Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Gran Mehiko un Fridas tūre

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Meksika   »   Gran Mehiko un Fridas tūre

1. diena
Ierašanās Mehiko pilsētā.  Tikšanās lidostā ar krievvalodīgu gidu un transfērs uz vienīcu.

2. diena
Šodien apmeklēsim skaistākās Meksikas pilsētas. Sākumā redzēsim vienu no ekskluzīvākajiem un kosmopolītiskākajiem galvaspilsētas apgabaliem  – Polanko. Šeit dzīvo mākslinieki, politiķi, slaveni biznesmeņi un miljonāri. Pati slavenākā apgabala iela - Presidente Masarik, kur atrodas paši dārgākie un ekskluzīvākie Latīņamerikas botiques. Pēc tā mēs dodamies uz galvaspilsētas dienvidiem uz koloniālo kvartālu Coyoacan un apskatīsim «Zilo namu», kur dzīvoja un strādāja pati slavenākā gleznotāja Meksikā- Frida Kalo. Tālāk dodamies uz kaimiņu apgabalu San Angel Inn – mākslinieku un gleznotāju iemīļota vieta. Šeit dzīvo radoši cilvēki,  kā arī Meksikas slavenības. Šis dārgais kvartāls iemieso tipisko Meksikas silto koloniālo arhitektūras stilu. Tālāk dosimies uz meksikāņu «Venēciju» uz Sočimilko kanālu. Šeit mūs gaida laivu brauciens, kur mums piedāvā izmēģināt tekilu zem  Meksikas mākslinieku dziesmām .* Visbeidzot iepazīsimies ar skaisto La Noria, kur atrodas Dolores Olmedo muzejs. Šajā muzejā glabājas gleznas, ko gleznojuši tādi mākslinieki kā Diego Riviera, Frida Kalo u.c.**. Pēc šī mēs atgriežamies viesnīcā, kur varam atpūsties un noskanoties nākamajai dienai iekarot Saules piramīdu Teotihuacanā!

Картинки по запросу "Мексика"

*tekila un mariači par papildu samaksu 
**mākslinieku gleznas ne vienmēr atrodas muzejā, jo uz laiku var atrasties izstādēs citās galerijās.

3. diena
Brokastis. Apskates ekskursija pa Meksiku ar vēsturiskā centra apmeklējumu – Sokalo laukums, netālu ir senā pasākuma centra Templo Major drupas. Šeit Jūs arī redzēsiet lielāko Katoļu katedrāli Meksikā un Nacionālo (Prezidenta) Pili, kuras interjeru rotā freskas ar slaveno meksikāņu mākslinieka Diego Riviera. Pēc tam apmeklēsiet Nacionālo Antropogēno Muzeju – viens no bagātākajiem muzejiem Latīņu Amerikā. Tā kolekcija sastāv no daudz arheoloģiskiem un etnogrāfiskiem eksponātiem, savākti no visām Meksikas vietās un ir unikāla valsts kultūras daudzveidība. Pēc tam Jūs gaida ekskursija uz arheoloģisko kompleksu Teotiuakan, galvenie apskates objekti – Saules Piramīda, Mēness piramīda, Mirušo ceļš,  Putnu Čūskas templis ar ornamentiem čūsku galviņu formā u.c. Atgriešanās viesnīcā Meksikā.

* Nacionālā pils ne vienmēr atvērta apmeklētājiem. Prime Travel patur tiesības izlaist pils apmeklējumu sakarā ar notikumiem centrālajā Sokalo laukumā, ierēdņu apmeklējumiem un citiem apstākļiem, kas varētu ietekmēt pils slēgšanu.

4. diena
Brokastis. Izbraucam no Meksika uz Pueblu. Pa ceļam var redzēt lieliskos aktīvos vulkānus Popokatepetļ un Istaksiatl. Apmeklēsim «eņģeļu pilsētu» - Pueblu(UNESCO sarakstā), slavena ar pagājušā gadsimta koloniālo stilu, savu virtuvi, keramiku «Talavera», rokdarbiem, baznīcām un kapelām. Ierašanā Oaksakā (UNESCO sarakstā). Naksnīga ekskursija pa šo skaisto pilsētiņu, ar ko lepojas meksikāņi. Izmitināšanās viesnīcā 4*.

5. diena
Brokastis. Ekskursija pa Monte Alban (UNESCO sarakstā) senās civilizācijas ceremonijas centrs, viena no iespaidīgākajām arheoloģijas zonām Meksikā, atrodas plaknē, no kura paveras panorāmas skats uz Oaksakas ieleju.  Pa ceļam uz Teuantepeku mēs apstājamies pie lielākā koka pasaulē- Tule. Vakarā ierašanās Teuantepekā vai Salina-Kruz . Izmitināšanās viesnīcā.

