Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Dienvidāfrikas priekšstati un mīti

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Āfrika   »   Dienvidāfrikas priekšstati un mīti
Dienvidāfrikas Republika ir aizraujoša un sarežģīta zeme. Vēl joprojām, pēc rasu segregācijas, tā ir ceļā uz savas identitātes veidošanu. Lai vai ko Jūs vēlētos – viss ir atrodams Dienvidāfrikā: pludmales, savvaļas dzīvnieki, pilsētas un nakts dzīve, māksla, sports, lieliska vietējā virtuve un vīni, vēsturiskas cīņas, botāniskie dārzi, SPA viesnīcas, pasaules klases kosmētika, platīns, zelts un dimanti.
 
1. diena
17:00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 19:00- 22:25 lidojums Rīga – Stambula.
 
2. diena
02:25 lidojums Stambula – Keiptauna. Nakts lidmašīnā. 12:35 ierašanās Keiptaunā un neliela iepazīšanās ekskursija. Dienvidāfrikas Republikas administratīvā galvaspilsēta Keiptauna ir viena no desmit visvairāk apmeklētākajām pilsētām pasaulē. No Table Mountain virsotnes paveras krāšņs skats uz  visu pilsētu un Atlantijas okeāna Table un Houst līčiem un Divpadsmit Apustuļiem, kas ir kalnu grēdas turpinājums. V Transfērs uz viesnīcu. Atpūta pēc garā pārlidojuma. Nakts viesnīcā Keiptaunā. 
 
3. diena
Dienvidāfrikas vīni pazīstami jebkurā pasaules vietā. Pabūsim vairākās vīna darītavās, kas atrodas pievilcīgās mazpilsētiņās ar senām vīna darīšanas tradīcijām. Pirmie vīnu reģiona vīni dienas gaismu ieraudzīja 1699. gadā un šodien vīndari lepojas ar balto, sarkano un deserta vīnu šķirņu daudzveidību. Fairview Wine Estate – iepazīsim tā vīna pagrabus un baudīsim sieru un degustēsim vīnu. Pa ceļam piestāsim pie Groot Drakenstein cietuma, kur savulaik tika turēts ieslodzījumā Nelsons Mandela. Tālāk dosimies uz Franschhoek īpašumiem, kur nogaršosim citādus vīnus. Atceļā uz Keiptaunu piestāsim Hells Hoogte kalnu pārejā ar skaistu skatu uz apkārtni. Nakts viesnīcā Keiptaunā.
 
4. diena
Keiptaunas apskates objektu pērle ir vertikālais pacēlājs uz Table Mountain virsotni – tas ir 1086 m virs jūras līmeņa pacēlies kalnu masīvs, kura pakājē iegūlusi Keiptauna. Uz Table Mountain virsotni Maclear’s Beacon ved 1244 m garš pacēlājs.  Šī kalnu grēda ir īsta botāniķu paradīze: te atrodamas ap 2250 augu sugas un dažas no tām nav sastopamas citviet pasaulē. No Table Mountain paveras iespaidīga panorāma pāri Keiptaunai uz Atlantijas okeānu. Pacēlāja darbība ir ļoti atkarīga no laika apstākļiem. Tādēļ par šo aktivitāti jāmaksā uz vietas (~20 EUR). Aizraujošs brauciens pa gleznaino okeāna piekrasti - pa Chapman's Peak Drive uz Labās Cerības ragu.  Labās Cerības rags  - vienreizēja un krāšņa, milzīga klints pret kuru sitas okeāna viļņi un drāžas virpuļojošs vējš. Aizraujoša āfrikāņu stila mūzika un vakariņas. Vakars brīvai pastaigai pa apgaismoto pilsētu. Nakts viesnīcā Keiptaunā.
 
5. diena
Transfērs uz lidostu lidojumam uz Durbanu. Īpatnēja pilsēta Indijas okeāna krastā. Savstarpēji mijiedarbojoties indiešu, āfrikāņu kultūras elementiem, mūs sagaida kontrastu un dzīvības pilna metropole. Viktorijas ielas indiešu tirgus, delfinārijs, kurā izrādēs piedalās arī haizivis, Āfrikas mākslas un kultūras centrs. Durbana - Zulu tautas valodā Thekwini, nozīmē vieta, kur zeme tiekas ar okeānu. Vakariņas un nakts viesnīcā Durbanā.
 
6. diena
Brīva diena atpūtai pie pludmales. Pislētas izpētei.
 
7. diena
Vēlāk pārbrauciens uz Hluhluves nacionālo parku - balto degunradžu paradīzi, kur mīt pasaulē vislielākā balto degunradžu populācija. Safari izbrauciens parkā ar džipiem. Vakariņas un nakts viesnīcā pie parka.
 
