Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunais 2020. gads Sanktpēterburgā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Jaunais 2020. gads Sanktpēterburgā

1. diena
06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens cauri Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Brīvs laiks. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Ierašanās Sanktpēterburgā. Jums būs iespēja apmeklēt un redzēt multimēdija lāzeru šovu, pašā Sanktpēterburgas centrā! Izmēra ziņā šis būs grandiozākais un lielākais 2020. gada lāzeru šovs ar spilgtām un neatkārtojamām gaismu spēlēm, kuras aizraus elpu no sajūsmas! Pils laukumā uz skatuves notiks teatrāli uzvedumi, kuri saistīti ar Jauno Gadu – slavenākās Jaungada dziesmas no visiem zināmām Jaungada filmām! Notikumi Pils laukumā solās būt koši un grandiozi, un šis ir viennozīmīgi iemesls, lai atbrauktu uz Sanktpēterburgu! Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena

Attēlu rezultāti vaicājumam “Фестиваля ледовых скульптур “ICE FANTASY””Brokastis. Sanktpēterburgas pilsētas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, kas ir viens no Eiropas lielākajiem dievnamiem, katedrāles zeltīto kupolu dēvē par Pēterburgas otro sauli, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes „Kurfürstendamm” un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Pētera un Pāvela cietokšņa apskate. Apmeklēsim Ledus skulptūru festivālu “ICE FANTASY” (RUB)! Katru gadu decembra beigās Pētera un Pāvela cietokšņa teritorijā tiek ievests ledus, no kura tiek veidoti īsti šedevri! Sanktpēterburgas Ledus skulptūru festivāls ir iespaidīgs savu izmēru dēļ – milzīgas ledus skulptūras, slavenākie filmu un multfilmu varoņi, un, protams, svarīgākā skulptūra – Jaunā gada simbols!
Ermitāžas apmeklējums (15EUR). Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīt dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Redzēsim Ziemas pils greznās Frančesko Bartolomeo Rastrelli baroka stilā celtās telpas un zāles, kuras pārsteigs ar savu greznību. Brīvais laiks. Jums būs iespēja apmeklēt neskaitāmus Jaungada tirdziņus, kur būs iespēja ne tikai sajust svētku atmosfēru, bet arī iegādāties dāvanas. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kuras iepriecinās ikvienu! Tie, kuri dod priekšroku aktīvai atpūtai, tiek aicināti apmeklēt āra slidotavu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā. 

3. diena
Brokastis. Apskates ekskursija Sanktpēterburgā «Ziemas svētki» (15EUR). Iepazīsim svētku pilsētu, izrotātās ielas, daiļās Ziemassvētku eglītes pilsētas laukumos un svētku atmosfēru. Uzzināsim svētku tradīcijas Sanktpēterburgā. Ir iespēja apmeklēt Faberžē muzeju, kurš atrodas 200 gadu vecajā Šuvalova pilī. Muzejs mērķis ir saglabāt un popularizēt kultūras mantojumu. Šajā muzejā atrodas lielākā pasaulē Karla Faberžē Lieldienu olu kolekcija. Izbaudiet vakaru Ņevas prospektā – šeit redzēsiet neskaitāmus veikaliņus, kafejnīcas, greznus arhitektūras pieminekļus un tiltiņus. Vakaros šeit valda rosīga Pēterburgas dzīve.

Attēlu rezultāti vaicājumam “новый год в питере”Jaunā 2020. gada sagaidīšana Pils laukumā! Jautrība turpināsies visas nakts garumā! Jaunā gada koncerti, estrādes zvaigznes, dziesmas un dejas! Jaunā gada salūts. Šajā naktī strādā visi restorāni un kafejnīcas, tāpēc būs iespēja izvēlēties omulīgu vietu katra gaumei. Piedāvājam Jums pavadīt Jaungada vakaru un nakti viesnīcā – Jaungada bankets un Jaungada programma (no 85EUR)! Svini Jauno Gadu īstās tradīcijās! - Jūs sagaida: interaktīva programma, vadītāji, humors un joki, akrobāti, dziedātāji un daudz kas cits! Uzdāviniet sev īstas Jaunā gada sajūtas! Nakts viesnīcā.

4. diena
Vēlās brokastis. Brīva diena Sanktpēterburgā. Pilsētā vēl ir jūtama svētku atmosfēra, skan dziesmas un svētki turpinās. Krāšņi sapostās ielas un Sanktpēterburgas laukumi mirdz dienas gaismā. Ēku fasādes mirdz dažādās krāsās, ielās ir sastopami Ziemassvētku vecīši un omulīgās kafejnīcas vilina ar kafijas aromātu. Šeit sākas pasaka! Iesakām apmeklēt kādu no Sanktpēterburgas teātriem vai koncertiem. Pēc vēlēšanās, piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi» - apskates ekskursija pilī (25EUR). Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmās lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvs laiks. Vakarā izbraukšana no Sanktpēterburgas. Ierašanās Rīgā naktī no 01.01.20 uz 02.01.20.

Cenā iekļauts:
Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Ekskursija/apskate Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums;
Apskates ekskursija Sanktpēterburgā vietējā gida pavadībā;
Nakšņošana viesnīcās, 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Ēdināšana: brokastis viesnīcās;
Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā. 

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Vīza uz Krievijas Federāciju - 75 EUR;
Ermitāža: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā - 15 EUR/ 10 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Apskates ekskursija Sanktpēterburgā «Ziemas svētki»: ekskursija muzeja gida pavadībā - 15 EUR/ 10 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Jaungada bankets un Jaungada programma no 85 EUR, tiks precizēts;
Ekskursijā uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi»: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā - 25 EUR/ 20 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Piemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  60 EUR;
Papildvieta autobusā –  80 EUR;
Personiskie izdevumi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home