Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kaļiņingrada. Iepazīsti Dzintara piekrasti

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Kaļiņingrada. Iepazīsti Dzintara piekrasti

1. diena
Izbraukšana no Rīgas 6:00. Lietuvas- Krievijas robežas šķērsošana. Ekskursija “Kaļiņingrada Kēnigsbergā un Kenigsberga Kaļiņingradā”. Ekskursijas laikā iepazīsiet pilsētu, kurai Pregolas upes krastā ir trīs ostas, pilsētu, kurai ir divi nosaukumi Kaļiņingrada un Kēnigsberga- reālā un mītiskā pilsēta, kurā katrai ielai ir divi nosaukumi. Ekskursijas maršruts vedīs caur vecpilsētas rajoniem, kas saglabājušies vēl no 18.-20.gs. un pēc tam gar iekšpilsētas aizsargjolsu, ko veido pilsētas vārti, ravelīni un torņi. Ekskursijas laikā ielūkosimies marcepāna muzejā- veikalā, kur uzzināsim, kā top šī delikatese, aplūkosim interesantus muzeja eksponātus un nobaudīsim šo gardo našķi. Ekskursijas laikā paredzētas pusdienas. Šo pilsētu pazīst arī kā Imanuela Kanta pilsētu- to sajust var viruālajā pastaigā muzejā “Fridlandskije vorota” vai apmeklējot ērģeļmūzikas koncertu Kaļiņingradas katedrālē (par papildus maksu 400 RUBi/cilv.). Katerāles gotisko velvju un baroka ērģeļu apskate papildunās iespaidus par šo pilsētu.
 

Attēlu rezultāti vaicājumam “Калининград”

 

 

2.diena Brokastis. Ekskursija “Dzintara piekraste” 9:00 – 17:00. Apmeklēsim unikālu vietu- pilsētciematu Jantarnija (bijusī Palmnikene), kurā atrodas 90% no pasaules dzintara krājumiem. Uzzināsiet dzintara ieguves vēsturi un paša Palmnikenes ciemata vēsturi kā arī iziesim pie Baltijas jūras platākās pludmales. Apskatīsimies, kā dzintars tiek iegūts un ja atradīsiet kādu gabaliņu šī saules akmens, varēsiet to paturēt sev par piemiņu un papildus saņemt vēl “Dzintara pētnieka” titulu! Uzzināsim dzintara pielietojumu no sendienām līdz mūsdienām. Iespēja piedalīties radošajā darbnīcā “Dzintara lietu meistars” ( par papildus maksu 300 RUB/cilv.) un iemēģināt roku juveliera meistara amatā, bet rotas lieta, ko izveidosiet, glabās “Dzintara piekrastes” siltumu! Pusdienas. Pārbrauciens uz Svetlogorsku. Ekskursija “Pastaiga pa Raušenu”. Pilnībā saglabājusies Austrumprūsijas kūrort pilsēta- Svetlogorska. Šķiet, ka pilsētas ielas vēl atceras komponistu Kārli Oto Ērenfrīdu Nikolai, Nobela prēmijas laureātu Tomassu Mannu un mākslinieci Kēti Kolvicu. Pilsētas apburošās ainavas un pasaku mājiņas, kas izvietotas līkumotajās ieliņās, atstāj iespaidu pat pieredzējušāko ceļotaju sirdīs. Pilsētas viesiem tiek piedāvāts apmeklēt galeriju- darbnīcu “Vtoroje solnce” (Otrā saule), kur sīki un smalki var uzzināt visu par “Saules akmens” apstrādi un palūkoties, ka to dara īsti juveliermeistari. Atgriešanās Kaļiņingradā.
 

Attēlu rezultāti vaicājumam “Зеленоградск”

 

3. diena Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Ekskursija “Pastaiga pa Krancu” 9:00 – 17:00. Ceļojums pa vienu no Baltijas jūras piekrastes senākajiem kūrortiem- Zeļenogorsku. Bijusī Kranca ir diezgan labi saglabājsi vācu laiku arhitektūras tēlu, lai gan lielākā daļa ēku tika pārveidotas – novienkāršotas. Pats poplulārākais apskates objekts ir senatnīgias ūdens tornis, kas celts 1905.gadā. Pastaigāsim pa šaurajām līkumotajām ieliņām, kuras ved gar nelielām mājiņām un apmeklēsim Spaso- Preobraženskij katedrāli (19.gs beigas). Pastaidu pabeigsim pilsētas promenādē. Ekskursija “Jūras, kāpu un putnu balsu valstība”. Smilšu kāpa, kuras platums ir 400m līdz 4km, kas stiepjas starp Baltijas jūru un Kuršu līci, stāsts par cilvēka mijiedarbību ar dabu. Ekskursijas laikā apmelkēsim nacionālā parka Muzeju kompleksu (janvāris – aprīlis) vai ornitoloģijas staciju (aprīlis- maijs) un eco maršrutu “Dejojošais mežs”. Skatīsim klejojošās smilšu kāpas un apmežotās kāpas, kuru augstums sasniedz 40m virs jūras limeņa, dzirdēsim dažādu putnu dziesmas un , iespējams, ieraudzīsiet savvaļas zvērus. Apmeklēsim privāto zivju kūpinātavu ar veikalu un baudīsim pusdienas, kur jums pasniegs gardu, nesen ķertu zivi. Ekskursijas beigas. Krievijas - Lietuvas robežas šķērsošana. Dodamies mājup pa Kuršu kāpu Lietuvas pusē, Klaipēda. Atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta autobusā;
Transporta un ceļu izdevumi;
Nakšņošana 3* viensīcā Kaļiņingradā 2 naktis;
Ēdināšana: 2 brokastis viesnīcā;
3 pusdienas saskaņā ar programmu;
Visas programmā minētās ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā;
Ekoloģijas nodeva, prāmja biļete Lietuvā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Ieejas biļetes: muzejs Fridlanskiji vorota”, Dzintara kombināta skata laukums, ornitoloģiskā stacija;

Papildus:
Palīdzība e-vīzas noformēšanā - 10 EUR;
Medicīniskā apdrošināšana;
Ērģeļmūzikas koncerts - 400RUB;
Piedalīšanās radošajā darbnīcā “Dzintara lietu meistars” - 300 RUB;
Vakariņas viesnīcas restorānā no 350 RUB;
Personīgie tērini un citas izmaksas;
Papildus vietas cena autobusā - 55 EUR; 
Piemaksa par SINGL - 60 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home