Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Hanzas pilsetas Vācijā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Hanzas pilsetas Vācijā

Maklenburgas ezeru reģions - ezera kruizs - Rebela - Mirova - Šverina - Lubika - Ribnica-Damgartena - Štrelazunda
VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

 

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.
Nakšņošana viesnīcā pie Vācijas un Polijas robežas.
 

2. diena
Attēlu rezultāti vaicājumam “Мекленбург”Brokastis viesnīcā. Brauciens un «tūkstoš ezeru zemi» - Mēklenburgu! Šeit atrodas liels Mīrica ezers. Kruīzs ar kuģīti pa 4 ezeru kaskādi, kurus savieno šaurumi.
Pastaiga Rēbelē - pilsētā, kas atrodas Vācijas lielākā ezera piekrastē, kā arī Mīrovas pils parkā, kur atrodas slavenā Mīlestības sala.
Brauciens uz Priekšpomerāniju - Šverīnes pilsētu, kur atrodas šis apkaimes ievērojamākais apskates objekts - Šverīnes pils, kas atrodas uz salas, pašā Šverīnes ezera vidū. Pilī, starp ar ģimenes portretiem un zālēm, atrodas Mēklenburgas valdība.
Nakšņošana viesnīcā.
 

3. diena
Attēlu rezultāti vaicājumam “Любек”Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar neparastu Lībekas pilsētu, kura tika dibināta trīs reizes. Viss pilsētas centrs iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, vairāk nekā 1000 ēkas ir arhitektūras pieminekļi. Gājēju ekskursiju vecpilsētā, kas atrodas uz salas, mēs sāksim pie pilsētas simbola - pie Holstena vārtiem (Holstentor). Garām kādreizējām sāls noliktavām dosimies uz Rātslaukumu, kur viduslaikos notika pilsētas zīmīgākie notikumi, iepazīsim vienu no Vācijas senākajiem un skaistākajiem Rātsnamiem. Apmeklēsim marcipāna muzeju, turpat veikaliņā varēsiet iegādāties un nogaršot šo slaveno Lībekas saldumu.
Nelielajā un klusajā pilsētā Ribnica Damgartena, kas atrodas pie divu kādreizējo hercogistu robežas, mēs apmeklēsim sieviešu klosteri, kur atrodas Vācijas lielākais dzintara muzejs. Pēc muzeja ekspozīcijas apskates, dzintara manufaktūrā varēs iegādāties vietējo meistaru darinātas dzintara rotas. Par ekskursijas noslēdzošo punktu kļūs Štrālzundes pilsēta - UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Hanzas laikos pilsēta bija ļoti bagāta, un līdz mūsdienām ir saglabājušies daudzi ķieģeļu gotikas pieminekļi, lepnas baznīcas un klosteru pagalmi. Gandrīz 800 gadus senā pilsētas vēsture ir piesātināta ar interesantiem notikumiem un personāžiem. Štrālzundes līča piekrastē atrodas mūsdienīgs okeanārijs, vēsturiskais burinieks «Biedrs» un Vācijas garākais piekartilts, kas ved uz Rīgenes salu. Ekskursijas noslēgumā nobaudīsim slaveno «Bismarka siļķi».
Nakšņošana viesnīcā.
 

4. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.
 

Ceļojuma cena:
€ 222.00 (1 vieta autobusā)
€ 282.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 60.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)
 

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
 

Papildus izmaksas:
- Medicīniska apdrošināšana
- Kruīzs pa Ezeriem - ;
- Dzintaru muzejs - 8.50€
- Austiņas – 10€

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home