Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Itālija bērniem

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Itālija bērniem

Iepriekšpārdošana akcija - € 245.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

1. diena
No rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā – Latvija, Lietuva, Polija, Čehija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

2. diena
Brokastis. Austrija, Itālija. Austrijas Alpu panorāmas skati, fotopauzes, kafijas –pusdienas pieturas. Ierašanās Itālijā, viesnīcā netālu no Udīnes pilsētas.

3. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1 "Atrakciju parks "Gardaland" (par papildus samaksu: 35 € - pieaug.; 25 € - bērniem). 
Milzīgais izklaides un atrakciju parks "Gardaland” Gardas ezera krastā – tā ir pasakaina valstība, kas iejūsmina gan lielus, gan mazus. "Gardaland” . Ir spilgts izklaides iespēju kaleidoskops, kurā valda itāļiem raksturīgais dabiskums, nepiespiestība un temperaments. "Gardaland” parks dāvā visiem to, kā tik ļoti pietrūkst pelēkajā ikdienā – svētkus, kuros katrs apmeklētājs ir ne vien skatītājs un vērotājs, bet arīšo svētku dalībnieks. Desmitiem ultramodernu atrakciju, kalniņu, karuseļu, kuģīšu, tematisko paviljonu. Pašiem mazākajiem paredzēta speciālā zona "Kingdom", nedaudz vecākiem bērniem "Tunga" un nolaišanās alā pie Senās Ēģiptes mūmijām un faraoniem "La Valle deiRe", bet pieaugušie var gūt īstu adrenalīna devu, izbraucot ar dažādiem amerikāņu kalniņiem. Gardalandē darbojas mūsdienīga 4D atrakcija "The Spectacular 4D Adventure", kurā ir iespēja nokļūt dinozauru laikmetā un piedalīties neticamos piedzīvojumos. Papildus iespaidīgajām atrakcijām "Gardalande" piedāvā apmeklētājiem krāšņus un interesantus šovus par pasaku tēmām, kā „Mērija Popinsa”, „Alise Brīnumzemē”, un tāpat populāri ir bruņinieku turnīri. Vakarā Jūs pārsteigs burvīga uguņošana, pasakaina strūklaku gaismas simfonija. Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2 "Atrakciju parks "Akvalandia" (par papildus samaksu: 30 € - pieaug.; 20 € - bērniem). 
Brauciens uz Venēcijas Rivjēras lielāku kūrortu Lido diJesolo. Atpūta pludmalē un Itālijas lielākā akvaparka „Akvaland” apmeklējums. Gumijlēkšana, niršana, futbola spēle laukumā ar ziepjūdeni, pludmales volejbols, mini-golfs, mākslīgais vilnis baseinā. Bet galvenais - pazīstamākās ūdens atrakcijas: Kamikadze, Toboganes, Spacemaker, Scary Falls, Crazy River u.c. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Izbraukšana uz Austriju. Minimundus ir miniatūra pasaule Wörthersee ezera krastā Austrijā, kurā iespējams izklaidēties, atpūsties un uzzināt interesantas lietas. Apmēram 170 dažādu slavenu ēku, vilcienu un kuģu modeļu Jums ļaus apceļot pasauli miniatūrā. Jūs varēsiet apskatīt Sidnejas Operas namu, pastaigāties zem Eifeļa torņa, nofotografēties Tadžmahala fonā, ēst saldējumu Sv. Pētera bazilikas priekšā, apbrīnot Brīvības statuju un redzēt vēl daudz citas lietas. Minimundus modeļi ir veidoti ļotirūpīgi un precīzi līdz pat sīkākajai detaļai mērogā 1:25, un izmantojot oriģinālos materiālus. Tehniskie modeļi ir ļoti populāri, piemēram, dažādi vilcieni, kas pukšķina pa saviem maršrutiem caur parku, vai arī kosmiskais šatls. Minimundus - visa pasaule miniatūrā, unikāla iespēja dienas laikā apceļot vairākas valsts un pilsētas. Nakts viesnīcā Čehijā.

6. diena
Brokastis. Ceļā:Čehija, Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
izbraukuma ekskursija Nr.1 uz Gardalendu - 35 € pieaug.; 25 € bērniem;
izbraukuma ekskursija Nr.2 uz Lido di Jesolo un Akvalandia - 30 € pieaug.; 20 € bērniem;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 55 €
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = bērniem 35 €

Gardaland – no 30 € ;
Akvalandia – no 26 € (bērniem līdz 1m - bezmaksas);
Minimundus – 13 € / 8 € (no 6 līdz 15 g.)

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home