Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Karpatu kalni Ukrainā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Ukraina   »   Karpatu kalni Ukrainā

1. diena
Plkst. 22:00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 23:45 lidojums Rīga – Ļvova, ap 01:35 ierašanās Ļvovā un brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Ļvovā.

2. diena
No rīta sāksim iepazīt Ļvovu, kas sevī glabā virkni nozīmīgu apskates vietu. Kā nekā pilsēta iekļauta UNESCO sarakstā. Staigājot pa pilsētas vēsturisko daļu, apmeklēsim ebreju, poļu un armēņu rajonus, kas raksturo Ļvovas īpašo vēsturi. Viens no Ļvovas simboliem – Operas ēka, gar operas namu pulcējas cilvēki un atpūšas blakus esošajā parkā, radot šo par dzīvīgu Ļvovas daļu. Pēc pusdienām turpināsim Ļvovas iepazīšanu. Nakts viesnīcā Ļvovā.

3. diena
Pēc brokastīm dosimies ārpus Ļvovas iepazīt tā saukto “Ļvovas reģiona Zelta Zirga pakavu”. Šajā dienā apmeklēsim trīs nozīmīgas pilis. Zoločaevska pils apskate, pēc tās Podgoretskas pils un nobeigumā arī Olesskas pils. Visas šīs pilis ir paraugi nocietinājumu būvniecībai. Dienas laikā uzzināsim ne tikai par Ļvovas, bet arī tuvējā reģiona vēsturi. Vakarā atgriešanās un nakts viesnīcā Ļvovā.

4. diena
Šodien ceļosim uz dienvidiem – uz Karpatu kalniem un kūrorta pilsētu Jaremči. Šī nelielā pilsēta, kuras apkārtnē izvietojušies Karpatu kalni, ir pazīstama atpūtas vieta vietējiem ukraiņiem. Cauri plūstošā Prutas upe ir pazīstama visā valstī. Vakars ciematā un nakts viesnīcā pie Jaremčes.

5. diena
Šodienas mūsu mērķis ir iepazīt tā sauktās “Piekarpatu pērles” – Bukoveli un Vorokhtu. Sāksim mūsu ceļu no Jaremčes ciemata un brauksim uz kalnu slēpošanas ciematu – Bukoveli. Šī vieta sāk iemantot arvien lielāku popularitāti gan ukraiņu, gan ārzemju viesu vidū. Slēpošana un atpūta kalnos ir galvenās nodarbes šajā ciematā. Turpinājumā apmeklēsim Vorokhtu – ciematu Karpatu kalnos. Kalni, savvaļā daba, upes un klintis raksturo šo vietu. Pārbrauciens uz Ukrainas rietumu daļu tuvāk Slovākijas robežai. Nakts viesnīcā Mukačevo.

6. diena
Mukačevo pilsētas apskate un viduslaiku pils Palonoka apmeklējums. Viduslaiku arhitektūra un senie pagalmi raksturo šo ciematu. Pēc pilsētas apskates izbrauksim uz Kosino siltajiem baseiniem. Šis tiek saukts par vienu no Ukrainas labākajiem SPA kompleksiem. Atgūsim spēkus un veldzēsimies siltajos baseinos. Turpinājumā apmeklēsim vīnu darītavu un nobaudīsim vietējo vīnu. Nakts viesnīcā Mukačevo.

7. diena
No rīta dosimies uz Užgorodu. Pilsēta atrodas pavisam tuvu Slovākijas robežai un tiek saukta par “Logu uz Eiropu”. Ukrainas un Eiropas vēsturiskais centrs ar vairāk kā tūkstoš gadu senu vēsturi. Pilsēta atgādina arī par ungāru gadsimtiem garo ietekmi. Ēkas un ielu plāns atgādina Budapeštu. Pēc Užgorodas apskates viesosimies tavernas muzejā, kura pamatā ir Piekarpatu folkmūzika. Šī vieta raisa smieklus un izveidota jautrības stilā. Atgriešanās un nakts viesnīcā Mukačevo.

8. diena
No rīta sāksim mūsu ceļu uz Ļvovu, pa ceļam apmeklēsim grāfa Šēneborna pili. Pēc tās atgriezīsimies Ļvovā, brīvs vakars suvenīru iegādei vai pastaigai pa pilsētu. Nakts viesnīcā Ļvovā.

9. diena
No rīta brauciens uz Ļvovas lidostu un 09:05 lidojums Ļvova – Rīga, ap 11:00 ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
aviobiļete Rīga – Ļvova – Rīga;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
naktsmītne 4* viesnīcās divvietīgā istabā un viesu namos;
8 brokastis, 3 pusdienas un 1 vakariņas;
aprakstā minētās ekskursijas;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu valodā runājošs vietējais gids.

Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
piemaksa par vienvietīgu numuru - 108 EUR. 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home