Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Atlantijas okeāna Basku piekraste

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Atlantijas okeāna Basku piekraste

1. diena
“Rīga - Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā netālu no Vācijas robežas.

2. diena
"Rietumpolija – Braunšveiga – Parīzes apkaime”
Brokastis. Vācija. Īsa pauze Braunšveigā (Braunschweig). Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.

3. diena
“Parīzes apkaime – Larošela – Francijas dienvidrietumi” 
Brokastis. Ceļš pa Franciju gar Luāras upes ieleju. Larošela (La Rochelle) – viens no Reformācijas centriem XVI gs. Francijā, “franču Ženēva”. Vecās ostas apskate un pastaiga pa pilsētas centru. Brīvais laiks. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijas dienvidrietumos.

4. diena
“Francijas dienvidrietumi – Sen-Žan-de-Lūza – Biarica – Francijas dienvidrietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Sen-Žan-de-Lūzu un Biaricu. Francija. Sen-Žan-de-Lūza (Saint-Jean-de-Luz) – Francijas Basku zemes pērle, prestižā kūrortpilsēta. Atpūta pie Biskajas līča. Biarica (Biarritz) – viena no visprestižākajām franču kūrortpilsētām, imperatora Napoleona III un imperatrises Eižēnijas iemīļotā atpūtas vieta. Atpūta pie Biskajas līča. Nakts – viesnīcā Francijas dienvidrietumos.

5. diena
“Francijas dienvidrietumi – Sansebastjana – Pamplona – Francijas dienvidrietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Sansebastjanu, Pamplonu. Spānija. Sansebastjana (Donostia / San Sebastián) – Basku zemes elitārā kūrortpilsēta, kas atrodas Biskajas līča krastā. Igueldo kalns ar skatu laukumu, no kura paveras neaizmirstama La Concha līča panorāma, La Concha pludmale, Monte Urgull, Vecā pilsēta, La Bretxa tirgus, Zuriolas tilts. Atpūta pie Biskaja līča. Pamplona (Pamplona/Iruña) – Navarras autonomijas galvaspilsēta, kas ir slavena ar savu vēršu skriešanas festivālu un viduslaiku vecpilsētu. Nakts – viesnīcā Francijas dienvidrietumos.

6. diena
“Francijas dienvidrietumi – Karkasona – Francijas dienvidrietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Karkasonu. Francija. Iespaidīgā nocietinātā pilsēta Karkasona (Carcassonne) Langedokā. Karkasona un tās viduslaiku vecpilsēta ir viens no Francijas apmeklētākajiem tūrisma objektiem un UNESCO pasaules kultūras mantojuma objekts. Nakts – viesnīcā Francijas dienvidrietumos.

7. diena
“Francijas dienvidrietumi - Rokamadūra – Austrumfrancija” 
Brokastis. Ceļš pa Franciju. Rokamadūra (Rocamadour) – īstena Francijas pērle. Tā ir unikālā viduslaiku pilsētiņa, kas izveidojusies uz Alzū ielejas klinšu terasēm un rada fascinējošu iespaidu. Cietoksnis, viduslaiku mājiņas, šauras ieliņas, tornīši, arkas, vārti, baznīcas. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Elzasā vai Franškontē.

8. diena
“Austrumfrancija – Rotenburga – Rietumpolija”
Ceļš pa Franciju, Vāciju. Pēcpusdienā – Rotenburga pie Tauberes (Rothenburg ob dr Tauber) - viduslaiku nocietinātā pilsēta Bavārijā. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.

9. diena
“Rietumpolija – Rīga”
Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī. 

Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu;
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas;
grupas vadītāja pavadība.

Papildus: 
brauciens uz Biaricu un Sen-Žanu - 40 € ;
brauciens uz Sansebastjanu-Pamplonu - 55 € ;
brauciens uz Karkasonu - 45 € ;
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10 %.
funikulieris Sansebastianā – 3.15 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
Piemaksa par dubultvietu autobusā - 110 € ;
Piemaksa par izmitināšanu 1-viet. istabā viesnīcās - 180 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home