Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Havana-Vintjales-Trinidada-Varadero

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Kuba   »   Havana-Vintjales-Trinidada-Varadero

Havana-Vinalles-Trinidāde-Varadero

1. diena
Izlidojam no Rīgas

2. diena
Satiekamies lidostā,transfērs uz viesnīcu Havanā.
Dzīvosim viesnīcā Comodoro BB (brokastis) vai arī alternatīvā viesnīcā

3. diena
Pēc brokastīm un līdz 17:00(atpakaļ atvedīs uz viesnīcu) ekskursijas programma,pēc maršruta ar pieturvietām.Teātris „Garcia Lorca”,Kapitolija,Revolūcijas laukums,revolūcijas pils+ekskursijas par Havanas vēsturi.Klosteris San Francisko de Azis,Svētā Franciska Aziskogā laukums,Mercaders un Obrapia ielas,tavernas „La Bodeguita del Medio”,vizīte uz Ruma muzeju Havana club,El-Temlete.No šejienes,Jūsu ceļš vedīs caur Ieroču laukumu(Plasa-de-Armas),katedrāle-laukums(Plasa-de-la-Katedral) un veco laukumu (Plasa-Vjeha).Vakara ekskursija:(Izbraucam pēc 19 vakarā).Ekskursijas laikā,Jūs apskatīsiet „El Morro” cietoksni,” El Cañonazo” uzstāšanos.Tālāk mēs apmeklēsim suvenīru tirgu un brīnišķīgu,ne dargū restorānu ar skatu uz pilsētu.
Havans līča pretējā krastā uz klinšaina pacēluma atrodas majestātiskais  un nepieejamais cietoksnis Morro,uz kuru mēs dosimies pēc 21.00 uz ceremoniju,kur šaus no šautenes,kura pavadās ar spilgtiem priekšnesumiem.
Vecajos labajos laikos,šis šautenes šaviens,nozīmēja ka osta tika slēgta,lai kuģi varētu tikt ārā.Lielā tradicionālā ceremonija,kas notiek  katru vakaru 21.No San-Karlos-de-la-Kabanja.

4. diena
Brokastis.Transfērs no Havanas uz Vinanles.

4.- 6. dienām
2 dienas Vinales viesnīcā La Ermita/San Vincente/Los jazmines+vakariņas.
Vinales (nacionālais parks "Vinales ieleja") Šī ieleja ir ievērojama tās "mogotiem" - baltie kalni uz plakanajiem galotnēm, bet šeit ir arī tādas interesantas vietas kā Pa-Lenca de los Cimarrones (nometne, kur glābti vergi ), Indieša ala (laivu brauciens pa pazemes upi), lielā ala Santo-Tomas, San Vicente dziednieciskie avoti un milzīgā aizvēsturiska freska, kas izveidota uz mogotē sienas, viss netālu no viesnīcas,lai,Jūs varētu visas šīs vietas apskatīt patstāvīgi (ja vēlaties apmeklēt šo visu ar gidu, mēs noorganizēsim visu par papildu samaksu).

6. diena
Transfērs Vianle-Trinidāde.

6. - 8 diena
Trinidādē,viesnīca Trinidad/brokastis-vakariņas.
Trinidāde,kas atrodas netālu no Karību jūras,tika dibināta 1514.gadā ar spāņu kondistatoru Diego Velaskesu.
Kopīgi ar cukuru fabriku ieleju(Valle de los Ingenios),Trinidāde ir atzīta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.Pilsētu Trinidādi,var nosaukt par sava veida „muzeju zem atklātas debess” ar savām mazajām ieliņām un namiem koloniālajā stilā.Pilsētā ir daži unikāli muzeji.

8. diena
Brokastis.
Transfērs no Trinidādes un Kaijo Santa Marija salu.

8. - 11. dienām
Dzīvošana uz salas,viesnīcā Starfish Cayo Santa Maria ar ēdināšanu un viss iekļauts.

11. diena
Transfērs no salas Kaijo Santa Maria un Varadero.

11. - 15. dienas
Pludmales atpūta Varadero, viesnīcā Memories Varadero ar ēdināšanu un viss iekļauts.

15. diena
Transfērs Varadero- Havanas lidosta,lidojums uz Rīgu.

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home