Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ceļojums uz Šveici

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Šveice   »   Ceļojums uz Šveici
Iegādājoties ekskursiju paketi (99 EUR), ceļojuma cena - 199 EUR.
Bez ekskursijas pakete ceļojuma cena - 285 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Latvijas agri no rīta.
Tranzīts Polijas teritorijā.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta. 

2. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Brauciens uz Nirnbergu. Pastaiga pilsētā.
Nirnberga – ir moderna pilsēta ar rosīgo dzīvi un pusmiljonu iedzīvotāju skaitu. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta aicina pastaigām, atklāsmēm un apskatiem. Šis īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzām ievērojamākajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgi dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīga puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks, aktuāls un vēsturē aizvadītais. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu.
Izbraukšana uz viesnīcu Vācijas teritorijā, blakus Šveices robežai. Atpūta.
 
3. diena
Brokastis.
Ekskursija “Reinas ūdenskritums - Cīrihe -  Lucerna”.
Ekskursijas brauciens uz Reinas ūdenskritumu (par papildus samaksu 1 EUR).
Reinas ūdenskrituma skaistas ainavas, dzidras ūdens straumes, kas plūst ar neticamu ātrumu, svaigums, kas dzimst gaisā, un dabas majestātiskums pārsteigs un stindzinās. Šīs ainavas ir iedvesmojušas daudzus dzejniekus un rakstniekus.
Ekskursija Cīrihē.
Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties unikālajai ainavai un arhitektūrai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm, cauri tai plūst Limmatas upe, bet abās Cīrihes ezera pusēs tā izrāda savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos aiz ezera pie apvāršņa mirdz Šveices Alpu sniegu panorāma. Brīvs laiks.
Talāk dodamies uz Lucernu. Ekskursija Lucerna (*ziemas sezona "vakara Lucerna").
Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā tika uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. 
 
4. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana. Brauciens uz Berni.
Ekskursija Bernē.
Berne nav līdzīga nevienai citai pilsētai, tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.
Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās brauciens uz Interlakenā, uz ūdenskritumu ieleju (papildus maksa 25 EUR).
Pēc Mendelsona vārdiem: “Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..."
Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā radies arī tās nosaukums, kas nozīmē “starpezeru”. Ūdens ar kristāldzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu būs iespēja skatīt savām acīm.
Pa ceļam apstāšanās pie Trimellbahas ūdenskrituma (Trummelbachfalle) (par papildus samaksu). Ziemas periodā no 06.11. līdz 01.04. - ūdenskritums būs ciet.
Vakarā ceļš uz Francijas Šveici.
Iekārtošanas viesnīcā Francijas terirotijā. Atpūta.
 
5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens „Veve- Montrē-Ženēva”.
Tālāk brauciens uz Ženēvas ezeru. Ženēvas ezers ir tik liels, ka tam pat ir paisumi un bēgumi. Redzēsim Monblānu – visaugstāko Rietumeiropas virsotni. Tieši šajā Šveices rajonā mieru un
iedvesmu meklējuši virkne aktieru, rakstnieku, dziedātāju: Odrija Hepbērna, Alēns Delons, Fredijs Merkūrijs, Čārlzs Dikenss, Hanss Kristians Andersens, I.Stavrinskis u.c.
Ierašanās Ženēvā. Ekskursija pilsētā.
Ekskursijas laikā redzēsim Jet d'Eau strūklaku, kas ir viens no svarīgākajiem Ženēvas simboliem. Pastaigāsimies gar Monblānas krastmalu. Tad apmeklēsim Angļu parku un redzēsim slaveno ziedu
pulksteni, kuru veido vairāk nekā 6000 augu. Tad dosimies uz vecpilsētas centru un Sv. Petera katedrāli. Tieši šajā katedrāle lasījis savus sprediķus slavens reformators Žans Kalvins, pateicoties kuram Ženēvu 16gs. sāka dēvēt par protestantu Romu. Ekskursijas laikā redzēsim arī viduslaiku arsenāla ēku, Rātsnama ēku, kur atrodas Ženēvas valdība un kur tika pieņemta slavena Ženēvas Cilvēktiesību konvencija; Kārļa II kapenes-mauzoleju; viesnīcu, no kuras savā pēdējā pastaigā ir devusies Austrumungārijas imperatore Amālija Eugēnija Elizabete, kura visā pasaulē ir slavenā vārdā Sissi.
Pastaigāsimies De La Tray parkā ar lielisku skatu laukumu un Bastionu parkā, kur atrodas piemineklis “Reformācijas siena”. Reformācijas siena - kompozīcija, kas sastāv no dažādām statujām un bareljefiem, kas ir veltīti protestantu kustības līderiem. Brīvs laiks Ženēvā.
Tālāk dosimies uz Veve.
Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim - komiķis pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.
Tālāk dosimies uz gleznainu Montrē pilsētiņu, redzēsim viesnīcu „Montre Palace”, kurā ilgu laika periodu ir dzīvojis „Lolitas” autors, rakstnieks Vladimirs Nabokovs.
Brīvs laiks. Jums būs iespēja redzēt Šiljonas pili, kuras drūmā vēsture esot tik ļoti saviļņojusi Baironu, ka dažu dienu laikā viņš te ir sacerējis savu slaveno poēmu “Šiljonas gūsteknis” (ieejas biļetes par piemaksa ~12 CHF).
Došanās uz viesnīcu Vācijas teritorijā.
Iekārtošanās, atpūta.
 
6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Vircburgu.
Ekskursija pilsētā.
Vircburga (Wurzburg) atrodas Bavārijas federālās zemes ziemeļrietumos un ir slavena ar tās arhitektūru un vīniem, bet Vircburgas rezidence ir viena no labākajām mūsdienu celtnēm baroka stilā Vācijā, kuru UNESCO ir atzinusi par Kultūras mantojumu.
Izbraukšana uz viesnīcu Polijas teritorijā. 
 
7. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Rīgu.
Ierašanās Rīgā vakarā/naktī.
 
Cenā iekļauts:
Vieta komfortablā tūristu klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
6 naktis viesnīcās ar brokastīm.

Ekskursiju-transporta pakete 99 € :
Ekskursija Berne;
Ekskursija "Reinas ūdenskritums - Cīrihe - Lucerna";
Ekskursija uz Vircburgu;
Ekskursija "Veve- Montrē-Ženēva";
Ekskursijas Nirnberga.
 
Papildus:
Ekskursija Interlakenā - 25 € ;
Оbligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 170 € ;
Tūrisma nodoklis par dzīvošanu viesnīcā Francijā un Vācija - ~5,35 EUR/personu visa ceļojumā laikā;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Fiksētas vietas autobusā - 15 EUR - pēc pieprasījuma.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home