Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Bali sala + ekskursijas (novembris)

Antario.lv   »   Bali sala   »   Bali sala + ekskursijas (novembris)
Datums Ceļojuma cena
+ eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. pakete
16.11.2019 STOP SALE STOP SALE
07.12.2019 STOP SALE STOP SALE
23.01.2020 STOP SALE STOP SALE
09.02.2020 STOP SALE STOP SALE
22.02.2020 STOP SALE STOP SALE
16.03.2020 STOP SALE STOP SALE
20.03.2020 STOP SALE STOP SALE
05.04.2020 STOP SALE STOP SALE
12.04.2020 STOP SALE STOP SALE
22.04.2020 STOP SALE STOP SALE
22.10.2020 799 € + 299 € 1050 €
01.11.2020 799 € + 299 € 1050 €
19.11.2020 799 € + 299 € 1050 €

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga - Bali (Rīga-Stambula / Stambula-Bali).

2. diena
Ierašanās Bali salā.
Transfērs uz viesnīcu, visas naktis tiks pavadītas salas dienvidu daļā.
Bali ir viena no šarmantākajām un populārākajām Malajas arhipelāga Indonēzijas salām, īstā pasaka klātienē, brīnišķīga vieta, kuru klāj smaragdzaļas rīsa lauku terases un kanēļkoku meži ar smaržīgiem ziediem. Gaisa temperatūra uz salas novembrī ir +28-30ºC, bet ūdens temperatūra jūrā - +28 grādi. Pirmkārt, ceļotājus vilina tās krāšņa un daudzveidīga daba, kā arī lieliskas smilšu pludmales ar nomierinošu viļņu šalkoņu. 

3. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras. Brīva diena.

4. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens „Ziemeļu skaistums”.
Šodien dosimies salas ziemeļos. Sākumā apmeklēsiet otru lielāko Bali salas templi — Taman Ajun (kas tulkojumā nozīmē „dārza šūpoles”). Templis tika uzcelts aptuveni 1740. Gadā. Tempļa celtnes, saskaņā ar arhitektu idejām, ir Bali vulkānu kopijas. Pēc tempļa apmeklējuma kafijas pauze un ceļš līdz templim Beritan ezerā — Ulun Danu. Lielākajā daļā salas fotogrāfiju attēlo tieši šo templi. Brauciena noslēgumā Jūs gaida skaistā saulrieta sagaidīšana Tanah Lot templī.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras. Brīva diena.

6. diena 
Brokastis.
Apskates ekskursija Bali salā.
Bali ir maģiskais baudas avots jebkurai gaumei: ekstrēmais, izzinošais, mierīgs un netraucēts. 
Ekskursijas laikā apmeklēsim: amatnieku ciematus un uzzināsim par tradicionālajiem Bali arodiem, svētā ūdens templi – Tirta Empul, kafijas plantācijas (tropiskais
eksotisko augļu un augu dārzs, kur bezmaksas var degustēt dažādas tējas un kafijas šķirnes, kā arī ieraudzīt slaveno zvēriņu, kas ražo dārgāko kafiju pasaulē - Luwak), skaistās rīsu terases, Kintamani. Jūs varēsiet izbaudīt neaizmirstamos vulkānu, rīsu terašu, mitro tropu mežu skatus no skatu laukuma. Pēc vēlēšanās, var ieturēt pusdienas ar skatu uz vulkānu (piemaksa).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens „Kerta Goza, Penglipurāna, Pura Besakih”.
Tradicionāls Penglipurānas ciemats (ieejas biļete ~1 EUR) – ciemats, kas ir viens no trīs tīrākajiem ciematiem pasaulē, saņemot Indonēzijas valdības apbalvojumu par apkārtējās vides aizsardzību. Ciematā būs iespēja iepazīt Bali salas iedzīvotāju senās tradīcijas un dzīves iekārtu vairāku gadsimtu garumā. Visu salas iedzīvotāju mājas ir uztaisītas no bambusa, bet ēdiena pagatavošanai joprojām izmanto malku. Interesenti varēs apmeklēt vietējo iedzīvotāju mājas.
Tālāk dosimies uz Kerta Goza (ieejas biļete ~1 EUR) – Klunkung karalistes Augstākās tiesas, kur valdnieks tiesāja savus padotos un apspriedis likumus. Tiesā tika izskatīti strīdi un prasības, kas netika atrisinātas ciemata ietvaros. Tiesas ēkas paviljonu velves rotā Wayang gleznošana stila zīmējumi. Šo gleznošanas stilu joprojām izmanto tuvumā esošajā Kamasan ciematā. Tiesas zāles velves zīmējumi ir sadalīti piecos līmeņos. Atsevišķos paneļos ir attēlots Bali astroloģiskais kalendārs.
Tālāk aplūkosim Pura Besakih (ieejas biļete ~4 EUR).
Šis templis ir galvenais salas templis, kas atrodas pašā Agung kalna pakājē, 1000 m virs jūras līmeņa. Šo templi dēvē par „tempļu māti” un faktiski tas ir vesels komplekss. Vissvarīgākais šajā tempļu kompleksā ir centrālais templis Pura Peneteran Agung, pie kura galvenās ieejas ved kāpnes, kuras bagātīgi rotā dēmoni-apsargi. Bali salas iedzīvotāji godā Besakih. Ticība tam, ka Besakih ir svētā vieta, visvairāk ir nostiprinājusies tad, kad 1963. gadā spēcīgās Agung vulkāna zemestrīces rezultātā templis cietis pavisam nedaudz. Lavas plūdi tecēja dažu metru attālumā no tempļa, neskarot svarīgas tempļa celtnes.
Atgriešanās viesnīcā.

