Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Druskininkos, Lietuva

Antario.lv   »   Bērnu nometnes   »   Druskininkos, Lietuva

ENGLISH SUMMER SUPER CAMP  Druskininkos (Lietuva)
Aicinām piedalīties lieliskā vasaras piedzīvojumā, mācoties angļu valodu, paplašinot draugu loku un dodoties neatkārtojamos piedzīvojumos!
Vasaras angļu valodas nometne norisinās vienā no skaistākajiem Lietuvas kūrortiem – Druskininkos. Tā ir lieliska iespēja aktīvi un jautri pavadīt vasaru, iepazīt jaunus draugus, uzlabot savas angļu valodas zināšanas un iegūt neaizirstamu pieredzi.
Šī nedēļas vai divu nedeļu valodu nometne, kurā labi organizēta ikdienas rutīna: pus diena veltīta aktīvām, jautrām un jaunām nodabībām, bet pēcpusdienā notiek angļu valodas nodarbības ar kvalificētiem skolotājiem. Nometnes bērni nāk no kaimiņvalstīm,kas nometnē ļauj radīt jautru starptautiku atmosfēru.

STARPTAUTISKA VASARAS NOMETNE
Nometnē piedalās Kalba.lt valodu pasniedzēji un angliski runājoši aktivitāšu vadītāji no dažādām valstīm, kā arī dalībnieki no Lietuvas, Latvijas un citām valstīm. Tā ir lieliska iespēja nokļūt multikulturālā vidē, sajust tās priekšrocības un visu dienu sazināties angļu valodā!

PROFESIONĀLI PASNIEDZĒJI

Divu nedēļu laikā dalībniekiem tiks nodrošinātas 32 akadēmiskās mācību stundas angļu valodas nodarbību ar efektīvu mācību programmu. Nodarbības vadīs pieredzējuši speciālisti, kuri materiālu pasniedz interesanti un spēj iedvesmot savus audzēkņus.

Izbraukšanas datumi:
I maiņa: 
30.06.2019 – 12.07.2019 (13 dienas / 12 naktis)
II maiņa: 14.07.2019 - 20.07.2019 (6 dienas / 5 naktis)
III maiņa: 21.07.2019 – 02.08.2019 (13 dienas / 12 naktis)

Cenas:
Par 6 dienam: 435 EUR
Par 13 dienam: 715 EUR

Jaunumi šajā gadā  angļu valodas prasmju attīstīšana balstās uz Kmebridžas starpatautiskā eksāmena pamatiem, kas ļauj bērniem iepzīties ar viņu angļu valodas līmeni un atbilstību starptautiskajiem eksāmeniem. Sesijas laikā notiek diskusijas par dažādiem jautājumiem, kas interesē bērnus un pusaudžus, praktiskie uzdevumi ne tikai papildinās angļu valodas krājumu, attīstīs runas prasmes, bet arī palīdzēs attīstīt kopējās sociālās un komunikācijas prasmes.
Pēc angļu valoas stundas skolēnus priecēs dažādas aktīvas ārpusskolas aktivitātes, kuru laikā viņi tiks attīstīt savas dažādās spējas: tās būtu sporta un deju nodarbības, mākslas un mediju nodarbības – māksla, dizains un radošā darbība. Katrs bērns varēs atrast pasākumus pec viņa vēlmēm. Vakaros pulcēsimies uz jautriem pasākumiem, kuru laikā tiks organizētas izrādes, dziedāsim, dejosim, piedalīsimies jautrās deju safetēs, spēlēt izdzīvošanas spēles, prāta cīņas, meklēsim jaunus talantus, radīsim televīzijas šovus un piedalīsimies olimpiskajās spēlēs.

VECUMA GRUPAS: 8 – 14 (junior) un 15 – 17 (senior)
DZĪVOŠANA: veselības centrā “Dainava”
ĒDINĀŠANA: 4 reizes dienā

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home