Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunais Gads Maskavā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Krievija   »   Jaunais Gads Maskavā

1. diena
16.00 Tikšanās ar gidu viesnīcas vestibilā "Cosmos" ar zīmi "Moskovskoye puteshestvie."
Pastaigas ekskursija Ķīnas pilsētiņā. Ķīna pilsēta - pats vecākais rajons Maskavā, kurš izveidojies aiz tirdzniecības stendiem uz Sarkanā laukuma atpakaļ 11-12 gadsimtos. Sākumā te atradas tirdzniecības-amatniecības zeme, vēlāk šajā vietā tika uzcelti bagāti bojaru pagalmi un klosteri. 19.- 20. gadsimtā rajons kļuva par biznesa pilsētas centru, kur atradas birža, bankas, tirdzniecības namu biroji, veikali. Līdz šai dienai ir saglabājušies unikāli vēstures un arhitektūras pieminekļi: Vecā Anglijas tiesa, ka arī Romanovu bojaru dinastija , augšējas un apakšējas tirdzniecību rindas, grieķu-latīņu akadēmijas ēkā- 19.gadsimta beigu būvējums. Sarkanais laukums - pilsētas simbols, galvenais un slavenākais Krievijas laukums. Daudzus gadsimtus tā ir bijusi vieta svarīgiem notikumiem.
Gājēju maršruts (sabiedriskais transports nav iekļauts ceļojuma cenā).

2. diena
14.00. Tikšanās ar ceļvedi viesnīcas "Cosmos" vestibilā ar zīmi "Maskavas ceļojums".
"Jaunagada Maskava" - vakara tūre Maskavā: Jaungada dienās mūsu pilsēta pārveršas lieliskajā svētku terpā. Īpaši skaista pilsēta ir vakarā, kad ieslēdzas apgaismojums ēkām un Maskava pārvēršas par pasaku pili. Ekskursijas laikā braukšana pa galvaspilsētas centrālajām ielām un laukumiem, kuri dekorēti ar spēļu gaismām un Ziemassvētku eglītem, vītnem un gaismu kaskādem. Kremļas sienas un torņi , tilti pāri Maskava - upe, Maskavas augstceltnes, Kristus Glābēja katedrāle, Dievkalpojumu kalns, Maskavas panorāma no zvirbuļu kalnu augstuma.
Pēc ekskursijas, jūs varat palikt Maskavas centrā, kur notiks svētku karnevālā - teātralā darbība Tveras ielā, Ziemassvētku koncerti ielās un centrālajos pilsētas laukumos . Ieeja naktī uz Sarkano laukumu var būt slēgta saistībā ar Jaungada televīzijas programmas raidījumu.
Autobusu ekskursija.

3. diena
Ēdienreizes: brokastis viesnīcā.
Apskates objekti: Gorkijas Centrālais kultūras un atpūtas parks.
13.00 Tikšanās ar ceļvedi viesnīcas "Cosmos" vestibilā ar zīmi "Maskavas ceļojums".
Festivāls "Ceļojums uz Ziemassvētkiem" - ceļojums uz Jaungada pasau pa Maskavas ielām. Ziemassvētku gadatirgi un festivālu vietas atrodas visā Maskavā. Gaismas tuneļi, spīdīgās strūklakas, skulptūras ar apgaismojumu, lieli mākslas priekšmeti, tas viss ir burvīga jaungada Maskava.
Ceļojuma beigas Gorkija Kultūras parkā.
"Jaungada klīšana Gorkija Kultūras parkā." Gorkija parks - galvaspilsētas centrālais parks ar apmeklējumu vairāk nekā 20 000 cilvēku darba dienās un 100 000 brīvdienās un svētku dienās. Kopš 2011. gada parks nosaka jaunus standartus, kļūstot par pirmo pasaules klases parku Krievijā, atpūtai, sportam, dejam un brīvdabas spēļem. Bezmaksas ieeja, Wi-Fi pārklājums, jaunas zonas, kuras izveidotas jaunāko tendenču dizaina garā, pārdomāta pasākumu programma un uzmanība cilvēkiem - tas viss pārverta Gorkija parku par epicentrā dzīvi galvaspilsētā, padarot to par vienu no galvenajiem atrakcijas punktiem gan jauniešiem gan pieaugušajiem un ģimenes auditorijai. (Atgriezieties viesnīcā pie patstāvīgi ar sabiedrisko transportu).
Transporta pakalpojumi: viesnīca - Gorkijas parks.

4. diena
Ēdienreizes: brokastis viesnīcā.
14.00 Tikšanās ar ceļvedi viesnīcas "Cosmos" vestibilā ar zīmi "Maskavas ceļojums".
"Ziemā pa Maskava - upe" - laivu brauciens pa Maskavas upi.
15.00. Pastaiga pa Moskavas upi uz kuģa "Radisson".
Unikāla pastaiga uz ledlauža kuģi parMoskavas upi.
Maskavas sniega ainavas var baudīt bezgalīgi. Jo īpaši, ja tie papeld garām aiz jūsu kuģa loga.
(Atgriezieties viesnīcā patstāvīgi ar sabiedrisko transportu).
Transporta pakalpojumi: viesnīcas piestātne pie viesnīcas "Ukraina". 

Cenā ietilpst:
lidojums Rīga-Maskava-Rīga;
Dzīvošana viesnīcā Cosmos ar brokastīm 3 naktis;
Ekskursiju apkalpošana.

Cenā nav iekļauts:
apdrošināšana;
vīza Latvijas pilsoņiem - 76 EUR;
tūrisma nodoklis ārzemniekiem.

Ir iespēja pasūtīt atpūtu uz nedēļu, cenu precizējiet pie menedžerim.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home