpt iespējams divās stundās. Mozus kalna virsotnē ir uzcelta kapela, kas veltīta Svētajai Trīsvienībai. No kalna smailes paveras elpu aizraujošs skats, kā dēļ ir vērts tērēt spēkus un kāpt kalnā. Īpaši skaists tas ir rītausmā, un kā vēsta teika, cilvēkam, kas uzkāpis kalnā un sagaidījis tur saules lēktu, tiek atlaisti visi grēki …
Brokastis viesnīcā netālu no Mozus kalna, Degošā ērkšķu krūma un senā Svētās Katrīnas klostera apmeklējums. Atgriešanās Šarm El-Šeihā.

Svētās Katrīnas klosteris un Dahabas pilsēta 35$ (bērniem 20$) Pirmdiena, trešdiena, sestdiena
Izbraukšana ar autobusu no Šarm El-Šeihas 7.00 no rīta.
Svētās Katrīnas klosteris atrodas 240 km no Šarm El-Šeihas un ir pareizticīgo mūku centrs, kas darbojas bez pārtraukuma no VI gadsimta. Jau 1400 gadus tas atrodas Sinajas tuksneša vidū, saglabājis savu īpatnējo raksturu vēl no laikiem, kad tika uzbūvēts Bizantijas imperatora Justiniāna valdīšanas laikā. Islama pamatlicējs pravietis Muhameds, arābu kalifi, turku sultāni un pat Napoleons ir bijuši aizbildņi klosterim un glābuši to no izlaupīšanas. Visā pastāvēšanas laikā klosteris ne reizi nav ticis ieņemts, sagrauts vai pat bojāts. Gadsimtiem cauri tas nesis savu svētas Bībeles vietas tēlu, kur Vecajā Derībā aprakstīto notikumu simboliskais skaidrojums tiek sniegts, pateicoties lūgšanām Jēzum Kristum un Jaunavai Marijai. Svētās Katrīnas klosteris ir tradicionāla svētceļojumu vieta. Šeit ir daudz svētbilžu, zvanu, krievu meistaru darinātu baznīcas trauku, senu grāmatu senās valodās. Klostera teritorijā atrodas Degošais ērkšķu krūms, kura liesmā Dievs parādījās Mozum un lika viņam izvest Izraēla dēlus no Ēģiptes gūsta.
Pēc klostera apmeklējuma – pusdienas tuvējā restorānā. Atpakaļceļš vedīs gar Dahabas līci. Dahabas pilsētas apmeklējums ar iespēju pastaigāties pa nelielu austrumu tirgu, pēc tam īsa atpūta nacionālā stilā iekārtotās kafejnīcās jūras krastā.

Rasmuhamedas nacionālais parks 35$ (bērniem 20$)
Ar autobusu: otrdiena, piektdiena, svētdiena
Ar kuteri: pirmdiena, trešdiena, sestdiena
Rasmuhamedas nacionālajā parkā var aplūkot visu Sarkanās jūras bagātību un valdzinājumu. Parks tika pasludināts par dabas aizsardzības teritoriju 1983.gadā. Tas ietver sevī lielu Sinajas pussalas dienvidu gala teritorijas daļu un piekrastes ūdeņus. Valda uzskats, ka Rasmuhamedā ir pasaulē visskaistākie koraļļu rifi. Šeit sastopamas visas Sarkanās jūras zivju un jūras dzīvnieku sugas.
Brauciens ilgst pusi dienas. Izbraukšana 08:30 (35 km). Rasmuhamedas apskate sākas Šarkas observatorijā ar brīnišķīgo skatu uz Suecas kanāla un Akabas līča savienošanās vietu. Pēc tam ceļš ved uz baltu smilšu pludmali, kur drosmīgākajiem iespējams peldēties ar masku un elpojamo caurulīti 400 metru dziļā jūrā. Atpakaļceļā būs iespējams redzēt Tirkīza, Sāļo, Barakudas ezeru. Atgriešanās viesnīcā 17:00.

Nuveibas krāsainais kanjons 50$ (bērniem 20$) Pirmdiena, trešdiena, piektdiena
Nuveibas krāsainais kanāls pārsteidz katru ceļotāju, kas nonācis starp tā klinšainajām sienām. Daba kā meistarīgs skulptors un mākslinieks izveidojusi un izkrāsojusi šeit esošos akmeņus. Ja vien cilvēks tā prastu izpausties!
Brauciens ilgst visu dienu. No Šarm El-Šeihas ap 06:00 džipi dodas ceļā uz Nuveibu (170 km). Galapunktā no augstajām klintīm iespējams baudīt kanjona neatkārtojamo skaistumu un, ja paveiksies, ieraudzīt beduīnu karavānu. Akabas līča otrā krastā redzami Saūda Arābijas kalni. Tālāk pārgājiens kājām, bet džipi dodas uz otru kanjona malu. Pārgājiena beigās pusdienas jūras piekrastē Nuveibā, peldēšanās.

Abu-Galum rezervāts 60$ (bērniem 45$) Otrdiena, ceturtdiena, svētdiena
Viena no piesātinātākajām ekskursijām: izbrauciens ar džipiem tuksnesī, izjāde kamieļu mugurās pa jūras krastu, snorkelēšana "zilajā caurumā" -  vienā no skaistākajiem koraļļu rifiem pasaulē, pusdienas jūras krastā.

