Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Argentīna un Urugvaja

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Argentīna   »   Argentīna un Urugvaja
Iegādājoties ekskursiju paketi (399 EUR), ceļojuma cena - 969 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursijas paketes - 1355 EUR.

1. diena
Tikšanās lidostā ~ 10:50. Lidojums Rīga-Stambula (RIX-IST ~12:55 -16:50).
Transfērs no lidostas uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.
Vakarā, pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursiju “Vakara Stambula” (piemaksa 25 EUR).
Ekskursijas laikā mēs dosimies uz Veco pilsētu, redzēsim Zilo mošeju (Sultanahmeta mošeja), hipodromu, Svētas Sofija baznīcu, Topkapi pili (ārējais apskats).
Pastaigāsimies pa Taksimas laukumu un Stambula Arbatu – Istiklal iela, kur atrodas vairāki veikali, kafejnīcas, restorāni, ielas mūzikanti un suvenīru tirgotāji. Šeit var ilgi pastaigaties un izbaudīt īsta Stambula atmosfēru.
Atgriešanas viesnīcā, atpūta.
 
2. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.
Lidojums uz Buenosairesu IST-EZE ~10:35 - 22:30). Transfērs uz viesnīcu. Atpūta.
 
3. diena
Brokastis.
Apskates ekskursija Buenosairesā.
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet virkni vēsturisku vietu, kā arī mūsdienu šīs pilsētas iedzīvotāju atpūtas un laika pavadīšanas vietas (Obelisks, Colon teātris (operas teātris), Rozā nams (valdības nams), Galvaspilsētas katedrāle, Tortoni kafejnīca, Nacionālais kongress, Lavaše laukums, Dorrego laukums, Caminito gājēju ielu, Sieviešu tiltu, Angļu torni, Sanmartina laukums, Palermo parks (rozārijs), Rekoletas kapsēta.
Sākumā dosimies uz šīs pilsētas politisko centru. Ieradīsimies vietā, kur tika dibināta Buenosairesa — vēsturisko Maija laukumu.
Tālāk dosimies uz koloniālu San Telmo rajonu ar tā bruģētām ieliņām un antikvariāta veikaliem, kur dzīvo mākslinieki. Ekskursija turpināsies La Boca rajonā ar tā gleznainām mājiņām, kur atrodas mākslinieku studijas un darbnīcas.
Tad pastaigāsimies pa Caminito ielu, lai Jūs varētu ieelpot šī vēsturiska rajona atmosfēru, kuru caurvij futbols un tango. Aizraujošā ekskursija turpināsies Purto Madero rajonā. Tad pa ceļam uz pilsētas ziemeļu daļu brauksim garām Retiro — pirmo galvaspilsētas dzelzceļa staciju, kur redzēsim Angļu torni.
Nākamā pietura ir Palermo rajons, brauksim gar milzīgiem parkiem, ezeriem un rozārijam — visu galvaspilsētas iedzīvotāju mīļāko vietu, kur var staigāt un nodarboties ar sportu.
Mūsu ekskursija beigsies Rekoletē – pilsētas prestižākajā rajonā, apmeklējot koloniālu baznīcu. Vēlāk apmeklēsim arī leģendāro kapsētu, tai skaitā Evas Peronas kapu.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.
Vakarā (pēc vēlēšanās) varēsiet doties uz “Tango” šovu (ieejas biļete ~30 EUR).
Lieliska vieta, kur ir atjaunota 30. g. kabarē atmosfēra, ar tam laikmetam piederošo pievilcību un greznību. Programma iekļauj īstu argentīniešu tango, dzīvo mūziku orķestra izpildījumā.
 
