Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ģimenes atpūta

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Ģimenes atpūta

Iegādājoties ekskursiju paketi (79 EUR), ceļojuma cena - 199 EUR.
Bez ekskursijas pakete ceļojuma cena - 269 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas agrī no rīta.
Tranzīts Polijas teritorijā.
Iekārtošanās tranzīta viesnīcā, atpūta.

2. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Brauciens uz Vāciju, ierašanās Berlīnē.
Ekskursija Berlīnē (ierašanās pilsēta ar sabiedrisko transportu par papildmaksu).
Ekskursiju sāksim ar Reihstāgu un Valdības rajonu. Tālāk caur Brandenburgas vārtiem, pilsētas atdalīšanas simbolu, pie Holokaustu upuru memoriāla, kā arī uz vietu, kur bija Reihkanceleja un kur Hitlers slēpās no mūsu „Katjušām”. Potsdamas laukumā mēs iepazīsim mūsdienu Berlīni un uzzināsim, kāpēc Berlīne nav kļuvusi par otro Vācijas finanšu galvaspilsētu pēc Frankfurtes pie Mainas. Tad mēs virzāmies pa Berlīnes mūra pēdām, apskatām tās drupas un uzzinām par dzīvi sadalīta uz pusēm pilsētā. Pēc tam mēs iepazīsim 18.gadsimta Berlīni, Frederika Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikiem: visskaistākais Berlīnes laukums Gendarmenmarkt, ar tās katedrālēm, Unter den Linden un izcili pieminekļi, Valsts Opera, Humbolta Universitāte, Svētās Jadvigas katedrāle. Muzeju salā uzzināsim, no kurienes un kad sākās Berlīne, uzzināsim Aleksandra laukuma, Sarkanā Rātsnama un Teletorņa vēsturi, visvecākās Berlīnes baznīcas, apskatīsim Berlīnes katedrāli. Ekskursija beigsies galvenajā Austrumberlīnes vēsturiskajā laukumā - Alexanderplatz, kur atrodas vissenākā baznīca, kas darbojas joprojām, Sarkans rātsnams, Neptūna strūklaka un TV tornis. Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt tirdzniecības centrus, nogaršot tradicionālo vācu virtuvi.
Tālāk Jums būs brīvs laiks brīvs laiks un iespēja patstāvīgi izzināt pilsētas apskates vietas, apmeklēt tirdzniecības centrus, nogaršot tradicionālo vācu virtuvi vai apmeklēt zoodārzu.
Berlīnes zooloģiskais dārzs - viens no lielākajiem pasaulē, tajā ir gandrīz 15 tūkstoši dzīvnieku. Atvērts 1844. gadā, zooloģiskais dārzs ir arī viens no modernākajiem. Visi nožogojumi ir konstruēti tā, lai dzīvnieki šeit justos ērti. No apmeklētājiem viņus bieži vien atdala tikai dziļš grāvis vai krūmi. Šeit oficiāli ir atļauts barot dzīvniekus. Taču ne ar čipsiem vai konfektēm, bet ar specializēto barību, kuru var nopirkt tirdzniecības automātos blakus nožogotai teritorijai. Bet jaunākajiem zooloģiskā dārza apmeklētājiem labiekārtots jautrs bērnu rotaļu laukums, ar slidkalniņiem un atrakcijām.
Brīvs laiks.
Došanās uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.

3. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Došanās uz “Legoland” atrakciju parku (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi) Guncburgā.
Tematiskais Legoland atrakciju parks Vācijā atšķiras ar savu unikālo arhitektūru: tas pilnībā ir būvēts no konstruktora detaļām. Tāpēc katram Lego cienītajam parks ir jāapmeklē. Atrakcijas parka platība ir vienāda ar 26 futbola laukumiem. Tas ir tik milzīgs, ka tajā pastāv 8 tematiskie parki, un katrā no tiem ir virkne izklaižu gan bērniem, gan pieaugušiem.
Parka centrā, Miniland zonā atrodas Berlīnes, Frankfurtes, Amsterdamas, Venēcijas, kā arī citu leģendāro pilsētu kvartāli, kurus veido 25 milj. Lego detaļu. Visi parka apmeklētāji var izmēģināt roku pilsētu celtniecībā: viņu rīcībā ir aptuveni 50 milj. detaļu, no kurām var būvēt mājas, dzīvniekus un mīļākos personāžus.
Brīvs laiks parkā.
Došanās uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.

4. diena
Brokastis.
Brauciens uz “Europe park” atrakciju parku (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi).
Parks “Europe park” tika atvērts 1975. gada jūlijā. Šis parks Vācijā ir otrais lielākais tematiskais parks Eiropā apmeklētības ziņā. Tas atrodas netālu no Vācija-Francijas robežas, tikai 60 km attālumā no pasaulē slavenā Bādenbādenes kūrorta. Katru gadu to apmeklē aptuveni 4 miljoni cilvēku.
Parks “Europe park” sava ziņā ir neliela apvienotās Eiropas kopija. Dienas laikā parka viesi var pabūt 11 valstīs, iepazīt Šveices, Spānijas, Grieķijas, Lielbritānijas, Krievijas, Francijas, Holandes, Portugāles un Skandināvu valstu nacionālo kolorītu. Šeit būs interesanti gan bērniem, gan pieaugušiem. Mūsdienās parkā ir aptuveni 100 tematisko atrakciju (tai skaitā 10 amerikāņu kalniņu trases) un dažādi šovi, kuros piedalās ap 150 mākslinieku no 23 valstīm. Gandrīz katru dienu parka teritorijā tiek filmēti raidījumi bērniem un viņu vecākiem. Parkā “Europe park” iespējams aplūkot Vācu bulvāri, Šekspīra laiku Angliju, Skandināvu Norvēģijas fjordus un citas Eiropas apskates vietas.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
Atpūta.

5. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.
Brauciens uz Nirnbergu. Pastaiga pa pilsētu.
Nirnberga ir moderna pilsēta ar rosīgu dzīvi un pusmiljonu iedzīvotāju. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta ielūdz pastaigās, aicina vērot un gūt atklāsmes. Īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzām omulīgajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgi dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīgā puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu..
Brīvs laiks.
Došanās uz viesnīcu Polijas teritorijā. Atpūta.

6. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Došanās uz Rīgu.
Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/naktī.

Cenā iekļauts:
Vieta tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis viesnīcā ar brokastīm Polijas teritorijā;
3 naktis viesnīcā ar brokastīm Vācijas teritorijā.

Ekskursiju pakete 79 EUR:
Ekskursija Berlīnē;
Ekskursija Nirnbergā;
Brauciens uz “Legoland” izklaides;
Brauciens uz “Europe park” izklaides parku.

Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīga numurā - 130 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Legoland: biļetes jāiegādājas uz vietas: pieaugušiem – ~47 € , bērniem (3-11 gadi) - ~42 € ;
“Europe park”: pieaugušiem - ~44.50 €, bērniem (4-11 gadi) - ~38,50 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home