Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Čehijas dabas labirinti

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Čehijas dabas labirinti
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Morāvijā. Ierašanās viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Brno un Moravsky Kras (par papildus samaksu 25 € ). Brno pilsētas apskate vietējā gida pavadībā. Iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Švanzuvas pils – renesanses laikmeta skaistākā ēka pilsētā, Kleinuvu pils, senais Rātsnams, Parnas avots – pilsētas ūdens apgādes senākā sistēma, Kapucīņu klosteris, Bīskapu rezidence, Dītrihšteina – pilsētas lielākā pils, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle.
Tālāk dosimies uz Moravsky Kras dabas parku, kas ir lielākais karsta reģions Čehijā. Apskatīsim 138 m dziļo Macohas aizu un Punkavas alu labirintus - šīs alas tiek uzskatītas par skaistākajām Morāvijas karsta alām. Sākumā ar kājām, pēc tam ar laivu dosimies atklāt noslēpumaino pazemes stalaktītu un stalagmītu valstību. Atgriešanās viesnīcā.
Vakarpusē piedāvājam doties izzināt Morāvijas vīna noslēpumus. Nacionālais vakars vīndaru saimniecībā – vīna degustācija, nacionālās vakariņas, īpašā Morāvijas aura vietējās mūzikas ritmos (par papildus samaksu 30 € ). Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Morāvijā. 
 
3. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista, daudzus ceļotājus no visas pasaules.Vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 € ), krievu valodā. Gotiskā sv.Vita Katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā 3 pagalmiem, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūrām, Starametskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš. Brīvs laiks pilsētā. Patstāvīga pastaiga Višegradā, Zoo, Eifeļa tornis, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Vakarā piedāvājam Jums doties kruīza braucienā ar kuģīti pa Vltavas upi (par papildus samaksu). Uz kuģīša varēsiet izbaudīt ne tikai Prāgas skatus, bet baudīt arī gardas vakariņas (bufetes veida galds, ar dažādiem ēdieniem par papildus samaksu 20 € )! Nakts viesnīcā Prāgā. 
 
4. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Česki Raj un Sihrovas pili (par papildus samaksu 25 € ). Laiks ceļā. Brauciens līdz romantiskā vēsturisma stilā celto Sihrovas pili, franču dinastijas - Roganu bijušo īpašumu. Pils interjera apskate: dinastijas portretu galerija, bagātīga ieroču kolekcija, vara, alvas, keramikas un stikla trauki, antikvāras mēbeles… Šī pils ar greznajiem kņazu apartamentiem neatstās Jūs vienaldzīgus. Laiks ceļā. Pastaiga Českij Raj - Prahovas klinšu parkā - sportiskiem tūristiem un dabas mīļotājiem. Prahovas klinšu parks – viens no senākiem dabas rezervātiem Čehijas republikā. Dabas brīnums, kas veidojies daudzu miljonu gadu garumā. Pastaiga starp klinšu blokiem un pa šaurām, klintīs izkaltām takām. Smags, bet patīkams pārgājiens 3,5 km garumā (~2,5h): skatu laukumi, neaprakstāmi dabas brīnumi un unikālas ainavas. Atgriešanās Prāgā. 
Nakts viesnīcā Prāgā. Ierašanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Čehijas Šveici (par papildus samaksu 30 € ). Diena pie dabas krūts. Jau no 19. gs šis rajons ir vilinājis tūristus un romantiskos dzejniekus.Tieši viņi šo vietu pirmo reizi nosaukuši par Čehijas Šveici. Tas ir neparasti skaists apvidus ar fantastisku formu smilšakmens klintīm, kuru šķērso ieplakas un aizas. Klimatiskais meža kūrorts - tiem kuri noguruši no pilsētas kņadas un straujā dzīves ritma. Unikāls dabas veidojums, lielākais Centrāleiropā - Klinšu vārti, akmens tilts. Kamenicas aiza - ko ieskauj klintis. Eksotisks brauciens ar laivām pa Kamenicas upi starp klintīm un ūdenskritumiem - neaizmirstamu izjūtu kokteilis. Pastaigas beigās izjutīsim mieru un neskarto dabu „klusajā aizā”, kura stiepjas 960 m garumā. Dečina - brīniškīga sena pilsēta, gleznainu kalnu, kanjonu un aizu ielenkumā. Dodamies uz Akvaparku (Plavecky areal). Relaksācija ūdens atrakciju parkā. Daļa baseinu akvaparkā ir zem klajas debess, daļa slēgtās telpās. Slēgtajās telpās atrodas trīs baseini ar ūdens kalniņiem un citām atrakcijām, džakuzi, solārijs, masāžas kabinets, sporta klubs, restorāns, utt. Atpūšamies! Relaksējamies! Atgriešanās Prāgā. Nakts viesnīcā Prāgā. Ierašanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis. Diena ceļā. Čehija. Polija. Lietuva. Vēlu naktī ierašanās mājās.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - 55 € ;
piemaksa par papildvietu autobusā - 70 € ;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Brno un Moravsky Kras 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Česki Raj un Sihrovas pili 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Čehijas Šveici 30 €.
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 80 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 70 € , bērniem līdz 14 g. 60 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Apskates ekskursija Prāgā vietējā gida pavadībā 20 € ; Sabiedriskais transports Prāgā 24–32 Kč; Pusdienas no 150 Kč; Muzeji Prāgā 50–300 Kč; Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņam 20 € ; Klinšu parks 75 Kč; Dabas taka 50 Kč; Brauciens ar laiviņām 100 Kč; Atrakciju parks ~140 Kč; Moravsky Kras 180 Kč; pacēlājs 90 Kč; Česki Raj 70 Kč; Sihrovas pils 360 Kč.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home