Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Gruzijas pasaka

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Gruzija   »   Gruzijas pasaka

1.diena
Izlidošana no Rīgas.

2.diena
Ierašanās Tbilisi lidostā (03:25). Tikšanās ar pārstāvjiem. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta līdz rītam.
Tbilisi pilsētas tūre
Brokastis viesnīcā. Ekskursija pa Tbilisi. Sākam ar Baznīcas Metekhi (13 V.) aplūkošanu, kas atrodas uz augstas klints. Tālāk pa trošu ceļu uzkāpsim uz seno Tbilisi apskates objektu – Narikala cietoksni (4 v.). No šejienes paveras aizraujoša panorāma uz Tbilisi. Pēc tam apskatei Abanotubani kvartāls, kur atrodas slavenās sērūdens pirtis. Tālāk pastaiga pa Šardēnu – slavenā iela ar neskaitāmiem restorāniņiem un kafejnīcām. Tad pastaigāsimies Sinagogas virzienā, bet tālāk apmeklēsim Sioni katedrāli, un Anchiskhati baziliku (6 v.). Vakarā būs vakariņas nacionālajā restorānā, kur varēs arī dzirdēt koncertu ar gruzīnu dziesmām un dejām. Šeit Jūs varēsiet izmēģināt gruzīnu virtuvi un tuvāk iepazīties ar tradīcijām un gruzīnu tautas dvēseli. Nakšņošana Tbilisi.

 
   
    
 
   

3.diena
Brokastis viesnīcā. Dodamies uz Mchetas pilsētu - seno Gruzijas galvaspilsētu, kas ir nozīmīgs reliģiskais centrs un pilsēta-muzejs, UNESCO pasaules mantojums. Šeit mēs apmeklēsim Svetitskhoveli katedrāli (11V.), kur, kā runā, apglabāts Jēzus Kristus tērps. Tālāk apmeklēsim Džvari klosteri (Krusta templis VI gs.) - slavenais templis, kas atrodas uz kalna. Tālāk turpinam ceļu uz ziemeļiem, uz Galveno Kaukaza mugurkaulu. Caur Krusta Pāreju (2395 m) nonākam uz Kazbegi. Šajā paradīzē, kas atrodas starp debesīm un kalniem, Jūs varēsiet baudīt dabas skaistumu un tīro kalnu gaisu. Tieši šajā vietā ir varens kalns Kazbeks – (5047 m). Pastaiga uz Gergeti Trīsvienības baznīcu (14. gadsimta), kas atrodas 2170 m augstumā. Brauciens turp un atpakaļ aizņem 4 stundas, bet pēc jūsu vēlēšanās varat iznomāt auto 4X4 par papildus samaksu. ( Mašīnas nomas maksa - 35 €, ietilpība 6 cilvēki). Ierašanās Gudauri - slēpošanas kūrorts. Vakariņas un nakšņošana Gadaurī.
Pēc vēlēšanās: automašīnu Noma 4X4 uz Kazbegi (transporta maksa- 35 €);

   
    
   
  
 
    
   
 
   
 


4.diena
Brokastis viesnīcā. Dodamies uz pilsētu Gori. Pa ceļam, uzreiz pabraucot garām grandiozajai  Zhinvales ūdenskrātuvei, pirms mūsu acīm redzams iespaidīgs un spēcīgs Ananuri cietoksnis (17. gs.). Komplekss Ananuri - vēsturiskais cietoksnis-citadele. Kalnu ainavas, kalnu gaiss – ideāla vieta tiem, kas vēlas baudīt un izjust dabas harmoniju. Ir arī ideāla vieta, lai uzņemtu neaizmirstamas fotogrāfijas. Pilsētā Gori būs foto pietura pie lielā priekšnieka "Staļina" prīvāto automašīnu un mājas – muzeja. Tālāk ceļojums uz seno alu pilsētu Upliscihe (I tūkstošgades pirms mūsu ēras). Upliscihe izceļas ar to, ka te gāja tirdzniecības ceļš. Alas Upliscihe - viena no vecākajām vietām Kaukāzā, kas ir balstīta uz bronzas gadsimta laikmetu. Alas bija pagānu ritūalu norises vieta, pirms Gruzija kļuva par kristiešu valsti. Atgriežamies Tbilisi. Nakšņošana Tbilisi.

   
    
     
    
  
   
 

5.diena
Brokastis viesnīcā. Ceļojums uz Kahetiju , kas ir slaveno vīnu un arhitektūras pieminekļu nēsātāja. Vispirms apmeklēsim Bodbe - Svētās Nino klosteri (IV gs.) - Svētās Nino atdusas vieta, apgaismotājas un kristietības dibinātājas Gruzijā. Paradīze, kas ir radīta ar vietējo mūķeņu rokām. Šeit Jūs varat iegādāties sudraba rotas, kas ir šī klostera mūķeņu rokdarbs. Tālāk brauksim uz Sighnaghi – Mīlestības Pilsētu (18 Gs.), kura ir ieskauta ar cietokšņa sienām, kuras ir slavenas ar savu unikālo arhitektūru. Skatu torņi ir iespēja vērot skaisto Alazani ielejas panorāmu. Sighnaghi ir slavena ar savu, tāda paša nosaukuma, cietoksni, kas ir iekļauts slavenāko un lielāko cietokšņu sarakstā Grūzijā. Tālāk, mēs aicinam uz laukiem Velistsikhe, kur vispirms Jums būs iepazīšanās ekskursija vīna pagrabā. Tālāk pusdienas un mājsaimniecības sarkanais, un baltais vīns, un mājas čača. Vakarā atgriežamies Tbilisi. Nakšņošana Tbilisi.

  
   
    
   
 

6.diena
Viesnīcas numuru atbrīvošana. Transfērs uz starptautisko lidostu Tbilisi. Izlidošana 04:10.

 

Cenā iekļauts:
Lidojums
Transfēri (lidosta Tbilisi– viesnīca – lidosta Tbilisi);
Ekskursijas;
Krievu valodā runājošs gids;
Dzīvošana:
4 x naktis viesnīcā Tbilisi
1 x nakts viesnīcā Gudauri
Ēdināšana:
4 x brokastīm
1 x pusdienas
2 x vakariņām
Ieejas biļetes:
Trošu ceļš;
Upliscihe
Vīna degustācija un čača vīna pagrabā
Ūdens – 1 pudele dienā uz cilv..

 

Papildus:
Apdrošināšana;
Nomas mašīnas 4X4 uz Kazbegi (transporta maksa 35 €);
Pusdienas;
Vakariņas;

 

Viesnīcas: 3*
Tbilisi: viesnīca Hotel Light House Old City 3*(http://lh-hotel.info) vai viesnīca tās pašas kategorijas.
Gudauri: Hotel Alpina 3* (http://www.hotelalpina.ge/) vai viesnīca tās pašas kategorijas

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home