Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Brīvdienas Berlīne

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Brīvdienas Berlīne

Iepriekšpārdošana akcija - € 135 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Ceļš cauri Lietuvai, Polijai. Nakts viesnīcā Polijā netālu no Slubices.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Vāciju. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr. 1: Berlīne – Berlīnes Zooloģiskais dārzs / izklaides centrs «LEGOLAND Discovery» (par papildu samaksu: 25 € / bērniem 15 € ).
Iepazīšanās ar Berlīnes vēsturisko centru - Aleksandra laukums un Berlīnes televīzijas tornis, Berlīnes Doms, Unter den Linden bulvāris, Brandenburgas vārti, Reihstāga, Ķeizara Vilhelma baznīca, Europa Center. Brīvais laiks - pēc vēlēšanās iespēja apmeklēt Muzeju salu, Berlīnes Zooloģisko dārzu Tiergarten rajonā vai izklaides centru "LEGOLAND Discovery"- Ieeja pieaugušajiem tikai ar bērniem, kā pavadošāi personai!
Zoodārzs ir viens no vecākajiem un slavenākajiem zoodārziem Eiropā. Tas ir dibināts 1844. gadā, zoodārza platība ir 35 hektāri, turklāt tas atrodas pašā pilsētas centrā. Berlīnes zoodārzs ir ievērojams ar gandrīz 1500 dažādām dzīvnieku sugām un apmēram 15 000 dzīvniekiem. Par zoodārza popularitāti liecina arī ievērojamais apmeklētāju skaits - katru gadu to apmeklē vairāk nekā 3 miljoni apmeklētāju. Parka teritorijā atrodas iespaidīgais Berlīnes Akvārijs – pasaulē lielākais! Trīsstāvu akvārijā gar rifiem un eksotisku zivju bariem ar stikla lifta palīdzību var ienirt zemūdens pasaulē.
«LEGOLAND Discovery» ir paredzēts gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuru sirdis ir iekarojuši Lego konstruktori. Šeit Jūs atradīsiet daudz dažādas izklaides, atrakcijas un aktivitātes. Nakts viesnīcā Polijā netālu no Slubices.

3. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr. 2: uz Ūdens parku «Tropical Islands Resort» (par papildus samaksu: 25 € / bērniem: 15 € ). «TropicalIslands Resort» - Tropiskās salas ir džungļu atrakciju parks zem Eiropā lielākā kupola. Tropiska vide nozīmē 27 grādu siltumu, jūru, baltas smiltis, zaļus džungļus, peldes, šovu, nobraucienus, SPA! Izpriecas būs lielam vai mazam! Unikālo kompleksu veido: tropiskais mežs „Ziedu pasaule", baseins „Dienvidu jūra" ar divām salām, baseins „Bali Lagūna", ūdenskritumi, džakuzi, smilšu pludmale (860 kv.m.), pludmales volejbola laukumi, austrumu tirgus un tropiskie lauki, kas sastāv no dažādām tematiskajām zonām - „Taizeme", „Malaizija", „Bali", „Polinēzija", „Kongo" un „Amazone". Katrā no tām ir kafejnīca, kur pasniedz nacionālos ēdienus. Pusdienas no trim ēdieniem maksā ap 20 €. Nakts viesnīcā Polijā netālu no Slubices.

4. diena
Brokastis. Ceļš cauri Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās, 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
izbraukuma ekskursija Nr.1: Berlīne – Berlīnes Zooloģiskais dārzs / «LEGOLAND Discovery» - 25 € / bērniem 15 € ;
izbraukuma ekskursija Nr.2: Ūdens parks «Tropical Islands Resort» - 25 € / bērniem 15 € .

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “Ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 40 € / “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = bērniem 25 € .

Piemaksa par 1-vietīgu numuru - 60 € ;
Ieejas biļetes Zoodārzā un akvārijā: pieaugušajiem - 13 € + akvārijs 20 €; bērniem līdz 15 gadiem – 6.50 € + akvārijs 10 € ;
Ieejas biļetes «LEGOLAND Discovery» no 16 € (Ieeja pieaugušajiem tikai ar bērniem, kā pavadošāi personai!);
Ieejas biļetes «TropicalIslands Resort» - 36 € pieaugušiem / 28.50 € studentiem, senjoriem no 65 gadiem, bērniem (no 6-14 gadiem ) / bezmaksas - bērniem (no 0-5 gadiem).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home