Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Grodņa-Bresta-Minska

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Baltkrievija   »   Grodņa-Bresta-Minska
1. diena
Plkst. 00:30 izbraukšana no Rīgas.
Izbraukšana no Bauskas plkst. 01:30.
Ierašanās Grodņā.
Brīvais laiks vai ekskursija Grodņā (pēc vēlēšanās un par papildus samaksu). Grodņa ir Baltkrievijas pati vecākā pilsēta, kas ir pazīstama jau no seniem laikiem. Pilsēta vienmēr bijusi kā lielākais tirdzniecības, amatniecības, mākslas centrs. Grodņa ir Baltkrievijas kultūras centrs, baltkrievu katolicizma centrs. Šodien Grodņa ir apgabala administratīvais centrs, svarīga transporta ceļu krustošanās vieta ar interesantiem tūrisma objektiem. Pilsēta Jūs pārsteigs ar savien neparastajiem panorāmas un dabas skatiem.
Pusdienlaikā došanās uz Brestu.
Ierašanās Brestā, brīvais laiks vai apskates ekstursija pa pilsētu (pēc vēlēšanās un par papildus samaksu).
Bresta – mājīga, sakopta pilsēta, kas atrodas divu upju – Muhavca un Rietumu Buga krustpunktā. No Brestas pavisam nelielā attalumā ir Polijas un Ukrainas robežas. Savas ilgās pastāvēšanas laikā Bresta ne vienu vien reizi ir mainījusi īpašniekus, tikusi pakļauta uzbrukumiem un cēlusies no gruvešiem. Pilsēta jūs savaldzinās ar savu viduslaiku šarmu – šaurajām ieliņām un gleznainajām piekrastēm, poļu baznīcām un pareizticīgo dievnamiem, mājīgajām kafejnīcām un vēsturiskajiem muzejiem. Tikai Brestā Jums būs iespēja uzmērīt “laimes zābaku” un ik dienu saulrietā novērot Pētera I laika retro lukturu iedegšanas ceremoniju.
Izmitināšana viesnīcā.
Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā.
Numuriņu atbrīvosana, došanās uz Nesvižu un Miru.
Pēc ierašanās brīvais laiks vai ekskursijas Nesvižā un Mir (pēc vēlēšanās un par papildus samaksu).
Nesviža – viena no iecienītām tūrisma vietām Baltkrievijā, neliela pilsētiņa, kurā, neskatoties uz daudzajiem kariem un kataklizmām, joprojām ir saglabājušies daudzi arhitektūras pieminekļi. Šeit Jums būs iespēja skatīt un pieskarties Baltkrievijas vēsturei, apmeklējot slaveno pils-parka kompleksu, kas iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā , kā arī Rātsnamu un daudzus citus vēstures un arhitektūras pieminekļus.
Mira – lielakais tās lepnums ir Miras pils, kas būvēta XVI gadsimtā. Pils kompleksu ieskauj iespaidīgi aizsardzības vaļņi un angļu parks. Tā kā magnēts pievelk visus tūristus.
Pēc pusdienām izbraukšana uz Minsku.
Brīvais laiks Minskā vai ekskursija pa pilsētu (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 900 gadu ilgo Minskas vēsturi, kultūru un arhitektūru. Apmeklēsiet Neatkarības un Uzvaras prospektu, Neatkarības laukumu (viens no lielākajiem administratīvajiem laukumiem Eiropā), uz kura atrodas 1910 g. celtā Sv.Simeona un Helēnas (Sarkanā) baznīca. Šī baznīca ir īpašas uzmanības vērta. Pirmkārt neparasti skaistās arhitektūras, bet otrkārt savas vēsturiskās izcelsmes dēļ. Baznīca tika uzbūvēta 20. gs. sākumā par Minskā ievērojamā un turīgā laulātā pāra Edvarda un Olimpijas Voiniloviču līdzekļiem. Tā ir kļuvusi par Minskas vizītkarti un tiek attēlota uz daudzajām pastkartēm, magnētiņiem un bukletiem. Apmeklēsim arī centrālo pilsētas laukumus – Oktobra un Uzvaras laukumu. Pastaigāsimies pa Batkrievijas galvaspilsētas Augšpilsētas vēsturiskā centra interesantākajām vietām. Raugoties no augšpilsētas skatu laukuma, paveras viena no skaistākajām pilsētas panorāmām uz Svētā gara katedrāli; savukārt Trīsvienības priekšpilsēta ir gleznains arhitektūras un vēsturisks vecās Minskas stūrītis, kas ir viena no iecienītākajām vietām Minskas iedzīvotājiem un viesiem. Šis ir viens no nedaudzajiem Minskas rajoniem, kur saglabājušās 15.-19.gs. ēkas.
Izmitināšana viesnīcā Minskā.
 
3. diena
Brokastis.
Izrakstīšanās no viesnīcas.
Brīvais laiks Minskā vai izbraukuma ekskursija uz Hatiņu (pēc vēlēšanās un par papildus samaksu)
Hatiņa - bijusī pilsēta ir kļuvusi par baltkrievu tautas traģēdijas simbolu. Otrā pasaules kara laikā Baltkrievijas ciemu Hatiņu (Хаты́нь) nodedzināja, dzīvus sadedzinot visus tā iedzīvotājus.
Par piemiņu 2230000 bojā gājušajiem Baltkrievijas iedzīvotājiem 1969. gadā nodedzinātā ciema vietā tika izveidots memoriālais komplekss, kurā ir atainots iedzīvotāju cīņasspars un drosme, kas uzvaras vārdā ir prasījusi neskaitāmus cilvēku upurus.
Pusdienlaikā došanās uz Rīgu.
Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Brauciens ērtā tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu un latviešu valodās);
Izmitināšana 3* viesnīcās, 2 naktis divvietīga izmitināšana ar brokastīm.
 
Ekskursiju pakete 45 EUR:
Ekskursija Grodņā;
Ekskursija Brestā;
Ekskursija uz Nesvižas pili;
Ekskursija Minskā.
 
Papildus:
Ekskursija Grodņā - 15 EUR;
Ekskursija Brestā - 15 EUR;
Ekskursija uz Nesvižas pili - 15 EUR;
Ekskursija Minskā - 20 EUR;
Ekskursija uz Hatiņu - 10 EUR;
Papildus sēdvieta autobusā - 50 EUR;
Grupas vīza - 19 EUR;
Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos;
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi;
Medicīniskā apdrošināšana;
Vienvietīgais numurs - 43 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home