Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Indoķīnas ceļos Vjetnama

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Vjetnama   »   Indoķīnas ceļos Vjetnama
Indoķīnas pussalā ir izvietojušās gan Vjetnama, gan Laosa, gan Kambodža, šķietami viena otrai tuvas kaimiņu zemes, bet ar atšķirīgām valodām un vēsturi. Katra no šīm trim zemēm ir ar ko īpaša un sevī slēpj pasaules mēroga apskates objektus: Angkoras tempļu kompleksu Kambodžā, Luang Prabang pilsētu Laosā, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kā arī Halongas līci Vjetnamā, ar vairāk nekā 2000 salām, kas ir viens no pasaules brīnumiem. Šajā ceļojumā iepazīsim šīs trīs kaimiņu zemes un to ievērojamākās apskates vietas. Ceļojumu noslēgsim ar atpūtu kūrortā pie Dienvidķīnas jūras.

1. diena
10:15 pulcēšanās Rīgas lidostā, lidojums 12:15 Rīga – Stambula 16:15, iespējama ekskursija pa Stambulu un vēlāk 02:55 lidojums Stambula – Hanoja.
 
2. diena
Ierašanās mūsdienu Vjetnamas galvaspilsētā Hanojā, kas kādreiz bijusi Ziemeļvjetnamas daļa. Hanojā ir saglabājušies vēstures muzeji kā arī neskaitāmi tempļi. Brauciens uz viesnīcu un pirmās vakariņas. Nakts viesnīcā Hanojā.  
 
3. diena
No rīta ceļosim uz Mai Chau – Dzao, Muong and Tai kalnu tautību apdzīvotu ieleju. Iepazīsim tuvējo apkārtni, tās iedzīvotājus ar tradīcijām un baudīsim ainavas. Apmeklēsim etnisko iedzīvotāju apdzīvotos ciematus. Pusdienas un vakariņas pēc vietējām ieradumiem. Nakts lodge tipa naktsmītnē Mai Chau.
 
4. diena
Pēc brokastīm turpināsim ceļojumu pa ciematiem līdz pat rīsu laukiem, kas iegūluši Ninh Binh blakus esošās upes krastos. Apmeklēsim pilsētā pazīstamu templi un pēc tā sēdīsimies laivā ar kuru brauksim pa kanālu, vērojot klintis. Šī vieta tiek dēvēta par Halongas līci uz sauszemes. Nakts viesnīcā Ninh Binh.
 
5. diena
Pārbrauciens uz Halongas līci, kas atrodas pie Dienvidķīnas jūras. Tā ir Vjetnamas vīzitkarte, dabas ainava ar 2000 kaļķakmens salām, kas izkaisītas zilajos ūdeņos. Halongas līcis ir iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā. Lielākā daļa salu ir neapdzīvotas un tās grezno grotas, alas un pludmales. Izbrauksim ar kuģi pa tuvējo apkārtni un iepazīsim šīs salas tuvāk. Nakts viesnīcā Halongā.
 
6. diena
Šodien ceļosim uz Vjetnamas galvaspilsētu Hanoju kur sākām mūsu ceļojumu. No ārpus apskatīsim Hošimina mauzoleju un piestāsim pie Literatūras tempļa, kas pazīstams kā Vjetnamas pirmāuniversitāte un piešķir pilsētai īpašu auru. Dosimies braucienā ar rikšām pa pilsētas seno kvartālu un Hoan Kiem ezera apkārtni. Brauciens uz Hanojas lidostu un lidojums uz Laosas pilsētu – Luang Prabang. Nakts viesnīcā Luang Prabang.
 
7. diena
Luang Prabang pilsēta ir viena no Indoķīnas vislabāk saglabātajām vēsturiskajām pilsētām, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Sena karaliska pilsēta, kuru ieskauj kalni un Mekongas upe, veidojot neatkārtojamu kopējo ainavu. Pēc brokastīm apskatīsim pilsētas savdabīgo Xieng Thong templi, kura jumta daļas sniedzas līdz pat zemei, kas ir ļoti raksturīgs Laosas klasiskajai arhitektūrai. Vēlāk dosimies braucienā ar laivu pa Mekongas upi, lai apmeklētu Pak Ou alu, kurā atrodas gandrīz tūkstotis Budas statuju. Pēcpusdienā uzkāpsim Phousi kalnā no kura paveras plašs skats uz Mekongas upi un pilsētu. Nakts viesnīcā Luang Prabang.
 
