Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Hevīza ezers lotosu ziedos

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Ungārija   »   Hevīza ezers lotosu ziedos
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Mūsu ceļš ved līdz Hevīza ezeram. Hevīza ezers - pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā. Lieluma ziņā otrais pasaulē, tūlīt aiz Taravera ezera Jaunzēlandē. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Atpūta un relaksācija Hevīza ezerā. Kā paši ungāri atzīst, ezers ir ne vien liels un silts, bet arī brīnumskaists. Turklāt tā ūdeņi ir dziedējoši un ļaudis gadsimtiem ilgi turp devušies ārstēt kā miesu, tā garu. Pelde tirkīzzilajā ūdenī, ir interesants piedzīvojums un ļoti patīkama atpūta. Jāpiebilst, ka siltā ūdens dēļ, ezerā gandrīz nemaz nav augu vai zivju, tādēļ ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs. Ārstnieciskais efekts, dabas skaistums un kopējā nomierinošā atmosfēra – pilnvērtīga atpūta ķermenim un dvēselei. Nakts viesnīcā Hevīzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Tihaņas pussalu (par papildus samaksu 30 € ). Brauciens uz Tihaņas pussalu, kas sadala Balatonu divās daļās. Benediktiešu mūku abatija, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi, apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. Pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstnieciskais kūrorts, un, galvenokārt, nevis, lai ārstētu kādas atsevišķas saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušajam cilvēkam.
Balatons - lielākais ezers Viduseiropā, savukārt, Balatona ūdenim ir ārstniecisks efekts.Tas palīdz pret anēmiju un nogurumu, bet kopā ar sauli tas dod par 150 % lielāku iedegumu. Otrajā dienas pusē relaksācija Hevīza ezerā. Hevīza ezers atrodas vulkāna krāterī. No maija līdz oktobrim ezera virsma klāta ziedošiem, no Indijas ievestiem lotosiem. Ūdens temperatūra vasarā +33-+35 C. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Hevīzas apkaimē.
 
4. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Varaždinske Toplice un Zagrebu (par papildus samaksu 40 € ) 
Varaždinske Toplice —termālais kūrorts neskartas dabas ielokā Horvātijas ziemeļrietumu daļā ir pats senākais un zināmākais termālais kūrorts valstī. Jau senie romieši šeit labprāt ieradās ārstēties. Varaždinske Toplice termālie avoti ir brīnišķīga vieta, kā aktīvai, tā arī relaksējošai, atslābinošai un ārstnieciskai atpūtai.
Zagreba. Svētā Stepana Katedrāle- ar XIII gs freskām, Zagrebas simbols-Sv.Marka baznīca ar daudzkrāsainu dakstiņu mozaīkas jumtu, vecās pilsētas centrs un Lotrščaka skatu tornis, no kura paveras neaprakstāms skats uz pilsētu,pilsētas vārti un bana Josifa Jelačiča laukums. Brīvajā laikā iesakām nobaudīt horvātu nacionālo virtuvi-čevapčičus, kobasicu vai friteli, apmeklēt Štrossmaiera galeriju,kur apskatāmi El Greko,Goijas u.c. slavenu mākslinieku darbi, kā arī izstaigāt vienu no labākajām mākslas galerijām Eiropā-Mimras muzeju. Pilsētā ir daudz skaistu parku. Viens no lielākajiem ir Maksimirs, kura platība 18 ha, bet paši parka pirmsākumi meklējami 18.gs. Šeit arī brīnišķīgs Zooparks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Hevīzas apkaimē.
 
5. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Kestheju un Tapolcu (par papildus samaksu 30 € ). Kestheja-pati senākā reģiona pilsēta Balatona Sudraba krastā. Neo-baroka stilā celtā grāfu Fešteteči pils un pils parks,kā arī apskates vērtais Ungārijas Parlamenta makets,kas veidots no 5 miljoniem gliemežvāku un Balatona Sudraba krasta pludmale. Piedāvājam apmeklēt Kadiljaku muzeju un Eiropā senāko etnogrāfisko Leļļu muzeju. Tapolca. Tavarsbarlang-unikāla 400 m gara pazemes ala un brauciens mazās laiviņās (max 3 personas) pa pazemes upi,pilsētas centrs un seno romiešu mākslīgi veidotais Malima ezers, Eiropā senākās ūdensdzirnavas, baroka stilā celtā Svētā aka, bronzas skulptūra Mazā princese. Vakarā piedāvājam baudīt nacionālo vakaru. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Hevīzas apkaimē.
 
6. diena
Brokastis.Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Šekešfehervarai. Mūžīgās mīlestības simbols - Bori pils. No pils torņa augstumiem Jūsu priekšā pavērsies lieliskā Šekešvehervaras apkārtnes ainava. Staigājot pa pili, Jūs visapkārt sajutīsiet uzticības, skaidrības un mīlestības atmosfēru. Tā ir vieta, kur pazūd laiks un Jūs nokļūstat pasakā, pasakā par mīlestību.Tālāk ceļš mūs ved līdz Slovākijas Bešenovas termālo baseinu kompleksam, kas atrodas zem klajas debess. Jums noteikti pazudīs nogurums! Bešenovas atklātie termālie baseini darbojas visu gadu. Ūdens tiem tiek ņemts no 1987 m dziļuma un zemes virspusē nonāk 70 C temperatūrā. Tas tiek atdzesēts, lai būtu vairāk piemērots cilvēka organismam. Zinātniski pierādīta šī minerālūdens labvēlīgā ietekme uz gremošanas sistēmu, tam piemīt arī kosmētisks efekts. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - 75 € ;
piemaksa par papildvietu autobusā - 80 € ;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija "Neliels ieskats horvātu zemē" 40 € ; Izbraukuma ekskursija uz Tihaņas pussalu 30 € ; Izbraukuma ekskursija "Greznība un pazemes noslēpumi" 30 € .
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 100 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 € , bērniem līdz 14 g. 65 € .
Ieejas biļetes nav iekļauts izbraukumā ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Tavarbarlang ala un brauciens ar laiviņu 8 € ; Hevīza ezers no 10 € ; Nacionālais vakars 30 € ; Bešenovas termālais baseins 23 € ; Kesthejas pils 9 € ; Varaždinske Toplice baseins 6 € ; Bori pils 5 € ; pilsētu nodokļi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home