8. diena
Pēc rīta safari parkā, turpmākais  ceļojums ved uz Svazilendas karaļvalsti – mazu, neatkarīgu vienību varenās Dienvidāfrikas Republikas rietumu krastā. Cauri cukurniedru plantācijām, kas plešas abpus Big Bend pilsētai, cauri industriālajai  Manzini lielpilsētai, dosimies gandrīz līdz Svazilendas galvaspilsētai Mbabane, kura būs nakšņošanas vieta ceļā uz pasaulslavenajiem Āfrikas dzīvnieku parkiem. Pa ceļam piestāsim aplūkot slavenās svazu sveces, kas kļuvušas par īpašāko piemiņas velti no Svazilendas.  Vēl izstāgāsim Happy Valley autentisko āfrikāņu tirgu. Vakariņas un nakts viesnīcā Svazilendā.
 
9. diena
Svazilendas īpašā iezīme ir stikla mākslinieciskā apstrāde, tādēļ daļu no laika šajā nelielajā zemē veltīsim Ngwenya stikla apstrādes darbnīcas apmeklējumam. Tad dosimies uz Jeep Reef robežas šķērsošanas punktu, kas savieno Svazilendas karaļvalsti un Dienvidāfriku, un tālāk garā pārbraucienā uz visvecāko un bagātīgāko savvaļas dzīvnieku rezervātu Āfrikā -  Krīgera nacionālo parku, kura robežu dienvidos ieskauj Krokodilu un ziemeļos Limpopo upes. Krīgera parku 1898. gadā nodibināja tā laika Dienvidāfrikas prezidents Pauls Krīgers. Pēcpusdienā safari parkā ar savu autobusu. Vakariņas un nakts Krīgera nacionālajā parka lodge tipa apmetnē.
 
10. diena
Brokastis. Dēku un pārsteigumu diena no saullēkta līdz saulrietam: safari – šis svahili cilts vārds nozīmē jūsmīgu ceļojumu dabā. Parkā graciozo impalu, uzmanīgo zebru, majestātisko žirafju un daudzskaitlīgo putnu bari jūtas drošībā un aizsardzībā. Vēl krāšņāku šo dienu vērtīs tikšanās ar kādu no lieliskā piecinieka: lauvu, ziloni, bifeli, leopardu vai degunradzi. Visa diena safari Krīgera nacionālajā parkā džipos kopā ar šoferi – reindžeri. Vakariņas un nakts Krīgera nacionālajā parka lodge tipa apmetnē. 
 
11. diena
Šodien dosimies uz Blyde upes kanjonu – sešu līdz 800 metru dziļais kanjons stiepjas vairāk nekā divdesmit sešu kilometru garumā un ir bagātīgs pārsteidzošām ainavām. Redzēsim Bourke Luck Potholes – iepādīgāko dabas atrakciju. Pilgrims Rest  - gleznains ciemats, kas kopš 1986. gada deklarēts kā nacionālais monuments. Garš pārbrauciens uz Pretoriju. Īsa Pretorijas apskate: Union Buildings un tā krāšņie dārzi. Union Biuldings – vieta, kur atrodas Dienvidāfrikas valdības un Dienvidāfrikas prezidenta mītne. Fortrekera Monuments – iespaidīgs āfrikāņu tautu vēstures spogulis.  Vakariņas un nakts viesnīcā Johanesburgā.
 
12. diena
No Johannesburgas ceļi vīsies Sun City virzienā, lai baudītu sauli un peldētos mākslīgajā ezerā vai apmeklētu neiepazītās vietas neparastajā pilsētā. Nakts viesnīcā Sun City.
 
13. diena
Pirms došanās mājup, pavadīsim dienu unikālā kūrortā, kas atrodas sena vulkāna pašā vidu. Kūrorts piedāvā dažāda veida izklaides - baseini, golfs, spēļu automāti, safari. Katrs atradīs sev piemērotu nodarbošanos. Vakariņas un nakts viesnīcā Sun City.
 
14. diena
No rīta brīvais laiks. Iepirkšanās tūre Hartbeespoort Dam suvenīru tirgū. Transfēs uz lidostu. 19:20 lidojums Johannesburga – Stambula.
 
15. diena
06:05 ielidošana Stambulā. 09:20 – 11:20 lidojums Stambula – Rīga.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļete Rīga – Stambula – Keiptauna. Keiptauba – Durbana. Johannesburga – Stambula – Rīga;
lidostu nodokļi;
transporta pakalpojumi: autobuss ceļojuma laikā;
nakšņošanu 3* viesnīcā divvietīgā numurā un lodge tipa apmetnē;
11 brokastis, 11 vakariņas;
safari ar autobusu un parku ieejas maksas;
Dienvidāfrikas vīza;
latviski runājoša grupas vadītāja pakalpojumi, angliski runājošu vietējo šoferu-gidu pakalpojumi.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam;
piemaksa par vienvietīgu numuru –  350 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home