Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Džakarta-Bandunga-Džokjakarta-Java-Bali

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indonēzija   »   Džakarta-Bandunga-Džokjakarta-Java-Bali

1. diena
Izlidojam no Rīgas.

2. diena
Ierašanās Džakartas lidostā.Transfērs uz viesnīcu.Tikšanās ar gidu,kas pavadīs,Jūs visa maršruta laikā pa Jave.

3. diena
Brokastis viesnīcā.No Džakartas dodamies uz Badungu.Apmeklēsim Pasaules līmeņā Botānisko dārzu.Pēc Botāniskā dārza apmeklējuma dosimies uz Badung rietumu provinces galvaspilsētu,kuru ieskauj kalni un tējas plantācijas.Nakts viesnīcā.

4. diena
Broksatis viesnīcā.Dosimies uz Tangkuban Perahu vulkānu un pie krātera ar karstajiem avotiem.Tā pat,Jūs sagaida muzikāls instrument,kas ir gatavots no bambusa.Bandunga apkārtnes apskate.Brauksim caur Lembang kalnu,lai varētu apskatīt vulkāna Tanguban-Perah krāteru un tā lielisko apkārtni.Vulkāna izvirdumi veicināja,ūdenskritumu izveidi.Tā pat apmeklēsim Sataritera karstos avotus.Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm dosimies uz dzelzceļa staciju, no kurienes brauksim uz Džokjakartu,kas atrodas centrālās Javas rietumu pusē un atšķiras ar brīnišķīgu un  daudzveidīgu dabas skatu.Ierodoties Joikček,Jūs ieraudzīsiet pasaules slaveno reliģisko ēku,kurai apkārt atrodas vulkāniskās augstienes-Tempļu kompleks Borobudur,kas atrodas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.Borobudur templis ir lielākais un vecākais budistu templis pasaulē.Tas tika uzcelts 8. gadsimtā.Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Apskatīsim Prambanan templi,Sultana templi.Vēlāk apskatīsim batika un sudraba veikalu.Jūs ieraudzīsiet kā budisms un hinduisms  harmoniksi saskan kopā.Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm dodamies uz dzelzceļa staciju.Dodamies ar vilcienu uz Mookerto,pēc tam pārsēžamies mašīnās un dodamies uz Bromo Cottage Hotel.Nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis viesnīcā. 03.00 no rīta,dodamies uz Panandžakan ar džipiem,uzbraucam līdz kalna Bromo virsotnei,lai izbaudītu elpu aizraujošu saulēkta skatu. Pēc tam dodamies uz lidostu, kas atrodas Surabaitā,lai lidotu uz Bali.Nakts Bali salā.Nakts lidostas viesnīcā.

9. diena
Brokastis viesnīcā.Pēc brokastīm,agri no rīta dodamies uz Labuan-Badžo lidostu.Satikšanās ar gidu.Došanās uz ostu,caur Puncak Waringin Hill,lai ieraudzītu skaisto skatu uz Bajo līci un uz mazo tirgu.Privātā laiva atvedīs,Jūs uz Kelor salu,kur,Jūs sagaidīs daivings,makšķērēšana un trekings.Buru jahta līdz Rinča salai ar pusdienām uz jahtas.

10. diena
Kruīzs uz Kalong salu,kruīza laikā,tiks pasniegtas brokastis.Agri no rīta dosimies apskatīt Komodo salu,kur dažu stundu laikā,Jums būs iespēja vērot salas faunas.Iespēja uzkāpt kalna Sulfurija virsotnē.Atgriezšanās Labuan-Baho un izmitināšanās viesnīcā.

11.-13. dienas
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks

14. diena
Brokasti viesnīcā.Transfērs uz Labuan-Badžo lidostu un lidojums uz Bali.Tikšanās ar krievalodīgu gidu un transfērs uz viesnīcu,kas atrodas Nusa-Dua krastā.

Cenā ir iekļauts:
Starptautiskais lidojums
Transfērs
Dzīvošana viesnīcā
Brokastis un pusdienas
Iekšējie lidojumi
Maršruti,saskaņā ar programu

Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana
Personiskie tēriņi

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home