Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Dabas skaistums, individuālā tūre

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Dominikāna   »   Dabas skaistums, individuālā tūre

Atklājiet sev pašas skaistākās vietas Dominikānas Republikā,kuras vairums tūristu nekad neredz.Ceļojums uz salas pašu sirdi ar ūdenskritumiem,ezeriem un kalniem,bet neuztraucieties,Jūs nepalaidīsiet garām izcilās pludmales,šajā braucienā.Viens no šī aizraujošā ceļojuma galvenajiem mirkļiem ir viena nakts tālajā un neskartajā "Los Haitises" Nacionālajā parkā.

1. diena
Izlidojam no Rīgas

Картинки по запросу "Доминикана"

2. diena
Tikšanās lidostā,transfērs uz Hodelpa Caribe Colonial viesnīcu,kas atrodas Santa-Dominikānas Koloniālajā zonā.Sasveicināšanās dzēriens.Jums sniegs pilnu informāciju par valsti un par ekskursijas programmu.Izmantojiet dienas atlikušo daļu,lai patstāvīgi iepazītos ar pilsētu un ar tā ielām,restorāniem,bāriem un veikaliem.Dzīvošana Hodelpa Caribe Colonial viesnīcā.

3. diena
Brokastis viesnīcā.Dominikānas Republikas galvaspilsēta apvieno sevī  modernitāti ar attīstošo ekonomiku un pilsētas vēsturisko centru."Koloniālajā zonā",kas padara to par  īpašu vietu.Privātajā 2 stundu ekskursijā pa "Zona Colonial",Jūs sekosiet Kolumba pēdām un ieraudzīsiet vecāko katedrāli Jaunajā pasaulē,pilis,drupas un Kolumba dēla rezidenci,Don Diego.Jūs arī apmeklēsiet cigāru fabriku, kur varēs ieraudzīt populāro Dominikānas cigāru produkciju.Pēc pusdienām,Jūs iespējams gribēsiet iesēsties taksometrā vai autobusā,lai brauktu ārpus Santo Domingo vecpilsētas.Viens no variantiem ,var būt, aizraujošā "Los Tres Ojos"(trīs acis) apmeklējums,kas ir daļa no sabrukušajām alu sistēmām zem pilsētas.Vakarā nepalaidiet iespēju iepazīt dinamisko Santo-Dominiko nakts dzīvi.Dzīvošana Hodelpa Caribe Colonial viesnīcā.

4. diena
Brokastis viensīcā.Veiksiet braucienu pa skaistie kalniem,kuru augstums sasniedz 900m(2953 futi) virs jūras līmeņa.šeit,Jūs ieraudzīsiet plato Cibao,kur, Jūs brauksiet garām kakao,kafijas,banānu,rīsa un tabakas plantācijām.Jūs turpināsiet savu ceļojumu uz Rancho Baiguate viesnīcu,kas atrodas Harabakoa,kura atrodas kalna pakājē kuru ielenc brīnišķīgi skati.Dominikānieši šo vietu sauc par "mūžīgā pavasara vietu",jo pilsētā cauru gadu valda labs laiks.Kad ieradīsieties Rancho Baiguate,Jums piedāvās tipiskas dominikāniešu pusdienas.Brīvais laiks dienā,bet vakarā-sātīgas dominikāniešu vakariņas.Brauciena laiks 2.5 stundas.Dzīvošana Rancho Baiguate.

5. diena
Brokastis viesnīcā.Pēc brokastīm,Jūs varēsiet apmeklēt tauriņu dārzu,Rancho Baiguate teritorijā.Jūs turpināsiet savu ceļojumu uz Santjago pilsētu,kur,Jūs varēsiet ieraudzīt slaveno Santjago pieminekli.1944.gadā, to projektā arhitekts Henrijs Gazon Bona.Pēc Truhilno diktatūras gāzšanas,piemineklis bija nosaukts "Revolūcijas varoņu piemineklis" un šis nosaukums tiek izmantots vēl mūsdienās.No turienes,Jūs turpināsiet tūri uz  piekrastes ziemeļrietumiem Espanjola.Ierodoties mazajā,mierīgajā zvejnieku pilsētā Punta-Rusija.Ierodoties Punta-Rusija Lodge,Jūs varēsiet atpūsties un izbaudīt patīkamu tropisku dzērienu,brīnišķīgā pludmalē.Brauciena ilgums 3 stundas.Dzīvošana Punta-Rusija Lodge.

