Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Dzīves svinēšana Bali salā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indonēzija   »   Dzīves svinēšana Bali salā
1. diena
17:00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 19:00 – 22:55 lidojums Rīga – Stambula.  
 
2. diena
01:20 – 19:30 lidojums uz Denpasaru. Transfērs uz Ubudu. Nakts 4* viesnīcā Ubudā.   
 
3. diena
Diena pēc ierašanās. Pēc brokastīm dosimies uz Ziloņu safari parku. Galvenais akcents šodienas aktivitātēs – izjāde ar ziloņiem. Sēžot tīkkoka sēdekļos, vērosim biezo zaļojošo džunglu ainavas un pērtiķus, kas veikli pārvietojas augšup lejup pa koku zariem. Atceļā izbrauksim cauri Tegallalang rīsu laukiem līdz nokļūsim hinduistu Gunung Kawi Sebatu templī. Brīvais laiks. Nakts 4* viesnīcā. Brokastis un pusdienas.
 
4. diena
Noskaņosimies darboties un iejusties Bali salas tradicionālajos lauku darbos. Dosimies pastaigā pa vietējo saimniecību un piedalīsimies darbos rīsu laukā. Vērosim vietējos fermerus vācot kokosriekstus. Redzēsim, kā top ziedojumu-pateicības kompozīcijas no Bali salā augošiem krāšņajiem ziediem. Braucot uz Pemuteran, iegriezīsimies ūdens templī Ulun Danu. Brīvais laiks. Nakts 4* viesnīcā. Brokastis un pusdienas.
 
5. diena
Brokastis ņemsim līdzi kastītēs. Dosimies pārgajienā pa Rietumbali nacionālo parku, bet pirms tam ielūkosimies Bali salas mūžīgās mīlestības templī - Layon Sari. Tālāk dosimies pastaigā pa mūžzaļo lietus mežiem un to džungļiem. Vietām taku pārskries kāda ķirzaka, putns vai pērtiķis. Skatīsim unikālu dabas untumu - mangrovju audzes, kas veidojas saldūdens un sālsūdeņiem sajaucoties. Brīvais laiks. Nakts 4* viesnīcā. Brokastis un pusdienas.
 
6. diena
Pēc brokastīm dosimies uz Manjangan salu, kur sagaidāma fantastiska snorkelēšana - koraļļu rifu dārzi ar zivju bariem un citiem dzīvnieciņiem. Pēc pusdienām pārbrauksim uz Lovinu. Brokastis un pusdienas. Nakts 4* viesnīcā.
 
7. diena
Agri no rīta, pirms saullēkta, dosimies skatīt delfīnu dejas saullēktā. Brokastis baudīsim, atgriežoties no delfīniem. Brīvais laiks pie jūras. Brokastis un pusdienas. Nakts 4* viesnīcā.
 
8. diena
Pārbrauksim no Lovinas melnajām uz Candidasas pudmalēm, kuru krāsa variē starp pelēkām un pelēkdzeltenām. Brīvais laiks pie jūras. Brokastis un pusdienas. Nakts 4* viesnīcā.
 
9. diena
Brīva diena atpūtai vai citām sevis izvēlētām nodarbēm. Ieteicam pastaigas gar Indijas okeāna piekrasti, peldēšanos, sauļošanos. Nakts viesnīcā Candidasā.  Brokastis un pusdienas.
 
10. diena
Šodien Candidasai teiksim uz redzēšanos un dosimies uz Bali salas daļu – Sanur. Izbaudīsim burzīgo un kņadas pilno kūrortu. Brokastis, vakariņas. Nakts 4* viesnīcā.
 
11. diena
Brokastis. Vakariņas. Nalts viesnīcā Sanur.
 
12. diena
Brīva priekšpusdiena pie Indijas okeāna. Vēlā pēcpusdienā apskatīsim salas dienvidu vistālāko punktu ar Pura Luhur Uluwatu templi – īstu arhitektūras brīnumu, kas atrodas 250 m virs jūras līmeņa zemesraga rietumos. Vakarā - episka drāma un Kecak dejas ar saulrietu fonā, ko izpilda 50 – 70 vīriešu, esot daļējā transā. Ceļojuma noslēgums pludmalē: vakariņas ar jūras veltēm. Nakts viesnīcā Sanur.
 
13. diena
Brīva diena līdz transfēram uz lidostu. 21:00 lidojums Denpasara – Stambula.
 
14. siena
05.25 ielidošana Stambulā. 09:20 – 11:20 lidojums Stambula – Rīga.
 
Cenā iekļauts:
lidojums Rīga – Stambula - Denpasara – Stambula – Rīga;
dzīvošana 4* viesnīcās divvietīgās istabās;
brokastis un pusdienas (skatīt aprakstu);
aprakstā minētās ekskursijas, angliski runājoša gida pakalpojumi un grupas vadītājs no Latvijas.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda apkalpojošajam personālam;
piemaksa par vienvietīgu numuru – 350 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home