Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ceļojums uz Jordāniju

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Jordānija   »   Ceļojums uz Jordāniju

Ammāna- Džeraša- Adžluna- Umm Qais- Nāves jūra- Madaba – Nebo kalns- Karak- Petra- Vadi Rams- Akaba

1. diena
Ammānas lidosta
Atbraukšana uz Ammānu. Satikšanās lidostā, transfērs līdz viesnīcai Ammanā. Izmitināšana.

2. diena
Ammāna/ Apskates ekskursija pa Ammānu
Brokastis. Apskates ekskursija pa “Balto pilsētu” Ammānu- Jūs ieraudzīsiet Citadeli (cietoksni virs pilsētas), Herkulesa klosteris, seno romiešu amfiteātris, Umejadovu pils. Atgriešanās uz Ammānas viesnīcu.

3. diena
Ammāna/ Džeraša/ Adžluna/ Umm Kais/ Nāves jūra
Brokastis, Braukšana uz Džerašu- Senā grieķu-romiešu pilsēta Džeraša atrodas aptuveni 50 km no Ammānas. Džeraša tiek saukta par „Tuvo Austrumu Pompejām”, pateicoties tās iespaidīgajiem izrakumiem un tam, cik labi pilsēta saglabājusies. Popularitātes ziņā Džeraša ieņem 2. vietu pēc Petras. Džeraša ir tipiskas romiešu pilsētas būvniecības piemērs. Jūs redzēsiet Zeva templi, Artemīdas templi, Adriana arku, pirtis, 3 teātrus, hipodromu, laukumus un strūklakas. Pārbraukšana uz Adžlunu krustnešu laiku Saladina cietokšņa apmeklējums. Umm Qais pilsētiņas apmeklējums, kas atrodas kalnainā vietā uz Jordānijas, Izraēlas un Sīrijas robežas, kur pārredzama Galilejas jūra Izraēlā. Nāves jūra ir viens no pasaules brīnumiem –tas ir sālsezers, kas izvietojies vairāk nekā 400 m zem jūras līmeņa un ir zemākā vieta uz pasaules. Tas ir sāļākais sālsezers pasaulē, kur sāls saturs ūdenī sasniedz 30 %. Lielā sāls satura dēļ Nāves jūras ūdens ir smagāks un tajā jebkurš viegli var peldēt. Nāves jūra ir piesaistījusi Vidusjūras baseina iedzīvotāju interesi jau tūkstošiem gadu. Šeit Hērods Lielais izveidoja vienu no pirmajiem kūrortiem pasaulē. Nāves jūra apgādāja ar dažādām vērtīgām vielām senos parfimērijas produktu izstrādātājus, Senās Ēģiptes faraonu mūmiju veidotājus, kā arī lauksaimniekus ar minerālmēslojumu. Izmitināšana viesnīcā.

4. diena
Nāves jūra/ Madaba/ Nebo kalns/ Kerak/ Petra
Brokastis. Tālāk dosimies uz tā dēvēto mozaīku pilsētu Madabu, kur glabājas unikāla Svētās Zemes karte, kas 6. gs. mozaīkas tehnikā ir izveidota uz grīdas. Turpinājumā Nebo kalna apmeklējums, kas ir viena no nozīmīgākajām svētvietām Jordānijā – Bībele vēsta, ka šeit ir apglabāts Mozus. Pēc tam 12. gs. krustnešu cietokšņa apmeklējums Karakā.
Pēc ekskursijām- pārbraukšana uz Petru. Izmitināšana viesnīcā.

Картинки по запросу "иордания"

