Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ceļojums uz Kaļiņingradu

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Ceļojums uz Kaļiņingradu

Iegādājoties ekskursiju paketi, ceļojuma cena - 69 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursiju pakete - 99 EUR.

24.12.2019 , 30.12.2019
Iegādājoties ekskursiju paketi, ceļojuma cena - 79 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursiju pakete - 109 EUR.

1. diena
Ceļš uz Kaļiņingradu.
Apskates ekskursija Kaļiņingradā. Jums būs iespēja ieraudzīt ne tikai mūsdienīgu pilsētu, bet arī uzzināt par tās vēsturi, pastaigāties pa senām ieliņām, apmeklēt pilsētas sirdi, uzzināt par vēsturisko pieminekļu likteni.
Apskates ekskursija Kaļiņingradāietver kājāmgājēju programmu unpilsētas vēsturisko piemiņas vietu braucienu (Karaļu vārti, Brandenburgas vārti, Rosgartenas vārti, Donavas tornis, Vrangelis, Kroņprinča kazarmas), Karaļa kalna un vecpilsētas sirds apmeklējums, kā arī iepazīšanās ar mūsdienu pilsētu.
Iekārtošanās viesnīcā.
Atpūta.

2. diena
Brokastis.
Ekskursija uz Jantarnuju un Svetlogorsku.
Ekskursijas laikāDzintara kombināta skatu laukuma apmeklējums, pastaiga pa ievērojamām vietām (Bekera parks, kādreizējā protestantu baznīcapašlaik ir pareizticīgo baznīca, kā alternatīva–“Dzintara pils”vai Dzintaru kombināta muzeja apmeklējums, visplatākās pludmales Kaļiņingradas apgabalā aplūkošana), kā arī vēsturiskais ieskats piemiņas vietās.
Tālāk seko Svetlogorskas apmeklējums, kuru dēvē arī par Baltijas Šveici, salīdzinot to ar Eiropas kūrortiem. Jūs gaida pastaiga pa pasakainu pilsētu ar vācu vēsturi. Jūs ne tikai redzēsiet jūru un varēsiet paelpot jūras gaisu, bet iepazīsiet arī arhitektūras objektus. Ūdens dziedinātavas tornis, luterāņu baznīca, neparasts saules pulkstenis, brīnumainas skulptūras.
Atgriešanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis.Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Zeļenogradsku,Kuršu kāpas un Nidas apmeklējums.
Zeļenogradska– neliela mājīga pilsētas Baltijas jūras krastā,pie Kuršu kāpas. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet krastmalu,ūdenstorni, dzelzceļa stacijas ēku, luterāņu baznīcu, lielu parku, kā arībrīnišķīgus pieminekļus.Tālāk dosimies uz Kuršu kāpu.
Kuršu kāpa — nacionālais parks un smilšaina pussala, kuru aizsargā UNESCO. Ekskursijas laikā redzēsim: Dejojošo mežu, “Efa” kāpu, Ornitoloģijas staciju. Tālāk seko Nidas apmeklējums. Nida ir skaistākais kūrorts Lietuva, kas atrodas gandrīz pašā Kuršu kāpas centrā. Pastaiga pilsētā. Ceļš uz Rīgu. Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Vieta tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā;
2 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā).

Ekskursiju pakete 59 EUR:
Ekskursija Kaļiņingradā;
Ekskursija Jantarnajā un Svetlogorskā;
Ekskursija uz Zeļenogradsku un Kuršu kāpu, Nidu.

Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā, ceļojot vienatnē - 40 € ;
Veselības apdrošināšana;
Ieejas biļetes;
Latvijas Republikas pilsoņiem tiek noformēta elektroniskā vīzа uz Kaļiņingradu. Palīdzība elektroniskās vīzаs noformēšanā - 10 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home