6. diena
Brokastis vienīca.No rīta zvejnieku laivā,Jūs dosieties uz nelielu salu,kuras platība ir tikai 200 kvadrāt metru baltu smilšu.Tomēr lielāko daļu dabīgā skaistuma,Jūs ieraudzīsiet zem ūdens,kur koraļļu rifi kalpo kā magnēti,lielai daļai dažādu krāsainu zivju sugām un citiem jūras iemītniekiem.Snorklēšana šajā apbrīnojamajā dabiskajā dzīvotnē ir neaizmirstama pieredze(laivā būs peldēšanas čības,maskas un elpošanas caurules).Atpakaļ ceļš ies caur mangrovju mežiem Punta-Rusija Lodge Nacionālo parku.Pēc tam,Jūs brauksiet uz Kabarete,vienu no populārākajām tūristu vietām sērfošanai.Pa ceļām,Jūs apstāsieities,lai apskatītu San-Filipe fortu,kas atrodas Puerto-Plata.Kolumbs ieradās šajā rajonā,sava pirmā ceļojuma laikā 1493.gada 12.janvārī. un dibināja pilsētu Puerto-Plata (Sudraba osta).Tomēr, pilsēta bieži cieta no pirātu uzbrukumiem.Pēc Spānijas karaļā Filipa II pavēles,1541.gadā,tika uzcelts aizsarg mūris.lai aizsargātu, šo stratēģisko pilsētu.Dienas beigās ierašanās pilsētā,kas atrodas tieši Kaberete pludmales krastā,kas ir zināma vieta vindsērfinga vieta.Pavadiet atlikušo dienas daļu,pastaigājoties pa pilsētu vai arī pa Kabarete pludmali,kas ir vairākus kilometrus gara.Brauciena garums 2 stundas.Dzīvošana Velvero Beach Resort viesnīcā.

7. diena
Brokastis viesnīcā.Pēc brokastīm, dosimies lejā pa Plaija-Grande krastu,vienu no skaistākajām salas pludmalēm.Tur,Jūs varēsiet izbaudīt garšīgas pusdienas no lobstera,zivs vai vistas.Maršruts atvedīs,Jūs pie nākamās viesnīcas Rio San Huan vai Kabreba.Brauciena ilgums 1 stunda.Dzīvošana North Coast Sportfishing B&B vai Las Puertas del Paraiso viesnīcās.

Картинки по запросу "Доминикана"

8. diena
Brokastis viesnīcā.Pēc broksatīm pie baseina,Jums sagribēsies uzināt vairāk par salas šo pusi.Draudzīgie viesnīcu īpašnieki,ieteiks,Jums pašas interesantākās salas vietas.Piemēram, Dju-Dju Lagūnā ar kristālskaidro saldūdeni,Jūs varat peldēties alā, lēkt ūdenī no krāces augstumā no 12 metriem vai arī nirt ar akvalangu caur alām.Pēc pusdienām ceļojums turpināsies uz rietumiem uz Samanas pussalu.šeit,Jūs ieraudzīsiet upes,skaistas ainavas,banānu plantācijas,rīsu laukus un skaistas pludmales.Pēc ierašanās, atstājiet mašīnu  un turpināsiet ceļu ar laivu,šķērsojot Samanas līci,kur,Jūs ieradīsieties dabas paradīzes malu,Paraiso Caño Hondo,"Los-Aintes" Nacionālajā parkā.Vakariņas viesnīcā.Brauciena ilgums 2 stundas,ceļš laivā 1 stunda.Dzīvošana Hotel Paraiso Caño Hondo viesnīcā.

