Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Austrijas Alpu skaistums

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Austrija   »   Austrijas Alpu skaistums
1. diena
Mūsu autobusa ceļojums sāksies Rīgā! Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Esam Austrijā! Iepazīt Austriju sāksim ar Kreicenšteinas pils (Burg Kreuzenstein) apmeklējumu. Šodien pils ir sendienu muzejs, ekskursijas laikā apskatīsim milzīgu seno ieroču, virtuves piederumu kolekciju, kā arī unikālo seno gobelēnu kolekciju. Medību trofejas, pils ēdamistaba un guļamistaba nevienu neatstās vienaldzīgu. Kreicenšteinas gaisotne pārnesīs mūs dižciltīgo bruņinieku un daiļo dāmu laikmetā. Tāpat redzēsim unikālu vanagu šovu. Priekšnesums ilgst aptuveni stundu, galvenie varoņi tajā ir medību putni. Aizraujoša izrāde patiks gan pieaugušajiem, gan bērniem.
Pārbrauciens uz Zalcburgas federālo zemi. Nakts viesnīcā.
Papildus izmaksas: Kroicenštainas pils + vanagu šovs – 10 € + 9.50 €
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien dosimies uz pasaules lielākajām Ledus Alām «Eisriesenwelt – Ledus milžu pasaule». Alas pirmais kilometrs ir klāts ar ledu. Patiesi fascinējošs skats, tieši šī tuneļa daļā ir pieejama tūristiem.  Jākāpj pa koka kāpnēm, iekšpusē augstuma starpība ir 1 kilometrs, turklāt ir ļoti auksti, pat vasarā temperatūra te nepārsniedz 0°, tāpēc apmeklētājiem nepieciešami cimdi, siltās drēbes un ērti, neslīdoši apavi.
Pēc alas apmeklējuma dosimies uz Lihtenšteinas aizu, kas ir viena no dziļākajām un garākajām aizām Alpos, nosaukta par godu Lihtenšteinas firstam Johanam II. Pateicoties firsta dāsnajam ziedojumam,  kopš 1875.gada te ierīkota gājēju taka, kas ļauj apskatīt aizu no iekšpuses. Tuvu viena otrai esošās 300 m augstas sienas un lejā tekošas upes straujie ūdeņi.  150-metrīgs ūdenskritums ir viens no galvenajiem Lihtenšteinas aizas apskates objektiem. Ceļš uz viesnīcu.
Papildus izmaksas: Ledus alas + pacēlajs – 24 € ; Lihtenšteinas aiza – 7 € .
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Dosimies ekskursijā pa Grossglokneras panorāmas ceļu – vienu no pasaules slavenākajiem kalnu ceļiem, ko ik gadu apmeklē ap 900000 cilvēku! Varēsim vērot Alpu sniegotās virsotnes, savvaļas dabu un kalnu dzīvniekus, piemēram, Alpu murkšķus. Šis ir gleznainākais Alpu ceļš.  Tepat atrodas Austrijas lielākais ledājs – deviņus kilometrus garais Pasterces ledājs.  Dižs un nesatricināms, tas ir unikāls skats.  Šī milzīga ledus upe saista tūristu skatienus un ir iekļauta populāro ceļojumu sarakstā.
Krimlas ūdenskritums apmeklējums. Centrālās Eiropas augstākā ūdenskritumu kaskāde.  Atrodas Gerlos aizas dienvidos. Kopējais krituma augstums – 380 m. Kaskādi veido trīs ūdenskritumi, augšējais ir visiespaidīgākais (140 m).
Tālāk pār Gerlos kalna pāreju mēs dosimies uz termām, kas atrodas gleznainajā Cillertāles ielejā – skaista ainava, pasakainas slēpošanas trases, ledus plašumi, līdzenumu pļavas, termālie avoti, klusums un miers vai bezgalīga jautrība – to visu piedāvā kūrorta paradīze, kurai nosaukums ir Cillertāle. Kūrorts ir viens no populārākajiem Tiroles kūrortiem.
Vakarā piedāvājam atpūsties Cillertāles ielejas baseinos “Erlebnisbad”, kur ir ūdenskritumi, kaskādes un ūdens virpuļi, slēgtie un atklātie baseini, saunas un džakuzi, kā arī iespēja baudīt atpūtu atklātajos baseinos ar skatu uz Alpiem! Nakts viesnīcā.
Papildus izmaksas: Krimlas ūdenskritums + Gerlos parēja – 10 € + 2 € ; SPA Erlebnisbad – 14 € 
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Meirhofene ir viena no atpūtai pievilcīgākajām pilsētām Cillertāles ielejas teritorijā. Pilsēta ir ideāla atpūtas vieta aktīvajiem ceļotājiem, kuriem patīk katrā atvaļinājuma dienā piedzīvot ko jaunu. Šodien mūs gaida viegls trekings Alpos. Līdz starptautiska tūrisma ienākšanai Cillertāles ielejā,  vietējie iedzīvotāji dzīvoja ne visai grezni. Par galveno iztiku kalpoja pārtikas produkti, ko ražoja kalnu zemnieku saimniecības. Piens, biezpiens, sviests, kartupeļi… Šis sastāvdaļa arī veido «vienkāršo ļaužu virtuvi».  Laikmetu tradīcijas nav aizmirstas. Tās attīstās un nes ekonomisko labumu reģionam, un gastronomisko atklājumu prieku – tūristiem. Vien dažu minūšu braucienā no Meirhofenes atrodas mūsdienīga siera darītava Erlebnis Sennerei Zillertal, ko arī apmeklēsim.
Ceļojuma turpinājums uz panorāmas laukumu pie Mondzē (Mondsee) ezera Alpu kalnos. Nakts viesnīcā.
Papildus izmaksas: Piena izstrādajumi Erlebnis Sennerei Zillertal – 12 € 
 
6. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm dosimies nobaudīt desertu. Austrijas slavenākā pils ir Šēnbrunnas pils, imperatoru vasaras rezidence. Pils kopā ar tās dārziem ir iekļauta UNESCO Cilvēces mantojuma sarakstā.  Pils greznas arhitektūras un unikālas ekspozīcijas apskate, interesanta ir Šēnbrunnas Palmu mājiņa, Glorietas paviljons, burvīgs parks, labirints, senākais zoodārzs. Vietējā kafejnīcā vairākas reizes dienā rīko strūdeles šovu, atklājot šī deserta pagatavošanas noslēpumus un piedāvājot to arī nogaršot. Tradicionālā Austrijas strūdele jau sen ir kļuvusi par Austrijas nacionālas virtuves vizītkarti. Desertu iemīļojuši gan šī garduma cienītāji, gan arī izrāžu, kur atklāj pagatavošanas procesu, fani. Pils un strūdeles šova apmeklējums. Nakts viesnīcā.
Papildus izmaksas: Šenbruna + štrudeļu šovs – 16 € + 11.50 €
 
7. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks – pusnakts.
 
Cenā iekļauts:
Visas izbraukuma ekskursijas;
Brauciens ar komfortablu autobusu;
Ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL - 140 € ;
Medicīniska apdrošināšana;
Kroicenštainas pils + vanagu šovs – 10 € + 9.50 € ;
Ledus alas + pacēlajs – 24 € ;
Lihtenšteinas aiza – 7 € ;
Krimlas ūdenskritums + Gerlos parēja – 10 € + 2 € ;
SPA Erlebnisbad – 14 € ;
Piena izstrādajumi Erlebnis Sennerei Zillertal – 12 € ;
Šenbruna + štrudeļu šovs – 16 € + 11.50 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home