Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Karēlija-Sanktpēterburga-Pleskava

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Karēlija-Sanktpēterburga-Pleskava
Datums Vietu skaits Ceļojuma cena
+eksk. pak. 60 EUR
Ceļojuma cena
bez eksk. pakete
23.05.2019
-
27.05.2019
STOP SALE  129 EUR  179 EUR
04.07.2019
-
06.05.2019
STOP SALE  159 EUR  209 EUR
05.09.2019
-
09.09.2019
        +10  169 EUR  219 EUR

Karēlija ir ļoti skaista gan ziemā, gan vasarā. Šī vieta var iepatikties vēstures cienītājiem, tiem kam paīk skaistas ainavas, ka arī tiem , kuri vēlās noiet kvestu pēc Kalevallas motīviem. Ka arī aktīvas atpūtas cienītājiem.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas plkst. 06:00. Pārbrauciens pa Latvijas, Igaunijas un Krievijas teritoriju. Apstāšanās Pleskavā. Apskates ekskursija Pleskavā (iekļautā eks. paketē). Pleskavas aizsākumi rodami 7. gs., divus gadsimtus vēlāk tā minēta Nestora hronikā, vēstot par Kijevas kņaza Igora laulībām ar pleskavieti Olgu, kuras mazdēls 988. g. ieviesa Krievijā kristietību. Pleskava ir brīnišķīga jebkurā gadalaikā: pavasarī un rudenī par pilsētu jūsmo dzejnieki un mākslinieki, ziemā tā piemērota lūgšanām un kontemplācijai, bet vasarā – kā radīta romantiķiem! Īsajā ekskursijā pa pilsētu redzēsim gan slaveno Pleskavas Kremli (“Krom”) un Veļikajas upi, gan vienu no Viduslaiku Eiropas varenākajiem torņiem – Pokrova torni. Brīvajā laikā – iespēja papusdienot un iegādāties suvenīrus. Pēc pusdienām – izbraukšana un Sanktpēterburgu. Vakarā - iekārtošanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Apskates ekskursija Sankt Peterburgā (iekļautā eks. paketē). Greznie Īzakas un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, Marmora un Meņšikova pils krāšņums, Vasiļjevas salas strēle – Biržas pils, Rostrālas kolonnas, “Auroras” kreiseris, Pētera māja, Kazaņas katedrāle. Īzakas katedrāles apmeklējums. Templis, kas ir kļuvis par muzeju, kurā cilvēki ierodas kā templī… Īzakas katedrāle - unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu mākslas kulta piemērs. Māksliniecisks katedrāles noformējums iekļauj sevī ietekmīgākās krievu monumentālās glezniecības kopumu XIX gadsimtā, ieskaitot vairāk kā 150 mākslas darinājumu. Starp tiem slavenie mākslinieka Vasilija Šebujeva, Karla Brjulova, Fjodora Bruni darbi. Vairāk kā 300 statujas, skulpturālas grupas un reljefi ir izpildīti pateicoties Ivanam Vitali. Lielu lomu dekoratīvajā mākslā spēlē vairāk kā 60 mozaīkas darinājumi , kas ir darināti krievu māksliniekiem. Visnotaļ lielu interesi izraisa vitrāžas, vienas no lielākajām Krievijā. Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums. Pusdienas. Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem (pēc vēlēšanas par papild.maksu) Lieliska iespēja aplūkot slavenās vietas no ūdens - citā, neierastā skatījumā. Ziemas pils, Petropavlova pils. Skats uz tiltiem, kā arī daudz kas cits. (ir iespējams tikai navigācijas sezonā). Brīvais laiks, nakts viesnīcā.

