Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Barcelona- Gaudi pilsēta

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Spānija   »   Barcelona- Gaudi pilsēta

1.diena Barselona
Ierašanās Barselonā. Tikšanās un izmitināšnās viesnīcā. Brīvais laiks. Puedāvājumā «Noslēpumainā strūklaka» Spānijas laukumā. Naktsmiers.

2.diena Barselona un Gaudi.
Brokastis. Apskates ekskursija pa pilsētu ar Paseo Grasija, Kolumbusa pieminekļa, Katalonijas un Spānijas laukumu, Montjuika kalna, Sagrada Familia templis, Porta un citu apskates vietu apmejklējumu. Brīvais laiks. Kājāmgājēju pa Gotisko kvartālu un Ramblas ieliņu. Jū redzērsiet agrākos Antanio Gaudi darbus (pilsētas gaismas), stūri un pisētas laukumi, kur viņš mīlēja babūt, kā arī iespējams apmeklēt Gjuel pili *, kas tika uzcelta viņa draugam un filantropam Eusebio Guell. Naktsmiers.

3.diena Barselona, Gaudi un modernais
Brokastis. Apskaīsim slaeno Kasa Batlo māju* (« Māja ar galvaskausiem») un Kasa Mila* (Karjera) Antanio Gaudi darbi, atrodas elegantā ielā Passe Gracia (brīva apskate ar krievvalodīgu audiogidu). Brīvais laiks.

Vakara ekskursija ar gidu pa svēto Sagrada Familia*. Šīs Antonio Gaudi šedevrs ir viņa darbu kulminācija un pats apmeklētākais piemineklis Barselonā. Naktsmiers.

4.diena Monserrata un Kripts Gejels.
Brokastis. Ekskursija uz svēto Monserrata kalnu, svētceļojumu un Katalonijas garīgais centrs. Benediktiešu teritorijas un klostera apskate, Melnā madonna. Apmeklēsim slaveno kriptu Gjuel*, «slepenais Faudi dārgums», Santa Colemo de Cervio ciematā, iekļauts Pasaules Mantojuma sarkstā. Naktsmiers.

Картинки по запросу "Гауди"

5.diena Barselona un Gaudi
Brokastis. Transfērs uz vienu no skaistākajiem Antonio Gaudi darbiem, parku Guelj*. Pasēdiet tā mozaīkas viļņotajā soliņā, apbrīnojiet Barselonas skatus, paturiet pūķa muti – veiksmes simbols (patstāvīga apskate). Brīvais laiks. Iesakām apskatīt Guelj Pāviljonu Antonio Gaudi darbu rajonā Pedrabes, ar to slavenajiem vārtiem ar pūķi un jauko dārzu. Naktsmiers.

6.diena Braselona un Gaudi.
Brokastis. Patstāvīgs privātās mājas un dārza Torre Belsguard apmeklējums*, uzcēlis Antonio Gaudi, un joprojām pieder īpašnieku ģimenei (audio gids krievu valodā iekļauts). Brīvais laiks. Naktsmiers.

7.diena Barselona un Gaudi
Brokastis. Ptastāvīga vizīte uz Casa Vincens*, tikkio atvērts pēc atjaunošanas, pirmais Katalonijas ģēnija šedevrs. Brīvais laiks, lai apskatītu pilsētu. Iesakām apmeklēt restorānu, kas atrodas Casa Calvet savrupmājā, Katalonijas ģēnija un Ciutadella parka darbus ar lielisko Aurora strūklaku, kuras veidošanā piedalījās jaunais Antonio Gaudi. Naktsmiers.

8.diena
Brokastis. Transfērs uz lidostu, Tūres beigas.

Maksa par cilvēku dievvietīgā numurā:

999 € viesnīca 3* standars

1085 € viesnīcqa 3* super

1098 € viesnīca 4* standard

1185 € viesnīca 4* super

1329 € viesnīca 5* standard

Cenā iekļauts:
- Aviolidojums Rīga-Barselona-Rīga
- Transfērs
-7 naktis
-7 brokastis
- transfēri
- ekskursijas krievu vaslodā;
- ieejas biļetes, kas apzīmetas ar *

Cenā nav iekļauts:
- Apdrošināšna
- personīgie izdevumi
- ēdienreizes (izņemot brokastis)

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home