Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jūra, saule un Itālija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Jūra, saule un Itālija

Iepriekšpārdošana akcija - € 435.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Lido di Jesolo ir demokrātisks, komfortabls un tūristu iecienīts kūrorts netālu no Venēcijas, Adrijas jūras krastā. Kūrort zonā ir jaukā gājēju promenāde, ar daudziem restorāniem, mūzikas bāriem un naktsklubiem. Lielu gandarījumu tūristi gūs, apmeklējot ūdens atrakciju parku “Aqualandia”, vietējo “Lunaparku” un, protams, ļoti populāro Sea Life.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas (plkst. 06:00). Ceļā – Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļā – Čehija, Austrija. Brauciens uz Itāliju ar apstāšanos Vīnē (plānotais uzturēšanas laiks ap 2 st.) Vīne - Hābsburgu impērijas galvaspilsētu, kā arī greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsētu. Kopā ar grupas vadītāju Jūs nonāksiet līdz pilsētas simbolam Sv.Stefana katedrālei lai baudīt brīvo laiku pilsētā. Ceļa turpinājums. Gleznaini Alpu kalnu skati ceļā uz Itāliju. Nakts viesnīcā Lido di Jesolo kūrort pilsētā Venēcijas rajonā (Itālijas ziemeļos).

3. diena
Brokastis viesnīcā. Rīta atpūta pie jūras Lido di Jesolo un pēcpusdienā tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija Nr.1 „Venēcija” (par papildus samaksu - 40 € ).
Brīnumainā un valdzinošā Venēcijā. Pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem. Kruīzs ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu un Jūs nonākat Venēcijas sirdī- Sv.Marka laukumā. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv.Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Pēc ekskursijas var apmeklēt Dožu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā.
Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma. Brīvā laikā piedāvājam izbaudīt ekskursiju pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min. Lielais kanāls (Canale Grande) ar pilsētas visslavenāko tiltu – Rialto – rada rosīgas maģistrāles iespaidu – gar to rindojas savi divi simti lielisku piļu, kuras tūristiem paliek neizdzēšamā atmiņā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido di Jesolo vai izbraukuma ekskursija Nr. 2 „ Miramares pils – Trieste” (par papildus samaksu - 45 € ).
Pasakainā Miramares pils (Castello di Miramare) Triestes apkaimē – Ferdinanda Maksimiliāna fon Habsburga XIX gs. rezidence, kas nedaudz atgādinot „Baltu bezdelīgas ligzdu”. Pie pils atrodas lieliski iekārtots parks ar eksotiskajiem augiem. Parka un pils apmeklējums (ieejas biļetes parkā un pilī jāapmaksā papildus). Dienas turpinājumā Triestes pilsētas apmeklējums. Trieste ir jauka, rosīga pilsētā Adrijas jūras krastā kurai piemīt valdzinoš krāšņumš un ir vērojams kontrasts starp kalnu ainavām un jūras piekrasti. Pastaiga pilsētas centrā vietējā gida pavadībā, krievu valodā: Vienotības laukums, rātsnams, Sv. Antonija baznīca, kanāls. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Brīva diena atpūtai pie jūras. Baudiet sauli, peldi jūrā un kūrorta patīkamo gaisotni. Dienas laikā iespējams doties uz Murano – Burano salām, apmeklēt ūdens atrakciju parku “Aqualandia” vai populāro Sea Life. Dienas noslēgumā "Noventa di Piave DESIGNER OUTLET” tirdzniecības centra apmeklējums (par papildus samaksu - 15 € ). Iepirkšanas visai ģimenei. Jūs gaida vairāk nekā 100 veikali, restorāni, bāri, atpūtas zonas, spēļu laukumi bērniem. Viss komplekss ir stilizēts un pilis Venēcijā un Treviso. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido di Jesolo vai izbraukuma ekskursija Nr. 3 „Paduja – Bassano del Grappa” (par papildus samaksu - 45 € ).
