Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ceļojums uz Maskavu

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Krievija   »   Ceļojums uz Maskavu

1. diena
Apskates vieta: Ķīna-pilsētiņa.
Grupas pulcēšanās plkst. 12:00 viesnīcas “Kosmoss” vestibilā, vestibila centrā. Gids pulcina grupu ar plāksnīti “Maskavas ceļojums”.
Gājēju ekskursija: “Senā Maskava”. Ķīnas-pilsētiņa ir vecākais Maskavas rajons , kas izveidojies aiz tirdzniecības rindām Sarkanajā laukumā jau 11. -12. gadsimtā. No sākuma šeit atradās tirdzniecības un amatniecības teritorija, vēlāk šajā vietā tika uzbūvēti bagāti pagalmi priekš bajāriem un klosteri, 19.-20. gadsimtā rajons kļuva par pilsētas darījumu centru, kur atradās birža, bankas, tirdzniecības namu kantori, veikali. Līdz mūsdienām saglabājušies unikāli vēstures un arhitektūras pieminekļi: vecais angļu galms, Romanovu palātas, augšējās un apakšējās tirdzniecības rindas, grieķu un latīņu akadēmijas ēka, 19. gadsimta gala apbūve. Sarkanais laukums ir pilsētas simbols, galvenais un slavenākais Krievijas laukums. Daudzus gadsimtus bija vissvarīgāko notikumu vieta.
Ekskursijas ilgums 1,5 stundas.
Kājām iešanas diena. (braukšana sabiedriskajā transportā neietilpst tūres cenā).

2. diena
Apskates vieta: VDNKh.
Grupas pulcēšanās plkst. 11:00 viesnīcas “Kosmoss” vestibilā, vestibila centrā. Gids pulcina grupu ar plāksnīti “Maskavas ceļojums”.
Ekskursija pa VDNKh teritoriju: VDNKh (Tautas sasniegumu īpašumu izstāde) – Maskavas vizītkarte. Tā ir unikāla vieta, kur sajaucās laikmeti. VDNKh ir gandrīz kā īsta pilsēta ar savām ielām, laukumiem, strūklakām, kinoteātriem, bērnu atrakcijām un pat “sabiedriskajiem” transportiem. Šeit notiek izstādes un gada tirgi. Šobrīd VDNKh teritorijā ir daudz muzeju, Maskvariums, Zooloģiskais dārzs ar kontaktu.
Ekskursijas ilgums 1,5 stundas.
Kājām iešanas diena. (braukšana sabiedriskajā transportā neietilpst tūres cenā).

3. diena
Apskates vieta: Kristus Pestītāja baznīca.
Grupas pulcēšanās plkst. 10:00 viesnīcas “Kosmoss” vestibilā, vestibila centrā. Gids pulcina grupu ar plāksnīti “Maskavas ceļojums”.
Gājēju ekskursija: “Pareizticīgā Maskava”, apmeklēsiet Kristus Pestītāja baznīcu un Začastevas sieviešu klosteri. Kristus Pestītāja dievnams Maskavā - Krievu Pareizticīgās Baznīcas katedrāle. Dievnams ir piemineklis Krievijas glābšanai no Napoleona uzbrukuma par godu uzvarai 1812. gadā Tēvijas karā. Uzkāpsim uz dievnama augšējās apskates laukuma, kur no 40 metru augstuma paveras izcila Maskavas centra panorāma. Pēc dievnama apskates ekskursija noritēs pa Ostoženkas ielu. Šeit, netālu no Kristus Pestītāja baznīcas atrodas senais Zahaņevas sieviešu klosteris, kas dibināts 14.gadā, šeit glabājas unikāla Dieva Mātes Dievmātes svētbilde, kura dzird visas lūgšanas, kas vērstas pret viņu. Ekskursija beidzās Maskavas centrā.
Ekskursijas ilgums 1,5 stundas.
Kājām iešanas diena. (braukšana sabiedriskajā transportā neietilpst ekskursijas cenā).