9. diena
Brokastis viesnīcā.No rīta ar laivu dosieties ekskursijā uz "Los-Aintes" Nacionālo parku.Peldēsim garām vientuļām salām,līčiem,iežiem un piepeldēsim pie "Las Lineas" un "San Gabriel" alām.Alās,Jūs varēsiet ieraudzīt Taino griezumus,kas ir senākie Dominikānas Republikas iedzīvotāji.Ekskursijas laikā,Jūs ieraudzīsiet neticamu putnu daudzveidību.Pēc tam laiva nogādās,Jūs uz Kaijo-Levantado salas paradīzes pludmali,tāpat šo salu dēvē par "Bakardi salu".šeit,Jums būs brīvs laiks,lai izbaudītu tipiskas dominikāņu pusdienas un peldi kristālskaidrajā ūdenī.Laiva,Jūs izsēdinās Samana ostā un Jūs dosieties atpakaļ.īsā laika posmā,Jūs tiksiet līdz Las-Terrenas, pēdējo ekskursiju punktu.Mazā pilsētiņa parstāv no sevis dzīvu Zvejnieku ciemu,kas ir slavenas ar savām skaistajām pludmalēm un daudziem veikaliem, restorāniem, bāriem. Pusdienas, brīvajā laikā. Vakariņās viesnīcā.Brauciena ilgums 40 minūtes.Dzīvošana Grand Bahia Principe El Portillo viesnīcā.

10.-14. dienas
Jūs pavadīsiet pēdējās 4 atvaļinājuma dienas Bahia Principe El Portillo 4*"viss iekļauts".šī ir vieta, kur var atslābināties,izbaudīt Karību kolorītu un atcerēties visus iepriekšējās nedēļas interesantos notikumus. Las-Terrenas,viena no tiešām labākajām vietām uz salas.

14. diena
Brokastis viensīcā.Transfērs caur automaģistrāli pa tiešo uz Starptautisko lidostu "Las Amerikas", kas atrodas Santa-Domingo. 

Datumi

26.12.2017-
25.03.2018

26.03.2018-
26.04.2018

29.06.2018-
13.09.2018

27.04.2018-
28.06.2018

14.09.2018-
24.10.2018

25.10.2018-
25.12.2018

Cena par 1 pieaugušo

3020 EUR

2825 EUR

2900 EUR

2810 EUR

Cena par bērnu (2-10 gadi)

1705 EUR

1640 EUR

1350 EUR

1860 EUR

Cenā iekļauts:
Starptautiskais lidojums
Automašīnas noma ar neierobežotu nobraukumu un pilno apdrošināšanu
Dzīvošana viesnīcās,kas ir norādītas programā
ēdināšana pēc programas
Privātā ekskursija (2 stundas) ar gidu,pa Santa-Domingo koloniālajo zonu
EKO-pastaiga pa Rancho Baiguate,cenā iekļauts Tauriņu dārza apmeklējums
Ekskursija ar laivu pa Kaijo-Arena
Visi transfēri ar laivu 7 un 8 dienās
Privāta eksursija ar kateru pa Los-Aintes un Kaijo-Levantado Nacionālajiem parkiem
Transfērs no lidostas "Las Amerikas"(Santo Domingo) uz viensīcu Santo-Dominiko Vecpilsētā
Ierašanās dzēriens
Dominikānas Republikas karte ar skaidri iezīmētiem maršrutiem
Ceļvedis ar noderīgiem padomiem un informāciju

Mašīnu noma:
Divvietīgais:KIA Pikanto vai līdzīgi
Vienvietīgais:KIA Pikanto vai līdzīgi
Trīsvietīgs:KIA Rio vai līdzīgi
(Mašīnu ņemt 3 dienā Santa-Domingo pilsētā,atdod 13 dienā (laiks pēc velmes) Santo-Dominiko lidostā.

Papildus:
Medicīnas apdrošināšana
ēdināšana,kas nav iekļauta programā
Persnoniskie tēriņi
Tējas nauda

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home