3. diena
Agra izbraukšana no viesnīcas (ap plkst. 05:30 – brokastis ņemamas līdzi). Izbraukuma ekskursija uz kalnu parku – Ruskealu (iekļauta eks. paketē) Pārbrauciens caur Priozersku(sanitārā pietura pēc ~120 km) līdz leģendām apvītajai Sortavalai. Viena no tās reliģiskajām leģendām saistīta ar Valaamas un Koneveta klosteru tuvumu. Tā vēsta, ka vārds “Sortavala” ir tulkojams kā “Velna vara” (somu val. sorta – velns, valta – vara), jo tieši šai krastā pēc Valaama iesvētīšanas esot piestājis tā pirmo mūku izdzītais nešķīstais gars. Pilsētas centrālā daļa atgādina uz milzu akmens grēdas izvietotu amfiteātri. Sortavalu jo interesantāku padara fakts, ka kopš savas rašanās (pirmoreiz minēta 15. gs.) tā ir paspējusi pabūt gan Krievijas, gan Zviedrijas, gan Somijas pārvaldībā, tāpēc ir bagāta ar savdabīgu kultūras un arhitektūras mantojumu. Otrā pasaules kara laikā pilsēta smagi cieta no bombardēšanas, tomēr vēsturiskais centrs brīnumainā kārtā palika vesels. Tādējādi līdz pat šai dienai Sortavalā varam aplūkot 19. gs. beigu koka celtnes, un tā ir otrais nozīmīgākais (pirmais – Petrozavodska) tūrisma centrs Karēlijas republikā. Šai ziņā liela nozīme ir Sortavalas atrašanās vietai – tā ir viens no punktiem, kuros sākas ūdenstūrisma maršruti uz Valaamu. Pusdienas pilsētas centrā. Pārbrauciens uz slaveno apskates objektu – Tohmaiokas upes ūdenskritumiem. Šie četri ūdenskritumi ir 3–4 metru augsti un izkārtoti upes divās gultnēs, ko šķir klinšaini krasti. Tohmaiokas ūdenskritumi ir skaisti dabas un arī kinematogrāfijas objekti – šeit uzņemtas slavenas ainas no filmām “Bet rītausmas šeit klusas”, “Tumšā pasaule” un citas. Par dienas kulmināciju kļūs ekskursija uz Eiropā unikālo, Krievijā vienīgo un Karēlijā pirmo kalnu parku – Ruskealu. Marmora ieguves procesā šeit izveidojušies trīs karjeri, ko savā starpā savieno ejas. Pēc marmora ieguves pārtraukšanas senās pamestās akmeņlauztuves pārtapušas par skaistiem kalnu ezeriem – balta marmora kausiem, kas pildīti ar tīru zilganzaļas nokrāsas ūdeni. Otra šāda parka, ko veidotu šahtu, eju, štreku un grotu caurvīti marmora masīvi ar cilvēka darinātu marmora “kausu”, Eiropā nav. Tieši šeit iegūtas marmora plāksnes daudzu Sanktpēterburgas arhitektūras šedevru, tostarp majestātiskās Īzaka katedrāles apdarei. Ruskealas balto nakšu krāsas marmors ar iezaļgano, ziemeļblāzmas mirdzumam līdzīgo stīgojumu tika iegūts un izmantots visdažādāko arhitektūras veidojumu rotāšanai. Pelēcīgi zaļganais un gaiši pelēkais Ruskealas marmors rotā Sanktpēterburgas metro staciju “Primorskaja” un “Ladožskaja” zāles. Brīvajā laikā – iespēja nobraukt pa trosi un iegādāties suvenīrus. Atpakaļceļā Lahdenpohjē – Karēlijas degvīna un balzamu (5 dzērienu) degustācija (pēc vēlēšanas par papild.maksu) Vēla atgriešanās viesnīcā (ap plkst. 23:00).

4. diena
Vēlas brokastis, numuriņu atbrīvošana. Pārbrauciens uz Carskoje selo jeb Puškinu (iekļauta eks. paketē) – vienu no krievu imperatoru ārpilsētas rezidencēm. Īsa ekskursija pa parku, iespēja apmeklēt slavenā arhitekta Frančesko Bartolomeo Rastrelli projektēto Katrīnas pili, aplūkot Zelta zāli un istabu anfilādi, kā arī, protams, jūsmot par atjaunoto Dzintara istabu (Ieejas biļetes un citi maksas pakalpojumi tiek apmaksāti uz vietas) Brīvais laiks. Hipermārketa “Lenta” apmeklējums, izbraukšana uz mājām (ap 18.30)

