Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Esi sveicināta, Madagaskara!

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Madagaskara   »   Esi sveicināta, Madagaskara!

Indijas okeāna siltais ūdens, pelde kopā ar bruņurupučiem un delfīniem, brīnišķīgas peizāžas un gleznaini koraļļu rifi – tā ir ideāla recepte eksotiskam kruīzam.Programmā iekļauts: Nusi – Be ar savām brīnišķīgajām pludmalēm, Nusi – Iranža, kas aizrauj ar saviem paradīzes gleznainajiem skatiem, kā arī Nusi – Valiha, ar bagātu zemūdens dzīvi. Laipni lūgti komfortablā katamarānā ar profesionālu ekipāžu, kura parūpēsies par ekskluzīvu atpūtu un brīnišķīgu atmosfēru. Apburošas vietas, neaizmirstami skati un atpūta, ne tikai ģimenei, bet arī draugu kompānijā!

1. diena
Pulcēšanās lidostā. Lidojums uz Nusi-Be.

2. diena
NUSI-BE
Ielidošana Nusi – Be. Brauciens līdz Nusi – Be jahtu piestātnei. Vietu ieņemšana katamarānā divvietīgajās kajītēs. Organizēta tikšanās ar ekipāžu, brīvais laiks atpūtai pēc ceļojuma. Pusdienas. Brīvais laiks atpūtai pludmalē. Vakariņas, naktsmiers.

3. diena
JŪRAS NACIONĀLAIS PARKS TANIKELI - BAIE DES RUSSES LĪCIS
Brokastis. Reiss TANIKELI JŪRAS NACIONĀLĀ PARKA virzienā. Brīvais laiks peldēšanai un snorkelēšanai. Nusi – Tanikeli salas apkārtne – viena no visbrīnišķīgākajām vietām, lai tīksminātos par Madagaskaras piekrastes bagātīgajiem koraļļu rifiem. Pusdienas. Pēcpusdienas reiss uz BAIE DES RUSSES LĪCI. Zeltainā pludmale zaļumu vidū un mierīgais jūras ūdens upes grīvas tuvumā, ir ideāla vieta, kur pietauvoties. Var nokāpt uz sauszemes un pastaigāties pa apvidu. Vakariņas uz katamarāna klāja, naktsmiers.

4. diena
NUSI – KALAKADŽURI
Brokastis. Brīvais laiks rīta peldei kristāldzidrā, tirkīzzilā līča ūdenī. Pēc tam reiss vairāku stundu garumā, kas ir apvienots ar atpūtu uz katamarāna klāja, līdz neapdzīvotajai NUSI – KALAKADŽURI saliņai. Pusdienas. Pietauvošanās idilliskā pludmalē. Brīvais laiks atpūtai, sauļošanas procedūrām vai snorkelēšanai pie koraļļu rifa, kas pārsteidz ar zemūdens dzīvības pārbagātību. Vakariņas uz klāja, naktsmiers.

5. diena
NUSI – ANTANIMORA
Brokastis. Reiss uz NUSI – ANTANIMORU – mazu saliņu, kas gandrīz pilnībā ir pārklāta ar kokospalmu audzēm. Pastaiga kokospalmu plantācijā, iespēja nogaršot svaigus riekstus un to atsvaidzinošo pienu. Pusdienas. Brīvais laiks atpūtai, peldei un sauļošanās procedūrām. Vakariņas un naktsmiers.

6. diena
NUSI – VALIHA
Brokastis. Reiss uz NUSI – VALIHU. Sala ir ievērojama ar tās tuvumā esošās zemūdens pasaules daudzveidību un bagātību. Lai snorkelēšanai, sauļošanās procedūrām un pastaigām pa salu ar brīnišķīgu peizāžu. Pusdienas. Brīvais laiks, vakariņas un naktsmiers uz klāja.

7. diena
BARAMAHAMAJA
Reiss BARAMAHAMAJAS upes virzienā. Reisa laikā pusdienas. Pietauvošanās upes platās grīvas tuvumā, savvaļas dabas un mangrovju mežu ielenkumā. Nokāpšana uz sauszemes, pastaiga pa mangrovju mežiem, savvaļas dabas un daudzi putnu sugu pārstāvju skaņu ielenkumā. Atgriešanās uz katamarānu, vakariņas un naktsmiers.

8. diena
NUSI – IRANŽA
Brokastis. Reiss uz NUSI – IRANŽU, sauktu par Bruņurupuču salu. Tā ir viena no visbrīnišķīgākajām Madagaskaras salām, ar paradīzes lagūnu, kas savieno salas divas daļas. Pastaiga līdz bākai. No skatu laukuma paveras gleznains skats uz baltu smilšu lagūnu, okeāna tirkīzzilo ūdeni, kā arī uz salas mežonīgo augu valsti. Brīvais laiks atpūtai pludmalē un peldei jūrā. Pusdienas. Atpakaļceļš uz Nusi – Be. Vakariņas un naktsmiers.

9. diena
NUSI-BE
Brokastis. Izkāpšana. Brīvais laiks (atkarībā no izlidošanas laika). Transfērs uz lidostu un lidojums.

Cenā iekļauts:
7 naktis uz Lagūna 410 vai Lagūna 47 katamarāna klāja;
2-vietīgās kajītes ar vannas istabu, dvieļi un gultas veļa;
ēdināšana: brokastis, pusdienas un vakariņas pēc programmas;
pārlidojums;
transfērs: lidosta – osta - lidosta;
kvalificēto angļu valodā runājošo kapteiņa un stjuarta pavadījums;
pārstāvja telefoniskais atbalsts Nusi Be;
katamarāns uzkopšana pēc kruīza beigām;
buru sporta pamata prasmju.

Papildus:
Obligātie maksājumi uz vietas: osta nodeva un maksa par degvielu: ~ 100 EUR no cilvēka;
Vīzas: ir nepieciešamas. Latvijas Republikas pilsoņi un nepilsoņi tūrisma vīzu, kura ir derīga 30 dienas (ieskaitot ierašanās un izbraukšanas dienu), var saņemt Nusi-Be lidostā, vīzas cena: ~ 35 EUR;
Orientējošās dzērienu cenas (var iegādāties pie katamarāna ekipāžas): minerālūdens (pudele) – ~ 1 EUR, alus bundža – ~ 1,50 EUR, gāzētie dzērieni – ~ 1 EUR;
Apdrošināšana.

Rekomendējamā valūta: EUR.
Galveno bagāžu ir nepieciešams iesaiņot tūristu mugursomā vai ceļa somā.
Programma ir paredzēta veseliem un fiziski izturīgiem cilvēkiem.
Programma var mainīties atbilstoši atmosfēras apstākļiem.
Katamarāna ekipāža runā angļu, franču un malagasu valodā.
Reisa laikā ikviens dalībnieks bez maksas saņem vienu pudeli minerālūdens dienā. 
Katamarānā ir pieejamas Eiropas tipa kontaktligzdas (220 V).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home