Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Džungļi aicina

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indonēzija   »   Džungļi aicina

1. diena
Tikšanās lidostā, reģistrācija reisam, lidojums uz Bali.
Transfērs uz viesnīcu.
Nakts viesnīcā..

2. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm mūs aida paradīzes ekskursija.

Pērtiķu mežs.

Ja oficiālais simbols Indonēzijas salai Bali ir tās daudzie tempļi, tad neoficiālais simbols-pērtiķi.  Gandrīz katram šādam mežam raksturīga iezīme ir kāds senais templis, jo Bali pērtiķu meži tiek uzskatīti par svētiem, un paši pērtiķi par cienījamiem dzīvniekiem.
Pasakainajā meža rezervātā, dzīvo simtie pērtiķu. Tā ir viņu karaļvalsts. Priekš tiem uzbūvēts «Ūdens parks», kurā viņi ļoti mīl peldēties, tādējādi izklaidē savus viesus. Pērtiķi ir smieklīgi un pavisam nav agresīvi. Varbūt pat nedaudz ļauni.

Putnu un rāpuļu parks.
Viena no vietām, ko obligāti jāapmeklē Bali ir putnu un rāpuļu parks. Faktiski šie ir divi, kas atrodas viens otram blakus. Daudzi, kas šeit ierodas, lai apskatītu papagaiļus vai pāvus, pārsteigti uzzināt par auku bonusu rāpuļu veidā. Parka teritorija ir apmēram 2 hektāri, kurā savākti putni no visas pasaules. Šeit Jūs varēsiet redzēt pārstāvjus no  Amerikas, Āzijas, Āfrikas un ,protams, Indonēzijas.
Šī ir pati neaizmirstamākā vieta Bali salā . Parka iedzīvotāji – pāvi ar izsmalcinātām astēm kā tīmeklis, kazuāri-aizvēsturiski putni, vidusmēra cilvēka augumā, krāsaini papagaiļi un paradīzes putni. Šeit ir labākā un pilnīgākā eksotisko putnu kolekcija Āzijā-250 sugas. Ar dzīvnieku aprūpētāju atļauju, gandrīz visus tos drīkst pabarot. Lai iepazītu papagaiļus, noskatieties 4D filmu par putnu dzīvi un putn mākslas izstādi restorānā ‘’Bali zirnekļi’’.  Putnu parks priecē savus apmeklētājus ar eksotiskām  putnu sugām. Putni dzīvo kādās atsevišķos voljēros tropiskajā mežā pa kuru pastaigāties-milzīgs prieks.
Un, kad jums apniks putni , varat apskatīt arī rāpuļus- milzīgi daudz ķirzaku, tajā skaitā pasaules slaveno ķirzaku no Komodo sals, kas ir dinozauru pēctecis, kurš izdzīvoji līdz pat mūsdienām. Šajā parkā Jūs arī varat redzēt spilgtus šovus, tostarp čūsku barošanu un krokodilu cīņas.
Ekskursijas laikā tiek piedāvātas arī pusdienas.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis viesnīcā.
Šodien mēs dodamies uz slavenāko un visvairāk apmeklētāko ūdens parku Bali. Viņš ieguva nosaukumu labākais ūdens parks Bali. Parkam ir liela teritorija ar attīstītu infrastruktūru. Parkā ir ērti un patīkami pavadīt visu dienu kopā a ģimeni . Priekš tā šeit ir visas iespējas: daudz dažādi objekti, kalniņi, peldbaseini, spēles, sauļošanās krēsli, atsevišķa lapenes un vietas, kur paēst . Dažādi ūdens slidkalniņi un dažādām vecuma grupām; no ļoti ekstrēmiem līdz ļoti parastiem, kā arī ‘’Slinkā upe’’,  kurā ir jauki peldēt uz apli. Kāpelēšanas sienas , batuti, ūdens volejbols un daudz kas cits.
Pusdienu pārtraukums ekskursijas laikā.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien mūs gaida interesanta ekskursija uz Safari parku.
Šis ir pats pilnākais Safari parks. Šeit Jūs redzēsiet dzīvnieku izrādi; ziloņu šovu; Jūs nofotografēs ar burvīgu orangutānu mazuli; Jūs apmeklēsiet alu ar akvārijiem, kurā dzīvo tropu saldūdens zivis; izjāde ziloņa mugurā (vai kamieļa) pa parku; safari ekskursija pa parku tematiskā autobusā; pusdienas restorāna ar lauvu (protams, viņš būs aiz stikla); brauciens ar  laivu neparasti skaistā dīķī, krastā Jūs ieraudzīsiet lepni staigājošu pāvu un slēpjošos ķenguru; priekš mazajiem bērniem ņemiet peldēšanās komplektu kopā ar Jums-šeit tam ir speciāls ūdens parks!
Parks atrodas neapstrādātā tropu mežā. Saari parks ir mājvieta simtiem apbrīnojamu dzīvniek, kas pārstāv vairāk nekā 50 sugas. Ziloņi un Tīģeri ir no Sumatras, baltie tīģeri, leopardi, leopardi, ķirzakas no Komodo salas un gepardi no, kas ir tikai daļā o aizraujošajiem dzīvniekiem, ko šeit var redzēt.
Tagad Jūs varat atpūsties un baudīt skaisto skatu.
Bali Agung šovs- tas ir stāsts par Bali dieviem.  Šova sižeta pamats ir balstīts uz stāstu par Bali ķēniņu, kurš dzīvoja 12,gadsimtā u kurš apprecēja ķīniešu princesi, un tajā pašā laikā kļuva par cita bērna tēvu, Bali auglības dievietes. Izrādē piedalās 150 cilvēki, 40 lelles, vairāk nekā 30 dzīvnieki, ieskaitot ziloņus– viss vienā 60х40 м skatuvē . Tradicionālās dejas, mūzika, dziesmas, ēnu teātris apvienots ar mūsdienu dejām, klasisko mūziku.
