Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Algarves piekraste

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Portugāle   »   Algarves piekraste

Iegādājoties ekskursiju paketi, ceļojuma cena - 499 EUR.
Bez ekskursijas pakete ceļojuma cena - 679 EUR.

11.06.2019
Iegādājoties ekskursiju paketi (189 EUR), ceļojuma cena - 299 EUR.
Bez ekskursijas pakete ceļojuma cena - 479 EUR.

Šajā ceļojumā ir iespējams lidojums no Tallinas un Viļņas:
Lidojums no Tallinas (Tallina-Rīga 10.45-11.35; Rīga-Tallina 23.10-23.59 ) - pēc pieprasījuma, papildus maksa no 40 EUR
Lidojums no Viļņas (Viļņa-Rīga 10.45-11.35; Rīga-Viļņa 23.10-23.59 ) - pēc pieprasījuma, papildus maksa no 40 EUR

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga-Lisabona (~12:50 -15:25).
Ekskursija Lisabonā.
Lisabona ir viena no senākajām Eiropas pilsētām. To dibināja vēl senie feniķieši. Gadu gaitā tā ir mainījusies līdz nepazīšanai, jo tā ir saglabājusi visu traģēdiju rētas, kas plosījušās Portugālē, it īpaši 1755. gada zemestrīce. Tikai neliels Belenas rajons atgādina par kādreizējo Portugāles galvaspilsētas diženumu.  Mēs redzēsim Žeronīma klosteri un Belenas torni, pieminekļus, kas ir uzskaitīti UNESCO sarakstā. Žeronīma klosteris un Belenas tornis – spilgts neparastā manuelino stila paraugs, kuru var sastapt tikai Portugālē. Tajā ir apglabāts Vasko de Gama, kā arī daudzi karaļi. Blakus atrodas Prezidenta pils, Kariešu muzejs, lieliskais Impērijas laukums un piemineklis pirmatklājējiem. Blakus atrodas vissenākā fabrika, kas ražo slavenos pasteis de belem – saldās kūciņas, kas obligāti jānogaršo.
Ekskursijas turpinājumā brauksim pa Težu upes krastmalu līdz galvenajam pilsētas laukumam – Komercijas laukumam, redzēsim pieminekli karalim Žoze pirmajam un lielisko Triumfa arku. Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus, Eduardo 7. parka skatu laukumu, Marķīza Pombala laukumu, galveno pilsētas prospektu – Neatkarības prospektu, apmeklēsim galveno Komercijas laukumu un senos Alfamas kvartālus, katedrāli un apmeklēsim lielisku Rossio laukumu un staciju, pastaigāsimies pa senāko Augusto ieliņu, redzēsim Santa Žustas liftu – ieklausīsimies pilsētas elpā un mēģināsim sajust tās garu.
Došanās uz viesnīcu Algarvē.
Iekārtošanās, atpūta.
Algarve – tā ir Portugāles dienvidu piekraste, kur atrodas vistālāk uz dienvidiem esošais punkts Eiropā. Lieliskas pludmales ar zeltainām smiltīm brīnumainu klinšu ielokā stiepjas no Sagres zemesraga līdz Guadianas upei. Te var apmeklēt vēl arābu periodā celtos cietokšņus, izbaudīt lielisku Atlantijas virtuvi un saprast, kas ir “neatkārtojams portugāļu raksturs”.

2. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Brīva diena.

3. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz vistālāko dienvidos esošo punktu – Sagres zemesragu (Sv. Vinsenta zemesrags) un Lagošas pilsētiņu. 
Tieši Lagošā Enrike Jūrasbraucējs dibinājis slaveno jūrniecības skolu, no šejienes kuģi devās uz tālajām zemēm. Redzēsim Lagošas cietoksni un fortu, tā senās ieliņas, kuras caurvij ceptas zivs aromāts.  Pēc vēlēšanās, var apmeklēt fortu Bandeira (ieeja ~2EUR/cilv.) un vergu tirgu – skumjo vēstures lappušu liecinieku.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

4. diena  
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē došanās ekskursijā uz Silveš cietoksni.
Pilsēta, kas kādreiz ir bijusi lielā romiešu apmešanās vieta un Al-Algarb arābu provinces galvaspilsēta. Pilsētā ir saglabājies cietoksnis, kas ir celts no sarkanā smilšakmens. Šaurās arābu ieliņas ved uz leju no pakalna uz Arade upi un veido vārdiem neaprakstāmu sajūtu, it kā ienirstot vēsturē. Pēc vēlēšanās, Silveš cietokšņa apmeklējums - ~3 EUR/cilv.
Pēc cietokšņa apmeklējuma dosimies uz vispopulārāko vietu Algarvē, kuru apmeklē visi uz šejieni atbraukušie tūristi – Ponta da Piedade grotu sistēmu, kur miljonu gadu garumā okeāna viļņi izskalojuši brīnumainas alas un formas no zeltainām piekrastes smiltīm.  Grotu apskate tiek veikta laivās no ūdens (pēc vēlēšanās).
Izbrauciens ar kuģīti uz Ponta da Piedade grotām visiem interesentiem. Izbrauciens notiks tikai tad, ja būs navigācija (papildu maksa uz vietas –15 EUR, bērniem līdz 10 gadiem - 7,50 EUR).
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. 

5. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz Faro – Algarves reģiona galvaspilsētu.  
Faro dibināja finiķieši Formoza upes palienē, un kā uzskata zinātnieki, šajā vietā ir atradusies leģendāra Ossonoba pilsēta. Redzēsim slaveno Karmo baznīcu un kaulu kapliču (ieeja ~1 EUR/cilv.), Faro cietoksni un neatkārtojamas upes ainavas, kā arī varēsim nogaršot Algarves vīģu, mandeļu un pupiņu saldumus. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

6. diena
Brokastis.
Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Seviļu (piemaksa 50 EUR).
Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Apmeklēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls.

7. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Brīva diena.

8. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.
Izbraukšana uz Lisabonu. Brīvs laiks pilsētā, Jums būs iespēja apmeklēt muzejus un iepirkties.
Ceļš uz lidostu.
Lidojums Lisabona-Rīga (~16:10– 22:35).

Lidojums no Tallinas (Tallina-Rīga 10.45-11.35; Rīga-Tallina 23.10-23.59) - 40 EUR
Lidojums no Viļņas (Viļņa-Rīga 10.45-11.35; Rīga-Viļņa 23.10-23.59) - 40 EUR

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Lisabona – Rīga;
Rokas bagāža līdz 8 kg;
Nododamā bagāža līdz 20 kg;
7 naktis viesnīcā ar brokastīm;
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi;
Transporta apkalpošana.

Ekskursiju pakete 189 EUR:
Transporta apkalpošana;
Apskates ekskursija Lisabonā;
Ekskursija “Lagoša un Sagres zemesrags”;
Ekskursija Silveš cietoksnī;
Ekskursija Faro.

Papildus:
Ekskursijas brauciens uz Seviļu - 50 € ;
Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 140 € ;
Izbrauciens ar kuģīti uz ūdens grotām - 15 €, bērniem līdz 10 gadiem - 7,50 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home