Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Karaliska iepazīšanās ar Siamui

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Taizeme   »   Karaliska iepazīšanās ar Siamui

1. diena 
Ierašanās Bangkokas lidosta un transfērs uz Huan Hin. Izvietošana viesnīcā un brīvais laiks. 
Tuvāk saulrietam dosimies uz Huan Hinas skatu laukumu, no kurienas paveras neatkārtojama panorāma uz visu pilsētu, pēc skatu laukuma apmeklējuma jums būs iespēja doties uz Huan Hinas nakts tirgu, kur jūs varēsiet nobaudīt eksotiskos ēdienus un tradicionālos suvenīrus. 

2. diena 
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm dosimies uz vēsturisko Phra Nakhon Khir, kur Samaras kalnā atrodas Khap Wang pils,  kā arī vēlāk dosmies uz Mīlestības un Cerības templi – Mrigdayavan
Pusdienas restorānā , pēc kurām apskatīsim Huan Hinas dzelzceļa staciju, kas tiek uzskatīta par skaistāko visā Taizemē.
 
3. diena 
Brokastis viesnīcā, pēc kurām dosimiesuz Huan Hinas vīnogājiem, kur jūs varēsiet vērot skaistus skatus un nobaudīt Huan Hinas vīnus, pēc kā jūs gaida neaizmirstamas pusdienas vīnogaja teritorijā. 
Pēc pusidienām ierāšanās mēs dosimies uz Khao Sam Roi Yot  nacionālo parku kur mēs redzēsim šī nacionālā parka galveno lepnumu Phraya Nakhon alu.
 
4. diena 
Brokastis viesnīcā. Pēc broakstīm dosimies uz lielāko nacionālo parku Taizemes teritorijā Kaeng Krachan, kur varēs iepazīties ar autentisko Tazemes dabu un redzēt slaveno Pala – U ūdenskritumu.
Pusdienas nacionalā parka teritorijā, pēc kuram jūs pēc savas izvēles varēsiet doties izbraucienā ziļoņa mugurā un varēsiet izbaudīt nacionālā parka ainavas jau no cita rakursa.
 
5. diena 
Pēc brokastīm un izrakstīšanās no viesnicas dosmies uz Rayong- klusumu un miera stūrītis. Taizemiešu mīļākais atpūtas ceļojumu galamērķis, kas eiropiešu vidū vel nav guvis lielu popularitāti.
Izmitināšna viesnīcā un pusdienas, pēc kurām jūs gaida iepazīšanās ar provinces lepnumu – Jāšanas klubu, kur jūs varēsiet iepazīties ar vienām no grudrākajām radībām, kā arī varēsiet doties izjādē. 
 
6. diena 
Brīdis, kad ļausimies atpūtai divās paradīzes salās Siāmas līcī.
Pēc brokastīm dosimies uz Ban Phe laivu piestāstni no kurienes
ar ātrumlaivu dosimies uz neabdzīvoto salu Talu, kur varēsies izbaudīt snorklēšanas priekus. Ap dienas vidu dosimies tālāk uz Samet salu, kas ir slavena ar  savām sniegbaltajām pludmalēm un mazajiem krabīšiem, kas šeit mīt. Pusdienas nobaudīsim šeit pludmales restorānā, kur varēs nobaudīt tradicionālos taizemiešu ēdienus un arī eiropiešu ēdienus , pēc kā sekos brīvais laiks , ko jūs pēc vēlēšanās varēsiet mierīgi pludmalē vai arī nodarbojoties ar sportiskām aktivitēm uz ūdens
Vakarā jūs gaida vakariņas jūras krastā tradicionālā taizemiešu restorānā filipīniēsu muzikatnu pavadībā un ar vakara kulmināciju – UGUNS ŠOVU! 
 
7. diena 
Šī diena būs pilnīgi jūsu rīcībā, jūd to varēsiet pavadīt atpūšoties pludmalē vai arī jūs varēsiet doties pastaigā pa pillsētu ! 
 
8. diena 
Pēc brokastīm viesnīcā un līdz pat pēcpusdienai jums būs brīvais laiks kuru jūs varēsiet izbaudīt pēc savas sirds. Bet pēcpusdienā  dosimies uz piestātni no kuras dosimies uz Bangkoku. Izmitināšana viesnīcā un brīvais laiks līdz vakaram.
Dienas noslēgumā jūs gaida vakariņas 76 stāvā- šis restorans atrodas Taizemes augstākajā viesnīcā  “Baiyoke Sky” šeit jūs varēsiet nobaudīt Taizemes virtuves nacionalos ēdienus, kā arī būs pieejami eiropiesu ēdieni un visu vakariņu laikā jūs varēsiet vērot naksnīgās Bangkokas panorāmu . 
 
9. diena 
Pēc brokastīm mēs dosimies pilsētas apskates ekskursijā, kuras laikā apskatīsim Lielu Karalisko Pili, Dimanta Budas templi, Guļošās Budas statuju,. Pec pilsētas apskates ekskursijas mēs dosimies tradicionālā laivu izbraucienā pa upi Chao Praija. Pēc šī izbrauciena mēs dosimies uz vienu no lielākajiem Āzijas okeanarijumiem “Siam Oushn”,  šis okeanārijums atrodas izklaides/iepirkšanās centrā “Siam Paragon”, tapēc jūs varēsiet kombinēt okeanarijuma apmeklējumu ar iepirkšanos. 
Vakara jūs gaida iedziļināšanas Taizemes kultūrā, jūs apmeklēsiet pasaules līmeņa universālu šovu “Siam Niramit”.Pirms šova sākuma mēs  jums ar prieku piedāvāsim tradicionālas vakriņas taizemiešu stilā.
 
10. diena 
Brokastis viensnīcā un transfērs uz Bangkokas lidostu.

Cenā iekļauts:
Lidojums
transports un ekskursijas programmas;
krievvalodīga gida pavadijums;
dzīvošana 5* viesnīcās
ēdināšana pēc programmas. 

 

home