8. diena
Brokastis.
Ekskursija salas dienvidu daļā.
Ekskursijas laikā redzēsim vienu no skaistākajām Bali pludmalēm – Pandava pludmali. Pludmale apbur ar tās klintīm un tajā cirstajām nišām, kur atrodas mistiskās statujas.
Tālāk apmeklēsim GWK parku, kas tika nodēvēts tā par godu tā arī nepabeigtajam pasaulē augstākās statujas celtniecības projektam – „Hinduistu Dievs Višnu sēž virsū Garuda putnam”. Jūs redzēsiet atsevišķos šī projekta fragmentus.
Nākamā pietura ir Uluvatu templis (ieejas biļete), kas atrodas 90 m augstās klints malā un pieder svētajiem Bali tempļiem. Brauciena noslēgumā, pēc vēlēšanās, varēsiet ieturēt vakariņas Džimbarānā ar skaistiem okeāna skatiem. Jums tiks piedāvāti vislabākie uz grila pagatavoto jūras velšu ēdieni (piemaksa).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

9. diena
Brokastis.
Brīva diena.
Pēc vēlēšanās, ekskursija „Austrumu noslēpumi” (papildmaksa 30 EUR).
Maršruts: pludmale ar melnām smiltīm (bilde pludmalē), Natural Salt Maker apmeklējums, kas ir vieta okeāna piekrastē, kur var redzēt sāls iztvaicēšanas procesu no jūras ūdens. Pēc vēlēšanās , iespēja iegādāties sāli (1 EUR). Redzēsim Goa Lava sikspārņu templi-alu, Tirta Ganga ūdens pili, atpūta skaistākajā Bali salā – White Sand Beach. Pa ceļam uz šo pludmali, būs iespēja redzēt pērtiķu koloniju un pabarot tos.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

10. diena
Brokastis.
Bali Safari un Marin Park dzīvnieku parka apmeklējums (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, sākot no ~ 42 $).
Bali Safari parks apvienojis sevī klasisko afrikāņu safari un tradicionālās Bali kultūras iezīmes. Uz doto brīdi šeit dzīvo vairāk nekā 60 eksotisko dzīvnieku sugas, tai skaitā dažas retas un izmirstošas sugas, piemēram, Sumatras tīģeri, Sumatras ziloņi, baltie tīģeri un Komodas drakoni. Dzīvnieki parkā dzīvo nevis būros, bet lielos un plašos sprostos, kas vairāk atgādina savvaļu. Tāpēc parkā tūristi pārvietojas ar speciālajiem safari automobiļiem.
Ceļojuma laikā Jums būs iespēja tuvumā apskatīt Indonēzijas, Indijas un Āfrikas savvaļas pārstāvjus - zebras, degunradžus, tīģerus, lauvas.
Jūras parkā Jūs varēsiet apmeklēt aizraujošas atrakcijas, kas ir aprīkots ar mūsdienīgu tehniku, vai pavadīt laiku ūdens parkā vai akvārijā – unikāla vieta, kur var ieraudzīt tūkstošiem dažādu sugu zivju, kas ir atvestas no visas pasaules. Jūras parkā mīt pat baltā haizivs akvārija speciāli tai paredzētajā vietā, kā arī asinskāras piranjas un citas plēsējzivis. Parka darbinieki iesaka apmeklēt piranju barošanu, kas notiek ikdienā plkst. 10:30 un 16:00. Tāpat Jūs varat apmeklēt krāšņu un ļoti skaistu uzvedumu Bali Agung Show.

11. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Brīvs laiks, iespēja iegādāties suvenīrus, ieturēt pusdienas.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Bali - Rīga (Bali–Stambula / Stambula-Rīga)

12. diena
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga–Bali–Rīga;
Rokas bagāža līdz 8 kg (56 x 45 x 25 cm);
Nododamā bagāža līdz 23 kg;
9 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ekskursiju pakete 299 EUR:
Ekskursijas brauciens „Ziemeļu skaistums”;
Apskates ekskursija Bali salā;
Ekskursija salas dienvidu daļā;
Ekskursijas brauciens „Kerta Goza, Penglipurāna, Pura Besakih”;
Transfērs uz Bali Safari dzīvnieku parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, sākot no ~ 42 $ ;
Transfērs lidosta–viesnīca–lidosta.

Papildus:
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 200 € ;
Ja ir ilgstošās pārsēšanās (vairāk nekā 9 stundas), piedāvājam apmesties viesnīcā Stambulā (viena vieta divvietīgā numurā) - 30 € ;
Ekskursijas "Austrumu noslēpumi" - 30 € ;
1 x pusdienas Bali salā ~15-20$ no cilvēka;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Pēc pieprasījumā piedāvājam izmitināšanu 4* - 5* viesnīcās.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home