6. diena
Pēc brokastīm mūsu ceļš iet caur  Sierra Madre līdz Sumidero kanālam, kur mūs gaida laivu brauciens. Dažreiz pa ceļam Jūs varēsiet redzēt krokodilus un mērkaķus. Augstākajā punktā kanjona sienas sasniedz 1000 m augstumu. Tālāk mēs dodamies uz San Cristobal de Las Casas. Šī koloniālā pilsēta, dibināta 16.gs.sākumā, kļuva par vienu no pirmajām spāņu apdzīvotajām vietām kontinentā, un joprojām saglabā pagātnes šarmu. Ierašanās viesnīcā 4*.

7. diena
Pēc brokastīm mēs apskatīsim seno San Huan Chamula, slavena ar tās baznīcu, kurā indieši veic vietējos rituālus, kas veltīti katoļu svētajiem. Sakramenta izpildes laikā baznīca tika pārveidota no daudzām apsedzamām svecēm, un senās katedrāles klusumā tiek uzklausītas ticīgo balsis, kas izsaka lūgšanas maiju valodā. Tālāk nonāksim Sierra Laconda aukstajā virsotnē , lai redzētu neaizmirstamo ūdenskritumu Misol-Ha. Iespējams nopeldēties. Tālāk dodamies uz Palenki, kur varēsiet pastaigāties pa naksnīgo pilsētu. Izmitināšanās viesnīcā 4****.

8. diena
Brokastis. Ekskursija pa vienu no lielākajiem maiju ceremoniju centriem– Palenke. Tālāk apskatīsim gleznaino un viesmīlīgo Kempeču (UNESCO sarakstā). Iesakām doties tūristu tramvajā (par papildu samaksu). Izmitināšanās viesnīcā 4* Kempečas pilsētā vai pa ceļam.

Картинки по запросу "Мексика"

9. diena
Pēc brokastīm dosimies uz Ušmaļu, viena no skaistākajām maiju pilsētām, majestātiskā puuk arhitektūras stila piemērs, kas nav zaudējis šarmu līdz pat mūsdienām (UNESCO sarakstā). Mūsu ceļojuma nākamais punkts – Jukatanas štata galvaspilsēta – Merida. Īpaši interesanta tūristiem ir Neatkarības laukums un Paseo del Montekso- liels prospekts, kur atrodas luksusa stila Eiropas rezidence, uzbūvēta 19.gs.sākumā. Izmitināšanās viesnīcā 4* Meridā.

10. diena
Pēc brokastīm apskates ekskursija pa Meriadu, slavena ar koloniālajām katedrālēm un pilīm. Pēc tam apskatīsim arheoloģisko zonu Chichen-Itsa, kur atrodas viens no 7 Pasaules brīnumiem – Kukulkana piramīda (UNESOCO sarakstā) Ik Kiļ senota (rets skaists dabas pazemes ezers, radies alu neveiksmes rezultātā). Iespējams nopeldēties. Ierašanās Kunkunā vai Maiju Rivjērā ap 6 vakarā.* 
*Iesakām neplānot lidojumus no Kunkunas lidostas tūres beigās, palikt viesnīcā kā minimums vienu nakti. Paturiet prātā, ka reģistrēšanās lidostā sākas ne vēlāk kā 2-3 stundas pirms lidojuma. 

Cenā iekļauts:
Lidojums;
Viesnīcas 4*;
Pilnas brokastis (zviedru galds vai bufete);
Krievvalodīgs, kompetents, pieredzējis gids (Meksikas labākie gidi);
Radio gidi (no 14 cilvēkiem);
DVD transportā ar kino celiņu krievu valodā;
Ūdens transportā;
Jaunā izlaiduma transportlīdzekļi, pēdējo 2-3 gadu modeļi (izņemot centrālās Amerikas);
Ieejas biļetes uz visiem apskates objektiem pēc programmas;
Dzeramnauda kalponēm, uzraugam un oficiantam (brokastis);
Transfērs lidosta – viesnīca Meksikā lidojuma dienā;
Transfērs viesnīca Kankuna/ Maija Rivjērā (Moon Palace - Dreams Tulum) – Kankuna lidosta (transfērs nebūs pieejams tiem, kas iegādājās viesnīcu pēc ekskursijas caur citu Meksikas valsti. Nav obligāti jāiegādājas naktsmītne caur PTM) 

Papildus:
Dzīvošana viesnīcā pēc tūres beigām;
Dzeramnauda gidam un šoferim;
Apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home