Картинки по запросу "ВДНХ"

4. diena
Apskates vieta: ‘’Mosfilm’’.
Grupas pulcēšanās plkst. 13:30 viesnīcas “Kosmoss” vestibilā, vestibila centrā. Gids pulcina grupu ar plāksnīti “Maskavas ceļojums”. Transfērs līdz ‘’Mosfilm’ ’ar sabiedrisko transportu.
Ekskursija uz “Mosfilm”. Ekskursijas laikā uz kinostudiju “Mosfilm”, kuru sauc par “Krievu Holivudu”, jūs apskatīsiet; retro automobiļu muzeju, grimēšanas cehu, kostīmdarbnīcas, filmēšanas paviljonus un vēl daudz ko interesantu. Jūs redzēsiet “Mercedes – Benz” no “Septiņpadsmit pavasara mirkļi” un “Rolls -Royce” no “Netveramajiem atriebējiem”, filmu kostīmus “Karš un miers”, “Saltanas ķēniņu”, “Ivans Vasiļjevičs maina profesiju”.
Ekskursijas ilgums 1,5 stundas.
Kājām iešanas diena. (braukšana sabiedriskajā transportā neietilpst ekskursijas cenā).

5. diena
Apskates vieta: Maskavas Kremlis, Zvanu ķēniņš, ķēniņa lielgabals.
Grupas pulcēšanās plkst. 11:00 viesnīcas “Kosmoss” vestibilā, vestibila centrā. Gids pulcina grupu ar plāksnīti “Maskavas ceļojums” Transfērs uz centru ar metro.
Gājēju ekskursija: “Maskavas Kremlis: teritorija ar 1 katedrāli”. Maskavas Kremlis ir Krievijas valstiskuma simbols, viens no lielākajiem pasaules arhitektūras ansambļiem. ‘’Uspenskas’’, ‘’Arhangeļskas’’, ‘’Blagoviešu’’ katedrāles, Rizumas baznīca, Patriarhijas palātas ar Divpadsmitā apustuļa baznīcu zvanu torņa “Ivans Lielais” ansamblis, baznīcas zvans, lielgabals.
Pastaigas ekskursija pa Aleksandra dārzu. Aleksandra dārzs ir slavenais parks Maskavas centrā, kurš atrodas blakus Kremlim. Dārzus izpostīja pēc imperatora Aleksandra I pavēles. Sākotnēji sauktā “Kremliskie”. Dārzā atrodas ‘’Post Nr. 1’’ pie “Nezināmā karavīra” kapa, Kūtafja torņa, Itālijas grota.
Ar autobusu apskates ekskursija pa Maskavu. Braukšana pa centrālajām ielām un galvaspilsētas platībām, Kutuzovas prospekts, Jaunais Arbats, Vorbjevas kalni.
Iespējams mainīt programmu pēc ekskursiju veikšanas, nemainot programmas apjomu.
Kopējais ekskursijas ilgums 5 stundas.

6. diena
Apskates vieta: Muzeja rezervāts “Caricino”.
Grupas pulcēšanās plkst. 10:30 viesnīcas “Kosmoss” vestibilā, vestibila centrā. Gids pulcina grupu ar plāksnīti “Maskavas ceļojums”. Transfērs uz Caricino ar metro.
Caricino - “Maskavas Versaļa”, ekskursija pa parku ar pils apskati (ieejas biļete uz pili ir iekļauta) Pils-parka ansamblis Caricino tika dibināts pēc imperatores Jekaterinas Lielās pavēles. Divdesmit gadus divi nozīmīgākie sava laikmeta arhitekti - Vasilijs Baženovs un Matejs Kazakovs - strādāja pie imperatora projekta. Viņu darbs kļuva par visspilgtāko kompleksu, ko radīja pseidogotikas tradīcijās. Caricino ir vienīgā šāda mēroga būve šajā arhitektūras stilā, kas veidota 18. Gadsimtā. Restaurācija, kas sākās 20. gadsimta beigās, tika veikta ar devīzi: “Ardievu, skumjās drupas!” Sveika, atdzimusī Caricino! Daudz kas tika zaudēts padomju varas gados, daudz kas bija iesākts, bet daži projekti vienkārši netika realizēti V. Baženova dzīves laikā. Bet pateicoties mūsdienu arhitektu un restauratoru meistarībai, Caricino ansamblis kļuva par īstu pērl iMaskavas dienvidos! (ekskursija pa parku, patstāvīga pils apskate, ieejas biļete ir iekļauta).
Ekskursijas ilgums 2,5 stundas.
Kājām iešanas diena. (braukšana sabiedriskajā transportā neietilpst ekskursijas cenā).