 

Safari ar džipiem 30$ (bērniem 20$) Pirmdiena, piektdiena
Aizraujošais ceļojums uz tuksnesi – vizanāšanās ar kamieļiem, beduīnu ciemats ar lieliskām gril-vakariņām

Grand-safari ar džipiem 55$ (bērniem 25$) Pirmdiena, ceturtdiena, sestdiena
Aizraujošais ceļojums ar džipiem pa visu Sinajas pussalu sākas apmēram 05.30 no rīta. Jūs dosieties uz Svētās Katrīnas klosteri, kur gaida divas stundas ilga ekskursija. Apmeklēsit krāsaino kanjonu, kur klintīm daudzu gadsimtu gaitā izveidojušies visdīvainākie apveidi un māksliniece - daba radījusi brīnumainus zīmējumus uz kanjona akmeņiem. Pusdienas jūras krastā Nuveibas pilsētā.

Brauciens uz koraļļu salām 35$ (bērniem 25$) Otrdiena, ceturtdiena, svētdiena
Piedzīvojumu meklētājus piestātnē gaidīs īsts jūras kuteris. Jums izsniegs pleznas, masku un elpojamo caurulīti peldēšanai zem ūdens. Pusstundas brauciena laikā līdz koraļļu rifiem - ap jums Sarkanās jūras skaistums! Nokļūstot rifos atliek tikai uzvilkt pleznas, masku un peldēt starp daudzkrāsainām, eksotiskām zivīm un koraļļiem. Redzot šo pasaku valstību, noteikti gribēsiet šeit atgriezties vēlreiz. Pusdienas, pagatavotas no svaigām zivīm un dārzeņiem, jūs gaidīs turpat kuterī. Pēc tam - brauciens uz koraļļu salu Tiran. Uz salas var sauļoties un peldēties.
Atgriešanās ostā 17.00.

Laiva ar stikla dibenu 15$ (bērniem 10$) Pirmdiena, piektdiena
Ekskursijas laikā jums būs iespēja apskatīt daudzās un dažādās Sarkanās jūras zivis un koraļļus, kā arī redzēto iemūžināt uz fotofilmiņas vai nofilmēt, pat neieejot ūdenī. Izbraukuma ilgums jūrā apmēram 1,5 stundas.

 

Batiskafs 45$ (bērniem 25$) Pirmdiena, trešdiena,sestdiena
Uz dažām stundām nolaidīsieties jūras dzelmē, un tā atklās jums savus noslēpumus.

 

 

Delfinārijs 25$ (bērniem 15$) Pirmdiena, piektdiena
Pārsteidzoša izrāde ar dresētu delfīnu piedalīšanos – svētki bērniem un pieaugušajiem.

 

 

Zemūdens peldēšana 55$ Katru dienu
Jahta, ar kuru dosieties uz Sarkanās jūras interesantākajām un skaistākajām vietām, aprīkota ar nepieciešamām iekārtām un inventāru zemūdens peldēšanai. Pieredzējuša instruktora uzraudzībā visu dienu varēsiet baudīt brīnišķīgus skatus. Pusdienas uz jahtas. 17:00 - atgriešanās ostā. 

 

Šovs “1001 nakts” 20$ (bērniem 10$) Trešdiena, piektdiena
Ap 20.00 jūs aizvedīs uz austrumu stilā būvētu pili. Redzēsiet neaizmirstamu muzikālo izrādi, kas ataino šīs valsts vēsturi dejās un dziesmās, varēsiet pārliecināties par vietējo jātnieku prasmi uz arābu auļotājiem un kamieļiem izpildīt dažādus trikus. Varēsiet pastaigāties pa pils teritoriju, atpūsties arābu kafejnīcā, ieturēt vieglu maltīti austrumu restorānā un iegādāties tradicionālos Ēģiptes suvenīrus.

 

Moto safari 1cilv. 25$, 2cilv. 40$ Katru dienu
Izbraukšana 14.00. Jūtaties atkal jauni un bezbēdīgi pie četrriteņu motocikla stūres modru instruktoru uzraudzībā, nogaršojiet īstu beduīnu tēju un sagaidiet saules rietu tuksnesī.

Super moto safari 1cilv. 40$, 2cilv. 70$ Katru dienu
14.00 jūs izbrauksit no viesnīcas uz vietu, kur sākas šī ekskursija – brauciens ar četrriteņu motocikliem tuksnesī. Pēc aizraujošā brauciena viesmīlīgie Sinajas tuksneša pamatiedzīvotāji beduīni jūs sagaidīs ar tēju, ar tuksneša kuģiem aizvedīs noskatīties apburošā saulrietā. Pēc tam īstā austrumnieku teltī jums tiks pasniegtas uz grilla gatavotas nacionālās vakariņas. Ap 19.00 jūs atgriezīsities viesnīcā ar milzīgu iespaidu bagāžu.

VASARA 2015
ZIEMA 2015
Avio ekskursiju tūres
Kalnu slēpošana
Brīvdienu ceļojumi
Kruīzi
Autobusu ekskursijas
Iepirkšanās ārzemēs
Pēdējā brīža piedāvājumi no Vācijas
Kāzas arzemēs
Villu noma
Veselības tūres
Skolēnu ekskursijas
Līgo ceļojumi
Bērnu nometnes
Viesnīcu rezervācija
Sandals & Beaches
Ekskursijas pa Latviju

 
  Vēlaties saņemt karstākos piedāvājumus uz e-pastu? Parakstieties uz jaunumiem šeit!
  e-pasts: 
 
 
 
Bez vīzu režīmi
Bezprocentu Kredīts ceļojumiem
Ceļojumi uz nomaksu
Dāvanu kartes
ES lidostu drošības noteikumi
Iepriekšpārdošanas akcija
Pamatojums veikt apdrošināšanu
Pases
Rent Flat In Riga
Rent Jurmala apartments
Riga tour. Riga guide. Tour operator in Latvia
Transfers in Riga
Vakcinācija
Vīzas
Vīzas uz Turcijas Republiku
Zvani no ārzemēm

 

        Top.LV

Portatîvo datoru remonts Rîgâ

© SIA Antario '2008