Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Kalmāra Maija svētkos

Antario.lv   »   Zviedrija   »   Kalmāra Maija svētkos

 28.04.2018 Rīga 04.00 - 04.30 Kalmāra

01.05.2018 Kalmāra 21.00 - 23.25 Rīga  
 
Nepilnus pustūkstoš kilometrus no Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas, valsts dienvidaustrumu daļā atrodas Kalmāra – tāda paša nosaukuma lēnes centrs un lielākā pilsēta, kuras kopējā platība ir nepilni 20 km2 un kurā dzīvo tuvu pie 50000 iemītniekiem. 

Kalmāras pilsētas ekskursija
28. aprīlis 
04:30 Transfers no lidostas uz viesnīcu 
08:00 Došanās kājām no viesnīcas 
Pirmās dienas ekskursijas laikā vispirma apskatīsism Kalmaras pilsētas centru, kas, pēc dāņu iebrukuma un senās pilsētas izpostīšanas, 1640. gadā tika pārcelts no vietas līdzās ostai uz daudz drošāko Kvarnholmenas salu. Te varēs apskatīt rūpīgi atjaunotas vecās celtnes un nocietinājumu paliekas no tā laika, kad Kalmara bija viena no nozīmīgākajām Zviedrijas pilsētām. 
Pēc tam dosimies uz Kalmāras muzeju ar tā bagātīgo artefaktu krājumu, bet ekskursijas noslēguma daļā apmeklēsim Kalmāras pili. 
(Ekskursijas ilgums ~ 3 stundas) 
N.B. Ekskursijas laikā paredzēts noiet ar kājām ~ 6 km
Cena:  50 EUR 
Cenā iekļauts: angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieeja Kalmāras muzejā un Kalmāras pilī
 
Ekskursija uz “Stikla karaļvalsti”
29. aprīlis 
09:00 Izbraukšana no viesnīcas 
Otrās dienas ekskursiju veltīsim Smolandes stikla darināšanas reģionam, kurā pirmās darbnīcas, kurās ar rokām veidoja stikla priekšmetus, atvēra 1742. gadā. Divās stikla pūšanas darbnīcās varēsim izsekot, kā tiek darināti gan stikla ikdienas priekšmeti gan mākslas darbi no stikla. Vispirms dosimies uz Maleras stikla darbnīcu un veikalu, kurā atrodami slavenā zviedru mākslinieka Mata Johanssona veidotie stikla darinājumi. Dienas gaitā apmeklēsim arī Kosta stikla darbnīcu, kur atrodas viena no pasaulē pazīstamākajām stikla mākslas darbu izstādēm. Te mūsu acu priekšā tiks izgatavotas kristāla glāzes. 
(Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas) 
Cena: 90 EUR 
Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieeja Maleras un Kosta stikla ražošanas darbnīcās, pusdienas (ūdens, kafija/tēja iekļauta cenā)
 
Ekskursija uz Karlskronu
30. aprīlis 
08:00 Izbraukšana no viesnīcas 
Ekskursijas laikā apskatīsim Karlskronu – pilsētu, kura 1680. gadā tika uzbūvēta pēc Zviedrijas karaļa XI plāna – vispirms kā slēgta Zviedrijas jaunā jūras kara bāze. Militārās bāzes centrā ar laiku tika izveidota civilā daļa. Karlskronu raksturo lieliski saglabāta vēsturiskais centrs, brīnišķīgas baznīcas, plašs pilsētas galvenais laukums un lieliska pludmale. 
Karlskronas Jūras muzejs ir viena no tūristu visvairāk apmeklētajām vietām. Pati muzeja 140 m garā ēka ir īsts arhitektūras meistardarbs, kas uzbūvēta virs ūdens. 
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas) 
Cena: 80 EUR 
Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieeja Jūras muzejā, pusdienas (ūdens, kafija/tēja iekļauta cenā)
 
Ekskursija uz Ēlandes salu
1. maijs 
09:00 Izbraukšana no viesnīcas 
Pēdējās ceļojuma dienas ekskursijas laikā apmeklēsim Ēlandes salu, kas ir savienota ar Kalmāru ar vairāk nekā 6 km garu tiltu – vienu no garākajiem Eiropā. Ēlandes ainavai ir raksturīgas vējdzirnavas un tā vienlaikus ir arī pati saulainākā Zviedrijas vieta. Ēlandes sala ir populāra vieta vasaras atpūtai. Te atrodas ne tikai ievērības cienīgā Borgholmas pils, bet arī Zviedrijas karaļu vasaras rezidence Sollidena, kurā karaliskā ģimene pavada vasaras jau vairāku paaudžu garumā. 
N.B. Tā kā daļa no objektiem vēl nav atvērti vasaras sezonai, tie būs apskatāmi tikai no ārpuses 
(Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas) 
Cena:  80 EUR 
Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens, kafija/tēja iekļauta cenā)

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

home