Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Atpūta apartamentos + ekskursijas

Antario.lv   »   Melnkalne   »   Atpūta apartamentos + ekskursijas
Ceļojuma datumi   Lidojums / Viesnīca
(+ekskursijas pēc vēlmes 189 € )
Lidojums / Viesnīca / Transfērs  
05.06.2018 STOP SALE STOP SALE
12.06.2018 STOP SALE STOP SALE
19.06.2018 299 € 479 €
26.06.2018 STOP SALE STOP SALE
03.07.2018 STOP SALE STOP SALE
10.07.2018 299 € 479 €
17.07.2018 STOP SALE STOP SALE
24.07.2018 STOP SALE STOP SALE
31.07.2018 STOP SALE STOP SALE
07.08.2018 299 € 479 €
14.08.2018 299 € 479 €
21.08.2018 STOP SALE STOP SALE
28.08.2018 299 € 479 €
11.09.2018 249 € 429 €
18.09.2018 STOP SALE STOP SALE
25.09.2018 STOP SALE STOP SALE

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga-Dubrovnika (~15:40- 17:20).
Ceļš uz Melnkalni, iekārtošanās apartamentos (pilsētās: Budva, Bečići, Rafailovići). Atpūta.

2. diena
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Kotoras līcis”. Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē.
Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabāto viduslaiku Vidusjūras pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.
Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

3. diena
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Montenegro tūre”. Šī ekskursija demonstrēs Jums Melnkalnes dažādību.
Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetine, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali.
Esot Cetinē, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 900 metru augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielas kalnu kņazistes vēsturi.
Izbraucot no Cetine, pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visackim.
Blakus Podgoricai atrodas kalnu pļavas, miers, klusums. Te arī taisa slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināto-vītināto cūkas šķiņķi) pēc senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Jums būs iespēja piedalīties izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustācijā (papildu maksa 5 EUR), uztaisīt bildes Ilirijas drupās. Maršrutu noslēdz nokāpšana pie Kotoras līča. Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

4. diena
Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitor Nacionālais parks” (ieejas biļete ~3 EUR tiek apmaksāta atsevišķi).
Melnkalnes ziemeļi nemaz nav līdzīgi piekrastes zonai. Tas ir augstu kalnu, tīru upju un klinšainu aizu apgabals.
Moračas upes kanjons ir dziļš un klinšains. Taras upes kanjons, turpretī, ir zaļāks un lēzens, kaut gan kalni šeit ir augstāki un ceļš vijas cauri kanjona sirdij. Tas ir dziļākais kanjons Eiropā un otrais dziļākais pasaulē! Tieši virs Taras upes atrodas slavenais Džurdževiča tilts. Tā augstums ir 172 m, no tilta paveras elpu aizraujoši skati uz upi, bet visdrosmīgākajiem būs iespēja traukties ar tarzanku virs aizas.
Pa ceļam redzēsiet gleznainos klosterus ar senām freskām un relikta meži.
Vietā, kur ceļš nonāk pie upes, atrodas mājīgie restorāniņi, kuros piedāvā nacionālos ēdienus un svaigi nozvejotas foreles.
Noslēdzošais ceļojuma punkts – Durmitor Nacionālais parks. Neskartās dabas stūrītis. Tūristu maršrutam vistuvāk atrodas Melnais ezers. Tas sastāv no diviem nelieliem ezeriem, kurus savieno starpteka. Ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs, bet meža klajumus klāj meža zemenes. Staigājot klusā mežā, grūti iedomāties, ka šī vieta atrodas gandrīz 1500 m virs jūras līmeņa.
Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

5. diena
Brīva diena.
Atpūta pie jūras.

6. diena
Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 50 EUR).
Pases kontrole. Ceļš uz Škodru.
Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Masku rūpnīcas apmeklējums, kur ražo aptuveno 20.000 masku gadā, aptuveni 80% masku tiek eksportētas Venēcijā, Francijā, Grieķijā, Japānā, ASV un Kanādā. Pastaiga pilsētā: skaistās šauras ieliņās ar 18. gs. div- un trīsstāvu mājām. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Skodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem.
Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senā 17. gs. austrumu tirgū.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

7. diena
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē brauciens uz Škodras ezeru un brauciens ar kuģīti (papildus tiek apmaksāts brauciens ar kuģīti ~10 EUR, iebraukšanas nodeva Nacionālajā parkā ~ 4 EUR).
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

8. diena
No rīta apartamentu atbrīvošana. Ceļš uz Horvātiju. Ekskursija Dubrovnikā.
Dubrovniks izskatās pēc pasakainās karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargsienas, kas nemainīgā izskatā ir saglabājušās līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, Renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību.
Un, protams, Dubrovniks ir slavens ar savām dekorācijām, kuras var redzēt virknē filmu, bet bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenām seriālam, pat nevar nosaukt.
Ceļš uz lidostu. Lidojums Dubrovnika-Rīga (18:15– 21:55).

Brauciena cenā iekļauts:
Lidojums Dubrovnika-Rīga-Dubrovnika;
Rokas bagāža līdz 8 kg;
Nododamā bagāža līdz 20 kg;
Dzīvošana apartamentos - 7 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Vieta ērtā autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Obligāti tiek apmaksāts:
Ja ceļojat viens – obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 110 EUR;
Nodeva par uzturēšanos Melnkalnē – 1.5 €/cilv./dienā, bērniem 2-11 gadu vecumā (ieskaitot) - 0.50 €/cilv./dienā, bērniem līdz 2 g.v. - bezmaksas.

Papildus tiek apmaksāts:
Ekskursiju pakete par 189 EUR:

Ekskursijas brauciens “Kotoras līcis”;
Ekskursijas brauciens “Montenegro tūre”;
Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitor Nacionālais parks” (ieejas biļete ~3 EUR tiek apmaksāta atsevišķi);
Ekskursija Dubrovnikā;
Brauciens uz Škodras ezeru un brauciens ar kuģīti (papildus tiek apmaksāts brauciens ar kuģīti ~10 EUR, iebraukšanas nodeva Nacionālajā parkā ~ 4 EUR).

Pēc vēlēšanās tiek apmaksāts:
Ekskursijas brauciens uz Albāniju – 50 € ;
Ēdināšana Melnkalnē (tiek apmaksāta uz vietas):
1 x brokastis- ~3,50 EUR;
1 x vakariņas- ~6,50 EUR;
Piemaksa par augstākās klases apartamentiem ar iespēju izvēlēties dzīvošanas pilsētu (Budva, Bečići, Rafailovići) – 15 EUR no cilvēka par visu periodu.

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

home