Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Bali un Ubuda

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indonēzija   »   Bali un Ubuda

1. diena- 8. diena
Pludmales atpūta izvēlētajā viesnīcā.
Piedāvājam doties uz papildus ekskursijām Bali salā.

8. diena – 11. diena
Braukšana uz Ubudu, 2 naktis Ubudā ( pēc izvēles var mainīt nakšu skaitu - mazāk vai vairāk ).
Ubuda ir mākslas karaļvalsts. Ubuda ir kultūras centrs un salas radošais cietoksnis. Ubuda - mākslas hercogiste. Ubuda ir vienīgā iespēja iepazīties ar visiem radošā procesa posmiem. Mas ciemats- koku meistaru ciemats, Bali kokgriešana ir vislabākā visā pasaulē. Celuk – juvelieru ciemats. Šeit juvelierizstrādājuma ražošanā izmanto dārgakmeņus, melnās un baltās pērles, dimantus. Rūpnīcā ( UC Silver), jūs varat ieraudzīt un iepazīties ar izgatavošanas procesu no sudraba. Bali batika- "zīmēšana ar karstu vasku" uz auduma, šim javāņu modeļiem ir desmit tūkstoši gadi, un tā ir vēl viena radoša bagātība un izpausme Bali cilvēkiem.
Meža- pērtiķu templis - pērtiķu valsts - ar burvju dīķi, dabas rezervātu, milzīgiem kokiem (vecums 100-200 gadi vai pat vairāk). Pērtiķi Bali salā mežu uzskaita par svētu un paši pērtiķi ir ļoti cienījami dzīvnieki. Mežā pērtiķi nav agresīvi, jūs nāksiet ciemos un viņi novēros jūs. Ja jums ir uzkodas jūs pievērsīsiet pērtiķu uzmanību , ja nav tad ejiet tālāk - mēs pagaidīsim citus.
No mūsu gida, jūs uzzināsiet baznīcas vēsturi un ar to saistītās leģendas, kas tik ļoti patīk Indonēzijas cilvēkiem.
Svētnīca Batukaru- ciemata svētnīca. Šī svētnīca tika uzcelta ar savu pirmo kolonistu palīdzību un ieņem centrālo vietu ciematā . Tajā parasti nāk cilvēki ar ikdienas rūpēm, un šeit tiek veikta dziednieciska upacara ceremonija, kuras laikā tās iedzīvotāji lūdz Dievu par mieru un labklājību visā ciematā.
Gadza Bali galerija – Indonēzija,ieskaitot arī Bali iedzīvotājus pieder pie pasaules labākajiem kokgriešanas amatniekiem. Tēma ir mitoloģiskie motīvi, mīlestība un labklājība.
Ražošanai lieto vērtīgas koka sugas bēšo vai brūno tīkkoku un melnkoku, krokodila koku, divgadīgu hibiskusu, sandal koku un daudzas citas vērtīgākās koka sugas,kuras ir neredzama pret kaitēkļiem un puvi. Iegādājoties preci, kas izgatavota no koka, jūs gūsiet gabaliņu no Bali. Milzīgs izstrādājumu assortiments neatstās jūs vienaldzīgus, jo tas atbilst katra gaumei.
Kafijas plantācija – kafijas saimniecība ,izveidota kā tropu dārzs,šeit var aplūkot kā aug kafija,kakao un tropu augļi, nogaršot Bali kafiju, robusta un arabika kafiju, sieviešu in vīriešu kafiju,žeņšeņa kafiju, Luvak kafiju, citrona un ingvera tēju,tabaku un kakao. Tas viss tiek darīts ar rokām nelielos daudzumos un šis produkts netiek pārdots lielveikalos.

11. diena
Transfērs uz lidostu.
Par papildu maksu ir iespējams pagarināt atpūtu Singapūrā.

 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home