No rīta dosimies uz Paduju, kur sāksies apskates ekskursija pa pilsētu (vietējā gida pavadībā). Padujā - vienā no ievērojamākajām Ziemeļitālijas pilsētām un svētceļojumu vietām, viena no senākas Eiropas universitātes un renesanses domātāju dzimtene. Pilsētas kultūras pieminekļu apskate: Sv.Antonija Katedrāle, kur atdusas svētais, Donatello veidotais Gatamelatas piemineklis, Deļ Bo pils. Brīvais laiks pastaigai pa pilsētu.
Turpinājumā dosimies uz Bassano del Grappa, lai izzināt grappas radīšanas noslēpumus, kā arī degustēt Grappu (apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā). Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai, vakara promenādei. Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido di Jesolo vai izbraukuma ekskursija Nr. 4 „Verona un gleznainais Sirmiones kūrorts” (par papildus samaksu - 45 € ).
No rīta ekskursija Veronā (vietējā gida pavadībā), mīlētāju galvaspilsētā, kas aiz elegantām namu fasādēm glabā daudzas leģendas un noslēpumus. Pieskaroties Veronas pieminekļiem, var sajust mūžību... Ekskursijas laikā iepazīsim pilsētas vēsturiskās liecības - vareno romiešu Arēnu, viduslaiku laukumus (piazza del Erbe), veco cietoksni, dievnamus un klusās ieliņās, kurās reiz dzīvojuši Šekspīra varoņi Romeo un Džuljeta. Veronu apciemo romantiķi, kas cer satikt īstu mīlestību! Turpinājumā brauciens uz lielāko Itālijas Gardas ezera gleznaino Sirmiones kūrortu ar iespaidīgo viduslaiku pili un greznām villām. Gardas ezera apkārtnes maigais klimats jau kopš seniem laikiem to padarījis par tūristu iemīļotu reģionu. Apskatīsim gleznaino Sirmiones pussalu ar iespaidīgo viduslaiku pili. Braucienā ar kuģīti no ūdens puses iespējams palūkoties uz Skaligēri pili, Marijas Kalas villu, Katullo termālo centru, senās romiešu villas drupām.Laiks atpūtai, peldei vai arī gardai maltītei. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido di Jesolo vai izbraukuma ekskursija uz pusdienu Nr. 5 „Dolomītu Alpi - Cortina d'Ampeco” (par papildus samaksu - 40 € ). Brauciens uz Dolomītu kalnu rajonu. Cortina d'Ampezzo tiek dēvēta par Dolomītu karalieni. Alpu skatu ziņā visunikālākais reģions pie Kortīna d'Ampeco. Brauciens ar pacēlāju. Rīta pastaiga Kortinā d'Ampeco. Šī pilsētiņa ar smailo baltās baznīcas torni tās centrā, daudzājiem restorāniņiem un veikaliem un dzīvojamām mājām, kuru arhitektūrā dominē baltais mūris, koka sijas, akmens dakstiņu jumti un dažādas arhitektoniskas detaļas, rotājumi, sienu gleznojumi un tradicionālās puķu kastes, ļoti atgādina pasakainās Šveices un Austrijas kalnu pilsētiņas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz mājas pusi. Ceļā: Austrija, Karintija. Ir iespējams doties skaistā braucienā pa Verterzee ezeru ar kūģiti. Tā ir iespēja baudīt dabas skaistumu un atpūsties. Brauciena laikā tiešām paveras plašs skats uz brīnišķīgajām Karintijas ainavām. Ceļa turpinājums: Austrija, Čehija, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

10.diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz mājām. Polija, Lietuva, Latvija. Vēlā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
izbraukuma ekskursija Nr. 1 „Venēcija” - 40 € ;
izbraukuma ekskursija Nr. 2 “Miramares pils – Trieste” - 45 € .
izbraukuma ekskursija Nr. 3 “Paduja – Bassano del Grappa” - 45 € , Grappas apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā;
izbraukuma ekskursija Nr. 4 “Verona un gleznainais Sirmiones kūrorts” - 45 € ;
izbraukuma ekskursija Nr. 5 “Dolomītu Alpi - Cortina d'Ampeco” – 40 € .

Ekskursija pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min. - 30 € ;
Noventa di Piave DESIGNER OUTLET tirdzniecības centra apmeklējums - 15 € ;
Kuģītis līdz/no Venēcijai – 15 € pilna / 10 € bērniem līdz 12 gadiem;
Miramares pils – 8 € / 5 € bērniem;
Austiņas apskates ekskursijām ~ 10 € ;
Brauciens ar gondolu (maksimāli 6 pers.) no 80 € ;
Kuģītis Sirmionē – 10 € ;
Kuģītis pa Verterzee ezeru – 10 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home