Teātra izrādē piedalās vairāk nekā 150 profesionāli aktieri un dejotāji, kā arī ziloņi, tīģeri, čūskas un citi dzīvnieki. Stāts, kas tiks parādīts izrādē protams, par mīlestību.
Krāsaini kostīmi un dekorācijas lieliski parāda senās Bali atmosfēru. Galveno skatuvi no skatītājiem atdala dīķis.
Sākumā laivu braucēji, dzenā pīles pa ūdeni. Tālāk nāk zelta karaļa izrāde ziloņa mugurā ar saviem karaliskajiem priekšmetiem un dažādiem dzīvniekiem, kas dzīvo Bali. Citi dzīvnieki, tajā skaitā tīģeri, kamieļi, pitoni, ērgļi un daudzi eksotiskie putni, izrāde laikā ir gan uz skatuves, gan gaisā. Līdzīgā epizodē parāda vairākus eksotiskos dzīvniekus, kuri tika izvēlēti no ķīniešu kuģa uz Bali, tirdzniecībai Bali ķēniņam.
Lielā izrāde: speciāli izstrādāta, aizkari un ūdens pistoles, kas kopā parādīs brīnuma dramatisko efektu visā stāstījumā.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien mēs izzināsim Bali zemūdens dzīvi.
Odyssey – Tā ir Bali zemūdene, lieliska iespēja izpētīt u apbrīnot okeāna skaistumu no iekšpuses. Ja Jūs baidāties no niršanas ar akvalangu vai ceļojat ar bērniem, kuri ir pārāk jauni niršanai vai staigāšanai zem ūdens, tad tas ir ideālais veids, kā ar savām acīm redzēt brīnišķīgo Indijas okeāna pasauli. Jūs gaida aizraujošs ceļojums.
Šāda ekskursija piesaista daudzus tūristus. Videi draudzīgā zemūdene darbojas a baterijām, lai neapdraudētu trauslo jūras vidi. Šī zemūdene var izmitināt pat 36 pasažierus ērtā gaisa kondicionētā kabīnē. Zemūdene parasti iegrimst 30m dziļumā. Brauciena laikā Jūs varat pilnībā izbaudīt senatnīgo okeāna dabas skaistumu, vērot krāsainās tropiskās zivis, ka peld vietā starp krāsainajiem koraļļiem.
Niršanas ilgums ir 45 minūtes.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien mēs piedāvājam iepazīties ar ziloņu pasauli.
Ziloņu parks Bali (Elephant Safari Park) – šis ir unikāls parks-audzētava, kurā ir 31 zilonis, parka teritorija ir milzīgā, tāpēc šeit pietiek vietas visiem  Ziloņi Bali parkā tiek ievesti galvenokārt no Sumatras, bet ir ziloņi, kas ja dzimuši audzētavā. Tas ir pats slavenākais un lielākais labiekārtotais Ziloņu parks Bali. Visa ziloņu parka teritorija ir aptuveni 20 hektāru liela, apkārt rīsu lauki, džungļi, dīķi un vis i ļoti zaļš.
Ziloņu izrāde: Ziloņi ir ļoti mākslinieciski, viņi rāda izrādi 4 reizes dienā, stāv uz pakaļkājām, spēlē futbolu, basketbolu, rēķina skola piemērus, krāso, griež riņķus, uzbļauj auditorijai un ļoti mīl aplausus. Izklaidējās paši un izklaidē viesus.
Ziloņu barošana: viņi ļoti mīl paēst svaigu bambusu, pateicībā zilonis uzliek Jums ziedu vainagu.
Pastaiga: ziloņa mugurā, ērtā krēslā, 2 cilvēkiem. Ziloņus  vada treneris, kurš rūpējās par viņu kopš dzimšanas . Cilvēks un viņa zilonis ievilinās Tevi parka džungļos, kur treneris ir svarīgs gids, ar lepnumu iepazīstinās ar apskates objektiem, parādot uz vistu saimniecību ,,gaiļu viesnīca’’, tālāk maršruts iet caur dīķiem. Ziloņi patiešām mīl ūdens procedūras un vienmēr priecājas par tik patīkamu izklaidi. 
Ceļojums ir pilns pozitīvisma. Prieks un laime visa vecuma cilvēkiem.
Pēc izjādēm un peldēšanās procedūrām Jūs gaida pusdienas.
Piezīme: Parkā ir 2 kameras EarthCam (web kameras, uzstādītas interesantākajās vietā visā pasaulē). Tātad, no tām Jūs var rādīt, pēc tam, atgriežoties mājās, apskatieties ierakstu.

7.-12. dienas
Brīvais laiks atpūtai pludmalē, pludmalē izvēlētajā viesnīcā.

13. diena
Transfērs uz lidostu. Ceļš mājās.

Cenā iekļauts:
Starptautisks lidojums;
Lidosta izdevumi;
Transfērs no lidostas;
Dzīvošana viesnīcā;
Brokastis;
Pusdienas ekskursijas laikā;
Grupas pavadonis.
Ekskursijas pēc programmas: ieejas biļetes pa maršrutu, safari tematiskajā autobusā, akvārijs, 1 foto, dzīvnieku izrāde, pastaiga pa parku un ziloņu šovs, ūdens parks, atrakcijas, vakariņas restorānā ar lauvām, izjādes uz ziloņa/kamieļa, Bali Agun teātra izrāde.

Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Uzkodas (7.-12. diena);
Personīgie izdevumi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home