4. diena
Brokastis.
Ekskursija Tigrā.
Pilsēta atrodas Paranas upes deltā. Deltā tiekas 350 upes, straumes, kā arī kanāli, gar dažiem brauksim ar kuģīti (biļete uz kuģīti maksā 15 EUR, tā tiek apmaksāta atsevišķi).
Varēsim iepazīt samudžinātus kanālu tīklus, vietējo iedzīvotāju dzīvi. Apmeklēsim arī senos Eiropas airēšanas klubus ar bagātīgu vēsturi. Tad redzēsim Puerto da Frutos — ziedu un augļu tirgu, kur būs iespēja iegādāties amatnieku darbus, aplūkosim katedrāli. Brīvs laiks.
Tālāk ekskursija programma “Nakts Buenosairesa”.
Redzēsim tās pašas pilsētas galvenās ēkas, bet ar apgaismojumu: hipodroms, planetārijs, prezidenta pils, galvenie pilsētas pieminekļi (obelisks, Sieviešu tilts, gigantiskais zieds). Atšķirībā no ekskursijas dienas laikā, neapmeklēsim pilsētas dienvidu daļu (La Boca, San Telmo), tikai pilsētas centrālo un ziemeļu daļu, pievienojot Belgrano rajonu ar vecām angļu savrupmājām.
Atgriešanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis.
Ceļš uz Rančo (65 EUR, ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi).
Dosimies Gaučo zemē. Rančo varēsim ieturēt pusdienas – barbekjū ar atspirdzinošiem dzērieniem. Šeit redzēsim arī folkloras šovu, jāšanu zirga mugurā un pajūgā, kā arī redzēsim aizraujošos gaučo jāšanas sacensības.
Atgriešanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz ostu, iekāpšana uz prāmja (piemaksa 80 EUR turp-atpakaļ), ceļš uz Urugvaju (~ laiks ceļā ir ~2 stundas). Ierašanās Colonia del Sacramento.  Ekskursija pilsētā.
Colonia del Sacramento pilsētu (iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā) dibināja portugāļi vairāk nekā 300 gadus atpakaļ un ilgu laiku ir bijusi par strīda priekšmetu starp Portugāli un Spāniju, līdz pat 1777. gadam, kad pilsēta pilnībā nonāca Spānijas īpašumā. Pastaigas ekskursiju sāksim ar pilsētas galveno laukumu – Plaza de Mayor. Tad apmeklēsim baznīcu, Sanpedro bastionu, varēsim uzkāpt bākā, kur no skatu torņa pavērosim pilsētas panorāmu. Turklāt visi interesenti varēs apmeklēt muzeju Azulejo, arheoloģisko un virkni citu muzeju. Tad ir brīvs laiks, kura ietvaros būs iespēja iegādāties piemiņas suvenīrus no Urugvajas, ieturēt pusdienas restorānā, patstāvīgi pastaigāties krastmalā un pilsētas ieliņās.
Ceļš Montevideo virzienā.  
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
7. diena
Brokastis. Ekskursija Montevideo.
Montevideo — Urugvajas galvaspilsēta un lielākā pilsēta, kura ir dibināta 1724. gadā. Apskates ekskursijas laikā apmeklēsim visskaistākās un visinteresantākās vietas pilsētā. Mūsu ekskursija sāksies laukumā Plaza Independencia, kur ir uzstādīts piemineklis Urugvajas nacionālajam varonim — ģenerālim Hosē Artigasam, tālāk brauksim gar centrālo Montevideo ielu 18. jūlija prospekta virzienā un dosimies uz parlamenta ēku (Palacio Legislatio), kas ir viena no skaistākajām celtnēm valstī. Tālāk dosimies Cerro pakalnā, kas slejas virs pilsētas, tur atrodas citadele. Tad mūs gaida Prado rajons, tā parki un rozāriji. 20. gs. sākumā šajā rajonā aktīvi būvēja savrupmājas pēc itāļu un franču arhitektu projektiem.
Brauksim gar galveno Urugvajas stadionu - Estadio Sentenario, kur notika pirmais pasaules čempionāts futbolā. Ekskursijas beigās apmeklēsim Carrasko un Punta Gorda rajonus ar elegantiem dzīvojamiem kvartāliem un atgriezīsimies pilsētas centrālajā daļā pa Ramblas krastmalu, gar skaistām pludmalēm.
Atgriešanās viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis.
Brīva diena. Pēc velēšanās ekskursija uz Punta del Este (piemaksa 59 EUR).
Punta del Este ir viena no populārākajām Dienvidamerikas kūrortpilsētām. Tā atrodas okeāna un Rio de la Plata upes ietekas robežā. Ekskursija sākas Montevideoun vijās gar pludmalēm un kūrortiem, kas sākumā izvedīs mūs uz Piriapolisu – vienā no senākajiem Urugvajas kūrortiem. Apmeklēsim senāko viesnīcu - Gran Hotel Argentino un uzkāpsim Sanantonio pakalnā. Turpinot braucienu, iebrauksim Punta Baženā, kur atrodas Casapueblo, slavenā mākslinieka, Karlosa Vilaro, māja. Tālāk dosimies uz Punta del Este, pilsētu, kuru dēvē par Atlantijas piekrastes pērli, pasaulē slaveno kūrortu. Izbrauksim cauri gan dzīvojamiem kvartāliem, gan gar krastmalu un pludmalēm.
Atgriešanās viesnīcā.
 
9. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks.
Ceļš uz ostu, iekāpšana uz prāmja, došanās uz Buenosairesu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
10. diena
Brokastis. Brīva diena. Jums būs iespēja patstāvīgi izbaudīt pilsētu, doties iepirkties, apmeklēt zoodārzu vai muzejus.
~20:00 transfērs uz lidostu. Lidojums uz Stambulu (EZE-IST ~23:55 - 22:15).
 
11. diena
Ierašanās Stambulā. Transfērs uz viesnīcu, atpūta.
 
12. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana, lidojums uz Rīgu (IST-RIX ~10:00 - 12:00).
 
Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Stambula-Buenosairesa-Stambula-Rīga (Turkish Airlines);
Rokas bagāža līdz 8 kg;
Nododamā bagāža: līdz 30 kg;
2 naktis Stambulā viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
8 naktis Latīņamerikā viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Transporta pakalpojumi.
 
Ekskursiju pakete 399 EUR:
Ekskursija Buenosairesā;
Ekskursija Tigrā (papildus tiek apmaksāta kuģīša biļete - 15 EUR);
Ekskursija Colonia del Sacramento (obligāta piemaksa par prāmi);
Ekskursija Montevideo;
Ekskursija uz Rančo (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete - 65 EUR);
Nakts Buenosairesa.
 
Papildus:
Ekskursija uz Punta del Este - 59 € ;
Ekskursija “Nakts Stambula” - 25 € ;
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 300 €
Piemaksa par dzīvošanu 4* viesnīcās - 180 € / cilv.;
Biļete uz prāmi (obligāti tiek apmaksātas) Buenosairesa-Colonia del Sacramento-Buenosairesa - 80 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Apdrošināšana;
Vīza uz Argentīnu LR NEPILSOŅIEM;
Vīza uz Urugvaju LR NEPILSOŅIEM.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home