Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Pēc Siamas Robinzonu pēdām

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Taizeme   »   Pēc Siamas Robinzonu pēdām

Pēc Siamas Robinzonu pēdām

Ekskursiju programma pa Taizemes Dienvidiem
8 dienas / 7 naktis

Ceļojuma datumi: cauru gadu, pēc vēlēšanās programmu var pagarināt !
Šis ceļojums pa Taizemes dienvidiem ir domāts tiem, kas vēlas pēc iespējas mazākā laikā posmā redzēt pēc iespējas vairāk. Tā ir lieliska alternatīva atpūtai, kas ir pavadīta kādā no Taizemes kūrortiem. Tas ir CEĻOJUMS! Katru dienu jūs varēsiet atklāt kaut ko jaunu priekš sevis. Karaliskās pilis un muižas, dievnami un nacionālo parku miers un klusums, salu skaistākās pludmales – katra sala ir savādāka, bet visas elpu aizraujošas. Jūs gaida alas kas vilinās jūs ar savu neatkārtojamību, izbraucieni jūrā ar laivām, niršana ar maskām, vizināšanās ar kanoe. Vai aktīva un piedzīvojumu bagāta atpūta ir piekš tevis? Ja jā tad mums or tas, ko jūs meklējat!
 
1. diena Bangkoka - Petchaburi-Huan Hin. (Pusdienas/Vakariņas)
2. diena Huan Hin- Prach Uab Khiri Khan- Chumphon (Brokastis/Pusdienas/Vakariņas)
3. diena Chumpo- Koh Tao - Koh Nang Yuan (Brokastis/Pusdienas/Vakariņas)
4. diena Koh Tao-Koh Samui (Brokastis/Vakariņas)
5. diena Koh Samui- Khao Sok (Brokastis/Pusdienas/Vakariņas)
6. diena Khao Sok- Phuket (Brokastis/Pusdienas)
7. diena Phuket (Brokastis/Pusdienas)
8. diena Phuket  (Brokastis/Pusdienas)
 
1. diena
Bangkoka - Petchaburi-Huan Hin. (Pusdienas/Vakariņas)
Izbraukšana ir atkarībā no jūsu atrašanās vietas 08:00  Bangkokā vai Pattaijā. Pirmā pieturvieta būs pie pils , kas atroda kalnā – Phra Nakhon Khiri.  Nākamā pieturvieta  Wat Yai Suwannaram dievnams. Tālāk jūs gaida zvejnieku ciematiņa apmeklējums, pēc pusdienām vietējajā restorānā jūs dosieties uz Huan Hin, kur jūs dosieties uz viensīcu, vakarņas vietējājā restorānā.  
 
2. diena
Huan Hin- Prach Uab Khiri Khan- Chumphon (Brokastis/Pusdienas/Vakariņas)
Pēc brokastīm visnīcā jūs dosieties ceļā uz nacionalo parku Khao Sam Roi Yod, kas aizņem platību apmēram 98 km2. No līča dosimies apskates ekskursijā uz tuvējām salām, iebrauksim zvejnieku ciematiņā . Bet priekšā jums interesantākais -  Tham Phraya Nakhon pasakainā ala.  
Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz dienvidu pilsētu Chumphom, kur arī pēc sātīgāk vakariņām nakšņosim viesnīcā.
 
3. diena
Chumpo- Koh Tao - Koh Nang Yuan (Brokastis/Pusdienas/Vakariņas)
Brokastis viesnīcā. Došanās ar ātrgaitas laivu Lomprayah uz salu Koh Tao un  Koh Nangyuan. 
Pēc pusotras stundasmēs jau būsim uz vietas viesnīcā uz Koh Tao salas.  Senāk šī sala bija cietums politiskajiem ieslodzītajiem. No viesnīcas fantastiska panorāma uz Koh Nangyuan.  Koh Nangyuan  salas apmeklējums jūs gaida uzreiz pēc tā, kā būsiet iekārtojušies viesnīcā Koh Tao. Pēc atgriešanās brīvais laiks pēc kuram sekos vakariņas. Bet vakaru jūs varēsiet pavadīt kādā bārā vai klubā, jo to šeit ir tik daudz, ka jūs noteikti atradīsiet, kaut ko piemērotu sev. 
 