5. diena
Petra/ Petras apmeklēšana/ Petra
Brokastis. Ekskursija uz veselu dienu uz Petru- Viens no pasaules šedevru mantojuma. Leģendāro rozā pilsētu, kas atzīta par vienu jaunajiem pasaules brīnumiem, klintīs izgreba noslēpumainā nabatiešu civilizācija vairāk kā pirms diviem tūkstošiem gadu. Bagātās vēstures, žilbinošā skaistuma un perfekti saglabāto vēstures pieminekļu dēļ, pagājušā gadsimta beigās Petra tika iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, bet 2007. gadā iekļauta septiņu jauno pasaules brīnumu sarakstā. Petras Vārti – garais un līkumotais Sikas kanjons. Šo ceļu rotā savādas akmens skulptūras, seno tiltu paliekas un iežu veidojumi. Šīs ejas galā atrodas iespaidīgā klintī grebtā, 42m augstā El – Hazne pils. Fasādes, kas ir pieblīvētas ar klintīs izcirstiem tempļiem un kapenēm.Uzmanību ir pelnījis arī romiešu amfiteātris, kurā var sapulcēties apmēram 7000 skatītāju. Un tikai pāris minūšu gājiena attālumā no tā atrodas arī Karaliskās kapenes. Pilsētā atrodas vairāk kā 800 vēsturisku apskates objektu, no kuriem viszināmākie ir Ad Deira („Klosteris”), Sahridža, svētais kalns Al-Madbah („Upurēšanas kalns”), Kristiešu ala, bizantiešu baznīca, kas uzbūvēta uz nimfu strūklakas drupām, Qasr Al-Bint ( „Faraona meitas pils”), Džebelharuna kalns(„Ārona kalns”).
Atgriešanās viesnīcā.

6. diena
Petra/ Vadi Ram/ Akaba
Brokastis. Pārbraukšana uz Vadi Ram, saukts arī par Mēness ieleju. Ja ar vārdu tuksnesis ikviens saprot, ka būs jāredz vienlaidu vienkrāsains smilšu klajums, tad Vadi Rum neatbilst šim priekšstatam. Tuksnesis no saviem brāļiem citur pasaulē atšķiras ar krāsainību un reljefu. Te nonākot, esi pilnīgā vēja un klusuma varā. Mūžīgā vēja un smilšu deja ir radījusi sapūstas granīta un smilšakmens skulptūras, kas paceļas augstu virs vienmēr klīstošajām rūsas krāsas kāpām. Savukārt klusums tāds, ka šķiet, esi nekur, laiks apstājies. Safari ar džipiem. Tālāk uz Akabu uz Sarkanās jūras krastu. Izmitināšana viesnīcā.

7. diena
Atpūta pie Sarkanās jūras
Brokastis. Brīvais laiks Akabe, peldēšanās. Iespēja atpūsties pēc emocijām pilnas ekskursiju tūres: pasildīties zem dienvidu saules stariem un izbaudīt Sarkanās jūras siltos ūdeņus.

8. diena
Akaba/Izlidošana
Brokastis. Transfērs uz lidostu.

Cenā iekļauts:

Dzīvošana, saskaņā ar izvēlēto variantu:
Pārlidošana

Ammāna:
2 naktis uz brokastu bāzes

Nāves jūra:
1 nakts uz brokastu bāzes

Petra:
2 naktis uz brokastu bāzes

Akaba:
2 naktis uz brokastu bāzes
Satikšana un pavadīšana starptautiskajā lidostā, Ammānas pilsētā.
Visi transfēri uz komfortabla autotransporta ar kondicionieri pēc programmas.
Visas ieejas biļetes pēc programmas.
Visas ekskursijas ar krieviski runājošu, profesionālu, individuālu gidu pēc programmas, iekļaujot maksu par gida izmitināšanu Petrā (2 naktis) un Akabē (1 nakts).
Neilga pastaiga ar zirgu Petrā.
Safari ar džipiem Vadi Ram tuksnesī.

Papildus izmaksas:
Personīgie izdevumi
Visi pārējie izdevumi, kas nav norādīti programmā
Tējas nauda gidam un vadītājam

Viesnīcas 3*: 1630 EUR
Imperial 4* (Ammāna)
Warwick Dead Sea 4* (Nāves jūra)
La Maison 3*(Петра)-Marina Plaza 4*(Akaba) 

Viesnīcas 4*: 1690 EUR

Imperial (Ammāna)
Warwick Dead Sea (Nāves jūra)
Petra Panorama (Петра)-Marina Plaza (Akaba)

Viesnīcas 5*: 1860 EUR

Kempinski (Ammāna)
Holiday Inn (Nāves jūra)
Movenpick Nabatean (Petra)-Redisson (Akaba)

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home