Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Angļu valoda nometne Palangā

Antario.lv   »   Bērnu nometnes   »   Angļu valoda nometne Palangā

„iCamp Lithuania“ – tā ir starptautiska angļu valodas, sporta un veselīga dzīves veida nomete bērniem no 7 līdz 16 gadiem. Ierodoties nometnē, bērni tiek sagaidīti grupās pēc vecuma un angļu valodas līmeņa : 7-12 gadi (English With Harry Potter) un 13-16 gadi (English With Famous People).

Ierašanās datumi: 
I maiņa: 
01.07.2019 – 20.07.2019
II maiņa: 21.07.2019 – 03.08.2019

Programma angļu valodā «English With Harry Potter» bērniem 7-12 gadi.
Šī programma ir interesanta un intensīva angļu valodas apguvei, k arī atpūta pie jūras. Apmācības laikā bērni efektīvi mācīsies angļu valodu : vārdu krājums un sarunvalodas mācīšanavirzīsies uz Harija Potera un citu varoņu pasauli. Visi mācību materiāli balstīti uz autentiskiem avotiem un motivē bērnus efektīvi paplašināt savas angļu valodas zināšanas gan runa, gan gramatikā, gan ievērojami uzlabo izteiksmi valodā. Grāmatu kvalitāti garantē gan Lietuvas, gan ārzemju skolotāji. Bērni dodas uz aizraujošiem piedzīvojumiem sportā, komandu spēļu laikā un interentās aktivitātēs brīvajā laikā.

Programma angļu valodā «English With Famous People» bērniem 13-16 gadi.
Šī programm paredzēta vecākiem bērniem. Galvenā programmas ēma – angļu valodas studijas, kuru pamatā ir veiksmīgu cilvēku biogrāfijas. Apmācība notiek pēc kritiskās domāšanas metodes: bērni iemācīsies izteikt savas domas angļu valodā, runāt publiski, strādāt komandā un iemācīties kļūt par līderi. Tās ir svarīgas īpašības mūsdienu un strauj attīstošajā pasaulē, kur skolēniem jāspēj uznemt lielu informācijas apjomu, jaunas idejas, jāprot izmantot savas zināšanas un spēt risināt netradicionālas situacijas. Kritiskā domāšana – tā ir spēja risināt problēmas, vākt un apstrādāt informāciju, pareizi izteikt savas domas un jūtas. Bērni gaida interesantas nodarbības, tikšanās ar reāliem līderiem, diskusijas un grupu projektus. Kā arī ikviens var izvēlēties kā pavadīt brīvo laiku: mācīties mākslu, sportot vai dejot.

Katru dienu notiks angļu valodas nodarbības. Kopējais angļu valodas kursu ilgums – 40 akadēmiskās stundas.
No rītiem
 – 4 akadēmiskās stundas vispārējā abgļu valoda klasē. Noarbību mērķis – uzlabot pareizrakstības, vārdu krājuma, lasīšanas, klausīšanās, izpratnes un izrunas zināšanas. Kopējais kursa ilgums – 40 akadēmiskās stundas.
Pēcpusdienā– 4 akadēmiskās radošās angļu valodas stundas. Zināšanu mērķis – uzlabot angļu valodas zināšanas konkrētā kontekstā: sports, mūzika, deja, māksla, u.c.
Vakarā– dejas, karaoke, filmu vakari, talanu demostrēšana, kurā skolēni un skolotāji parādīs savu programmu.
Pa brīvajām dienām – ekskursija uz Klaiēdu visu dienu, kuras laikā bērni iepazīsies arplsētas vēsturi, apmeklēs slavenākās vietas, muzejus, parkus. Apmeklēs arī atjaunoto Jūras muzejam. Kopā ar profesionālu mežzini bērni dodas pārgājienā, kura laikā viņi pētīs dabas noslēpumus. Kā arī viņi izpētīs botānisko dārzu Palangā, apmeklēs Dzintara muzeju un jautri pavadīš laiku pie jūras.

Dzīvošana: 2-3 vietīgās istabās ar ērtībām Palagas brīvdienu mājā.
Ēdināšana: 4 reizes dienā (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas)
Bērnu vecums: 7-16 gadi: bērni sadalīti grupās pēc vecuma un angļu valodas zināšanām: 7-12 gadi un 13-16 gadi
Nometnes ilgums: 14 dienas.
Cena: 760 EUR

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home