5. diena
Tranzīts pa Krievijas Federācijas, Igaunijas un Latvijas teritoriju. Atgriešanās Rīgā agri no rīta (ap plkst. 06:00)

Ekskursijas:
APSKATES EKSKURSIJA PLESKAVĀ
(iekļautā eks. paketē)
Pleskavas aizsākumi rodami 7. gs., divus gadsimtus vēlāk tā minēta Nestora hronikā, vēstot par Kijevas kņaza Igora laulībām ar pleskavieti Olgu, kuras mazdēls 988. g. ieviesa Krievijā kristietību. Pleskava ir brīnišķīga jebkurā gadalaikā: pavasarī un rudenī par pilsētu jūsmo dzejnieki un mākslinieki, ziemā tā piemērota lūgšanām un kontemplācijai, bet vasarā – kā radīta romantiķiem! Īsajā ekskursijā pa pilsētu redzēsim gan slaveno Pleskavas Kremli (“Krom”) un Veļikajas upi, gan vienu no Viduslaiku Eiropas varenākajiem torņiem – Pokrova torni. Brīvajā laikā – iespēja papusdienot un iegādāties suvenīrus. Pēc pusdienām – izbraukšana un Sanktpēterburgu.

APSKATES EKSKURSIJA SANKT PETERBURGĀ (iekļautā eks. paketē)
Greznie Īzakas un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, Marmora un Meņšikova pils krāšņums, Vasiļjevas salas strēle – Biržas pils, Rostrālas kolonnas, “Auroras” kreiseris, Pētera māja, Kazaņas katedrāle.
Īzakas katedrāles apmeklējums. Templis, kas ir kļuvis par muzeju, kurā cilvēki ierodas kā templī…
Īzakas katedrāle  - unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu mākslas kulta piemērs. Māksliniecisks katedrāles noformējums iekļauj sevī ietekmīgākās krievu monumentālās glezniecības kopumu XIX gadsimtā, ieskaitot vairāk kā 150 mākslas darinājumu. Starp tiem slavenie mākslinieka Vasilija Šebujeva, Karla Brjulova, Fjodora Bruni darbi. Vairāk kā 300 statujas, skulpturālas grupas un reljefi ir izpildīti pateicoties Ivanam Vitali. Lielu lomu dekoratīvajā mākslā spēlē vairāk kā 60 mozaīkas darinājumi , kas ir darināti krievu māksliniekiem. Visnotaļ lielu interesi izraisa vitrāžas, vienas no lielākajām Krievijā. Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums.

BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA SANKTPĒTERBURGAS KANĀLIEM (pēc vēlēšanas par papild.maksu)
Lieliska iespēja aplūkot slavenās vietas no ūdens - citā, neierastā skatījumā. Ziemas pils, Petropavlova pils. Skats uz tiltiem, kā arī daudz kas cits. (ir iespējams tikai navigācijas sezonā).

IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ KALNU PARKU – RUSKEALU (iekļauta eks. paketē)
Pārbrauciens caur Priozersku(sanitārā pietura pēc ~120 km) līdz leģendām apvītajai Sortavalai. Viena no tās reliģiskajām leģendām saistīta ar Valaamas un Koneveta klosteru tuvumu. Tā vēsta, ka vārds “Sortavala” ir tulkojams kā “Velna vara” (somu val.  sorta – velns, valta – vara), jo tieši šai krastā pēc Valaama iesvētīšanas esot piestājis tā pirmo mūku izdzītais nešķīstais gars. Pilsētas centrālā daļa atgādina uz milzu akmens grēdas izvietotu amfiteātri. Sortavalu jo interesantāku padara fakts, ka kopš savas rašanās (pirmoreiz minēta 15. gs.) tā ir paspējusi pabūt gan Krievijas, gan Zviedrijas, gan Somijas pārvaldībā, tāpēc ir bagāta ar savdabīgu kultūras un arhitektūras mantojumu. Otrā pasaules kara laikā pilsēta smagi cieta no bombardēšanas, tomēr vēsturiskais centrs brīnumainā kārtā palika vesels. Tādējādi līdz pat šai dienai Sortavalā varam aplūkot 19. gs. beigu koka celtnes, un tā ir otrais nozīmīgākais (pirmais – Petrozavodska) tūrisma centrs Karēlijas republikā. Šai ziņā liela nozīme ir Sortavalas atrašanās vietai – tā ir viens no punktiem, kuros sākas ūdenstūrisma maršruti uz Valaamu. Pusdienas pilsētas centrā. Pārbrauciens uz slaveno apskates objektu – Tohmaiokas upes ūdenskritumiem. Šie četri ūdenskritumi ir 3–4 metru augsti un izkārtoti upes divās gultnēs, ko šķir klinšaini krasti. Tohmaiokas ūdenskritumi ir skaisti dabas un arī kinematogrāfijas objekti – šeit uzņemtas slavenas ainas no filmām “Bet rītausmas šeit klusas”, “Tumšā pasaule” un citas.
Par dienas kulmināciju kļūs ekskursija uz Eiropā unikālo, Krievijā vienīgo un Karēlijā pirmo kalnu parku – Ruskealu. Marmora ieguves procesā šeit izveidojušies trīs karjeri, ko savā starpā savieno ejas. Pēc marmora ieguves pārtraukšanas senās pamestās akmeņlauztuves pārtapušas par skaistiem kalnu ezeriem – balta marmora kausiem, kas pildīti ar tīru zilganzaļas nokrāsas ūdeni. Otra šāda parka, ko veidotu šahtu, eju, štreku un grotu caurvīti marmora masīvi ar cilvēka darinātu marmora “kausu”, Eiropā nav. Tieši šeit iegūtas marmora plāksnes daudzu Sanktpēterburgas arhitektūras šedevru, tostarp majestātiskās Īzaka katedrāles apdarei. Ruskealas balto nakšu krāsas marmors ar iezaļgano, ziemeļblāzmas mirdzumam līdzīgo stīgojumu tika iegūts un izmantots visdažādāko arhitektūras veidojumu rotāšanai. Pelēcīgi zaļganais un gaiši pelēkais Ruskealas marmors rotā Sanktpēterburgas metro staciju “Primorskaja” un “Ladožskaja” zāles. Brīvajā laikā – iespēja nobraukt pa trosi un iegādāties suvenīrus.

KARĒLIJAS DEGVĪNA UN BALZAMU DEGUSTĀCIJA (5 DZĒRIENU) (pēc vēlēšanas par papild.maksu) 

PĀRBRAUCIENS UZ CARSKOJE SELO JEB PUŠKINU (iekļauta eks. paketē)
Carskoje selo – vienu no krievu imperatoru ārpilsētas rezidencēm. Īsa ekskursija pa parku, iespēja apmeklēt slavenā arhitekta Frančesko Bartolomeo Rastrelli projektēto Katrīnas pili, aplūkot Zelta zāli un istabu anfilādi, kā arī, protams, jūsmot par atjaunoto Dzintara istabu (Ieejas biļetes un citi maksas pakalpojumi tiek apmaksāti uz vietas)

Cenā iekļauts:
Brauciens tūrisma klases autobusā (visa brauciena garumā);
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi;
3 naktis viesnīcā Sanktpēterburgā ar brokastīm.

Ekskursiju pakete 60 EUR:

Papildus:
Apskates ekskursija Pleskavā - 10 EUR;
Apskates ekskursija Sankt Peterburgā - 10 EUR;
Izbraukuma ekskursija uz kalnu parku - Ruskealu - 30 EUR;
Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem - 15 EUR;
Karēlijas degvīna un balzamu degustācija (5 dzērieni) - 7 EUR;
Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 75 EUR;
Izmitināšana vienvietīgā numurā (pēc pieprasījuma);
Veselības apdrošināšana;
Ieeja biļetes apskates vietās un izklaides pasākumos;
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
Vīza LR pilsoniem

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home