8. diena
No rīta izbrauksim ārpus pilsētas uz Tat Khouangsi ūdenskritumiem, kas izvietojušies mežā un vietām redzami koki, kuru saknes atrodas zem ūdens. Galvenā ūdenskrituma daļa atrodas vietā, kur ūdens krīt no kalna un veido vairāku ūdens baseinu sistēmu, ko savstarpēji savieno mazāku ūdenskritumu kaskādes. Pēcpusdienā lidojums uz Kambodžas karalistes pilsētu Siem Reap. Pirmā iepazīšanās ar šo valsti būs vakariņās ar tradicionālo Khmeru Apsaras deju šovu. Nakts viesnīcā Siem Reap.
 
9. diena
Siem Reap pasaulei pazīstama ar tūkstoš gadus senajiem Khmeru impērijas tempļiem. Šodien dosimies tos apskatīt. Sāksim ar Angkor Thom tempļu apskati, turpināsim ar Bayon templi, kas slavens ar milzīgajām sejas formām tajā. Mums būs iespēja redzēt arī vairākus citus nozīmīgus tempļus, bet dienas otrajā pusē vēl atlicis slavenākais - Angkoras templis, sirds un dvēseles simbols - masīva trīspakāpju piramīda ar milzīgiem bišu stropiem līdzīgiem 65 m augstiem torņiem. Nakts viesnīcā Siem Reap.
 
10. diena
No rīta apmeklēsim Tonle Sap ezeru, kas atrodas netālu no Siem Reap un tā īpatnība ir peldošie ciemati, kas atrodas uz ūdens. Izbrauciens pa ezeru sniegs iespēju iepazīt khmeru ikdienas dzīvi. Vēlāk brauciens uz lidostu un lidojums uz Saigonu jau Vjetnamas dienvidos. Ierašanās Saigonā un brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Saigonā.
 
11. diena
No rīta dosimies uz Cu Chi tuneļiem, kas ir Vjetnamas vēstures liecība, ko veido aptuveni 200 km garš pazemes labirints, kurā tūkstošiem cīnītāju un ciematnieku varēja patverties Vjetnamas kara laikā. Pēc tuneļu apmeklējuma dosimies atpakaļ uz Saigonu, kur  apmeklēsim ķīniešu rajonu, Thien Hau pagodu un Neatkarības pili.Nakts viesnīcā Saigonā.
 
12. diena
Pārbrauciens uz My Tho, kur sēdīsimies uz kuģa, iekārtosimies kajītēs un baudīsim Mekongas upi. Lai apmeklētu nelielu salu, sēdīsimies motorlaivās un pastaigāsim pa salu uz kuras tiek audzēti augļi un vietējie iedzīvotāji veido dažādus suvenīrus. Pēc tā apmeklēsim vēl vienu salu un baudīsim vakariņas uz kuģa. Nakts kajītē uz kuģa.
 
13. diena
No rīta nokļūsim pie dzīvīgā peldošā tirgus. Šī ir ļoti raksturīga Mekongas deltas dzīves daļa, šeit tiek pārdoti visdažādākie vietējie augļi un rokdarbi. Pēc tā nokāpsim no kruīza kuģa un ceļosim  uz Dienvidķīnas jūras piekrasti uz Vung Tau kūrortu, iekārtošanās viesnīcā un vakars atpūtai kūrortpilsētā Vung Tau. Nakts viesnīcā Vung Tau.
 
14. diena
Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā Vung Tau.
 
15. diena
Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā Vung Tau.
 
16. diena
Brokastis viesnīcā, brīvs rīts un pēcpusdienā brauciens uz Saigonas lidostu. 21:30 lidojums Saigona – Stambula.
 
17. diena
No rīta ierašanās Stambulas lidostā, plkst. 08:20 lidojums Stambula – Rīga, ap 11:20 ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts: 
lidojuma biļete Rīga  – Hanoja un Saigona – Rīga;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
iekšējie lidojumi;
naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
13 brokastis, 5 pusdienas un 3 vakariņas;
aprakstā minētās ekskursijas;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu/ krievu valodā runājoši vietējie gidi.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;
piemaksa par vienvietīgu numuru – 574EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home