7. diena
Apskates vieta: Valsts Tretjakovas galerija.
Grupas pulcēšanās plkst. 10:00 viesnīcas “Kosmoss”hallē, zāles centrā. Gids pulcina grupu ar plāksnīti “Maskavas ceļojums”.
Gājēju ekskursija pa ‘’Zamoskvorečju’’ un Tretjakovas galerijas apmeklējums. Ceļojums pa vienu no vislabāk saglabājušajiem Maskavas vecajiem rajoniem. Ekskursija pa ‘’Zamoskvoņecu’’ stāsta, kā dzīvoja tirgoņi – biznesa cilvēki. Jūs pastaigāsieties starp mazām senām mājiņām, redzēsiet “Maskavas tirgotāju”, ko tik spilgti attēlojis savu darbu lapās A.Ostrovskis. Klementa Romas Pāvesta baznīca, Ādama un Evas strūklaka, Debescelšanās baznīca Kadašē, Lavrušinskas ieliņa.
“Tretjakovas galerijas” apmeklējums (bez ekskursijas, ieejas biļete ir iekļauta). Šobrīd galerijas ēku komplekss ir iecienīta atpūtas vieta ne tikai maskaviešiem, bet arī galvaspilsētas viesiem. Slavenā Tretjakovas galerija ir lielākā krievu glezniecības kolekcija XVI – XIX gadsimtā. Muzeja kolekcija atrodas 62 zālēs.
Ekskursijas ilgums 2,5 stundas.
Gājēju diena (braukšana sabiedriskajā transportāneietilpst ekskursijas cenā). Sākuma/beigu vieta Maskava/Maskava tūres pulcēšanās vieta viesnīcas ‘’Kosmoss’’ vestibils.. Gids pulcina grupu ar plāksnīti “Maskavas ceļojums”.

Cenā iekļauts:
dzīvošana viesnīcā “Kosmoss”, standarta numuriņā,
ēdināšana (brokastis pēc 1. dzīvošanas dienas),
ekskursiju apkalpošana pēc programmas,
ieejas biļetes muzejos,
ekskursijas notiek krievu valodā.

1 nakts/2 dienas - 104 EUR 1/2 DBL room
2 naktis/3 dienas - 160 EUR 1/2 DBL room
3 naktis/4 dienas - 218 EUR 1/2 DBL room
4 naktis/5 dienas - 267 EUR 1/2 DBL room
5 naktis/6 dienas - 314 EUR 1/2 DBL room
6 naktis/7 dienas - 360 EUR 1/2 DBL room

Papildus:
Lidojums Rīga - Maskava - Rīga no 175 EUR, vilciens no 90 EUR, autobuss no 75 EUR.
Transfēri:
Uz vienu pusi - 27 EUR (1-4 cilvēki) - dzelzceļa stacija - viesnīca,
lidosta – viesnīca uz vienu pusi – 32 EUR (1-4 cilvēki),
Apdrošināšana, 
vīza (ja nepieciešams).

Tūristus sagaida ar vārda plāksnītēm, lidostas vestibilā, dzelzceļa stacijā tieši pie vagona.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home