Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Bavārijas pilis un ezeri

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Bavārijas pilis un ezeri

Iepriekšpārdošana akcija - € 265 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi). 

Brauciens, kurš ir ierakojis jau daudzu ceļotāju sirdis. Brīnišķīgās pilis - Neišvānšteina, kas ir kā no pasaku grāmatas noskatīta un tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbolu, un Linderhofa, kas Jūs noteikti pārsteigs ar savu greznību! Ikviena ceļotāja sirdi savaldzinās arī Oberammergau, kas ir viena no skaistākajām mazpilsētām ne tikai Vācijā, bet arī Eiropā. Jūs gaida arī aizraujošs brauciens uz vienu no skaistākajiem Austrijas pilsētam - Zalcburgu.

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Tranzīta brauciens – Lietuva – Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš līdz Bavārijai. Minhene – Bavārijas galvaspilsēta. Ekskursija ar vietējo gidu Minhenē: Sv.Miķeļa baznīca un karaļa Ludviķa apbēdījuma vieta, Riharda Štrausa strūklaka, pilsētas slavenākā celtne – viduslaiku Dievmātes baznīca, valdnieku pils komplekss Rezidence, Nacionālais teātris, greznā Teatīniešu baznīca, vecais un jaunais rātsnams Marijas laukumā. Īpaši interesants ir jaunais rātsnams, fasādi rotā apburoša skulpturāla kompozīcija – Bavārijas hercogi, kūrfirsti, karaļi, svētie un alegoriskas figūras, fasādi papildina 85m augstais zvanu tornis ar pulksteņspēli. Plašo alus zāli Hofbrauhaus 1000 viesiem labprāt apmeklē katrs, kas ierodas Minhenē, tur vīri nacionālos tautas tērpos skandina bavāriešu treļļus un zvaniņus, smaržo skābēti kāposti, desiņas un alus. Īsti vāciska jautrības gaisotne un lieliski pavadīts vakars! Nakts viesnīcā pie Minhenes (viesnīca var būt līdz 70 km no Minhenes !!!).

3. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils - Oberammergau (par papildus samaksu: 45 € ).
Izbraukšana uz Alpiem, kur apmeklēsim Bavārijas ķēniņa Ludviķa ievērojamāko pilis Neišvānšteinu un Linderhofu. Neišvānšteinas pils ir kā no pasaku grāmatas noskatīta, ar torņiem un tornīšiem, ar krāsainu un greznu interjeru. Tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbolu un no pils paveras lieliska Alpu kalnu un apkārtnes ezeru panorāma. Karaliskais namiņš rokoko stilā Linderhofa pārsteidz ar greznību, pils pompozajā parkā izveidota Venus grota, Gulbju ezers un Marokāņu māja. Oberammergau ir viena no skaistākajām mazpilsētām Vācijā un Eiropā. Šīs pilsētiņas iedzīvotāji ir slaveni ar pasijas teatrālajiem uzvedumiem un kā arī lieliski kokgriezēji un fresku gleznotāji, tāpēc nelielie pilsētas nami ir izrotāti greznām freskām, kurās skatāmi pasaku varoņi, svētie un Bībeles vēstījumi. Nakts viesnīcā pie Minhenes (viesnīca var būt līdz 70 km no Minhenes !!!).

4. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Zalcburga- Kimzee ezers - Kungu salas pils (par papildus samaksu: 45 € ).
Bavārijas lielākais ezers Chiemsee. Brauciens ar kuģīti līdz Kungu salai, kuru 19.gs. nopirka Bavārijas ķēniņš Ludviķis II, lai uzbūvētu pili. "Mazās Versaļas" pils apmeklējums , pastaigas pils dārzā. Berhtesgādenes Alpi. Zalcburgas apskati kopā ar licenzētu gidu.Brīvais laiks Zalcburgā. Nakts viesnīcā pie Minhenes (viesnīca var būt līdz 70 km no Minhenes !!!).

5. diena
Brokastis viesnīcā. Pastaigas Bavārijas pilsētā Bambergā, kura tāpat kā senā Roma atrodas uz septiņiem pakalniem un tāpēc tiek dēvēta par „Frankonijas Romu”, bet Regnicas upes krastmalas zvejnieku kvartāls to pielīdzina „mazajai Venēcijai”. Pastaigas laikā apskatīsimies ūdenspili, rātsnamu, monumentālo viduslaiku Domu, bīskapu pilis. Brīvs laiks pusdienu pauzei. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

6. diena
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Ceļš caur Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās, 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
piemaksa par 1-vietīgu numuru - 120 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.1: Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils - Oberammergau - 45 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.2: Zalcburga - Kimzee ezers - Kungu salas pils - 45 € ;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 80 € / 67 € - bērniem līdz 13 gadiem.

Alus kauss Hofbrauhaus no 8.50 € ;
Neisvānšteinas pils - 12 € ;
Linderhofas pils - 8.50 € ;
Kungu salas pils - 9 € ;
Kuģītis līdz kungu salai - 8 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home