4. diena
Koh Tao-Koh Samui (Brokastis/Vakariņas)
Brokastis un izrakstīšanās no viesnīcas un atkal dosmies ceļā ar ātrgaitas laivu uz otro lielāko salu Taizemē Koh Samui. Šī sala ir slavena ar savām sniegbaltājām pludmalēm un mierīgo atpūtu 
Pēc iebraukšanas viesnīcā jūs gaida salas apskates ekskursija kuras laikā jūs redzēsiet “Vectēva un vecmātes akmeņus”. Brīvais laiks . Vakariņas. 

5. diena
Koh Samui- Khao Sok (Brokastis/Pusdienas/Vakariņas)Agri no rīta pēc brokastīm ar prāmi dosimies uz Surattami un no turienes ar mikroautobusu uz Khao Sok nacionālo parku. Pēc pusdienām mēs dosimeis uz dambi, kas atrodas 520 metru augstumā virs jūras līmeņa.  Vēlāk ar tradicionālo taizemiešu laivu dosimiesimies uz viesnīcu, kas atrodas uz ūdens.  Vakarā jums būs iepēja doties safarī izbracienā ar vietējo gidu. Vakara pēc safari jūs varēsiet relaksēties pēc iespiadu pilnās dienas.
 
6. diena
Khao Sok- Phuket (Brokastis/Pusdienas)
Rītu jūs varēsiet pavadīt pēc savas sirds patikas. Bet pēc brokastīm jūs gaida jauni piedzīvojumi- alas, bet ne tādas kādas bija jūsu ceļojuma sākumā. Šajā vietā turpina augt stalaktīti un vietējiie iedzīvotāji saka, ka viņi ir “dzīvi” . Vēlāk izrkastīšanās no viesnīcas un pārbrauciens uz Phuketu. Izmitināšana viesnīcā un brīvais laiks. 
 
7. diena
Phuket (Brokastis/Pusdienas)
Pēc brokastīm jūs ar laivām dosieties uz slaveno Džeimsa Bonda salu, Koh Tapu, Khao Phing Kan, šeit jūs apskatisies  mangrovju audzes un apmeklēsiet  Tham Lot Noi un Tham Lot Yai alas. Blakus salai Kph Panyee musulmaņu ciematiņā jūs gaidīs pusdienas. Pēdējie jūras čigāni dzīo tieši uz ūdens kur izbūvējuši savus mitekļus, kas ir izveidoti tā lai tur varētu bezrupīgi dzīvot, par to jūs varēsiet pārliecinaties paši, pastaigājoties pa šaurajam ieliņām pēc pusdienām. Pēc pusdienām jūs varēsiet izbaudīt snorklēšanas priekus  vai arī relaksēties Khai Nai vai Naka pludmalēs tas būs atkarīgs no laika apstākļiem. 
 
8. diena
Phuket  (Brokastis/Pusdienas)
Pēc brokastīm jūs gaida salas apskates ekskursija. Noslēgumā pusdienas. 
 
Cena  - 2474 Eur
*cena ir norādīta netto par personu
dzīvoešana 4 viesnīcās
*ceļojuma cena no 20. decembra līdz  10. janvārim tiek aprēķināta individuāli

Ceļоjuma cenā iekļauts: 
-Visi transfēri transportā ar kondicionieri;
-Gidu pavadība ( Krievu un Taizemiešu);
-Ieejas biļete pēc programmas;
-Ēdināšana pēc programmas;
-Izvietošana viesnīcās pēc programmas;
-Nodokļi.

Par atsevišķu samaksu: 
-Ēdināšanas reizes, kas nab iekļautas programmā;
-Personīgie tēriņi;
-Vīza;
-Dzeramnaudas.
 
Piezīmes: Nelielas izmaiņas progrmmā ir pieļaujasmas atkarībā no laika apstākļiem, ceļu remontiem, laikapstākļiem jūrā, brīvo vietu pieejamība viesnīcās.
 
 
home