Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Anglija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lielbritanija   »   Anglija

1. diena
“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

2. diena
“Rietumpolija – Braunšveiga – Londonas apkaime”
Brokastis. Polija, Vācija. Īsa apstāšanās Braunšveigā (Braunschweig). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Pārbrauciens pa Eirotuneli vai ar prāmi uz Lielbritāniju. Nakts - viesnīcā Londonas apkaimē.

3. diena
“Londonas apkaime – Londona –Londonas apkaime”
Brokastis. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Londonu. Londona (London). Pilsētas apskate ar autobusu: Vestminsteras tilts, Vestminsteras abatija, Parlaments, Big Ben, Nacionālā galerija, Trafalgaras laukums, Triumfa arka, Piccadilly, City un slavenie Londonas parki, Tauers, Tauera tilts, Sv. Pāvila katedrāle. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Londonas apkaimē.

4. diena
“Londonas apkaime – Hemptona – Vindzora – Londonas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Hemptonu un Vindzoru. Hemptonas pils (Hampton Court Palace) apmeklēšana. Tā viena no divām palikušiām karaļa Henrija VIII pilīm. Vindzora (Windsor). Vindzoras pils apmeklēšana. Šī viduslaiku pils ir britu monarhijas rezidence. Nakts - viesnīcā Londonas apkaimē.

5. diena
“Londonas apkaime – Stonhendža – Solsberi – Bāta – Londonas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Stonhendžu, Solsberi, Bātu. Stonhendža (Stonehange) apmeklējums. Tas ir neolīta un bronzas laikmeta piemineklis. Stonhendža ir veidota no riņķa veidā izvietotiem milzīgiem akmeņiem un ir viena no aizvēsturiskajām vietām pasaulē. Solsberi (Salisbury). Pilsētas ievērojamākais objekts ir Solsberi katedrāle. Bāta (Bath). Bātu ieskauj kalni. Tā izceļas ar savu vēsturi un interesanto arhitektūru. Bātas pilsētu iekļāva UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Sī pilsēta vienmēr ir bijusi ļaužu pilna un iecienīta arī kā atpūtas vieta. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Londonas apkaimē.

6. diena
“Londonas apkaime – Līdsa – Francijas ziemeļi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Līdsu. Līdsa (Leeds). Līdsas pils - 900 gadus vecais normāņu cietoksnis šķiet kā pasaku grāmatu ilustrācija. Šī pils bijusi rezidence sešām Anglijas karalienēm, kā arī karalim Henrijam VIII. Līdsas pils Kentas grāfistē izceļas arī ar milzīgu dārzu un parkiem. Pils patstavīgs apmeklējums. XII gs. abatijas iespaidīgo drupu apmeklējums. Ceļš pa Angliju. Pārbraukšana uz kontinentu. Nakts - viesnīcā Francijas ziemeļos.

7. diena
“Francijas ziemeļi – Gente – Rietumpolija”
Ceļš pa Franciju, Beļģiju. Pauze Gentē (Gent/Gand) – Svētas Romas impērijas imperatora un Spānijas karaļa Kārļa V Habsburga dzimtajā pilsētā. Viduslaikos Gente bija viena no lielākajām un bagātākajām pilsētām Ziemeļeiropā. Tranzīts: Nīderlande, Vācija, Polija. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

8. diena
“Rietumpolija – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 8. uz 9. dienu.

Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris);
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas;
pārbraukšana pa tuneli vai ar prāmi uz Lielbritāniju;
grupas vadītāja pavadība.

Papildus: 
brauciens uz Londonu - 40 EUR;
brauciens uz Hemptonu un Vindzoru - 40 EUR (bez ieejas biļetēm);
brauciens uz Stonhendžu, Solsberi, Bātu - 45 EUR;
brauciens uz Līdsu - 40 EUR; 

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10 %.

Vindzoras pils ieejas biļete – 19.20 £, 
Hemptonas pils ieejas biļete – 19.30 £, 
Stonhendža biļete - 18.20 £, 
Līdsas pils biļete - 24.90 £, 
medicīniskā apdrošināšana;
ieejas biļetes;
Papildmaksa par dubultvietu autobusā - 100 € ;
Papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 160 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home