Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Krāšņā Sanktpēterburga un Imperatoru pils

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Krāšņā Sanktpēterburga un Imperatoru pils

1. diena
06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena
Brokastis. Sanktpēterburgas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Pētera un Pāvela cietokšņa apmeklējums. Cietoksni, kas ir vēsturisks piemērs bastionu sistēmas celtniecībā, tika pabeigta 1703. gadā. Ar to šeit sākās Sanktpēterburgas vēsture. 
Meņšikova pils apmeklējums (15 EUR). Pils atrodās uz Vasiļjeva salas, un ir pirmā akmens celtne, kura tika uzbūvēta Sanktpēterburgā kā dzīvojamā māja. Pils tika celta Sanktpēterburgas gubernātoram un Pētera I tuvam draugam Aleksandram Meņšikovam. Pils iekšējais interjers ir veidots tradicionāli krievu stilā, bet ar daudziem jauniem elementiem, kurus ienesa no Rietumu Eiropas. Šeit ir atspoguļotas tā laika jaunākās un modernākās interjera inovācijas un stili.
Brīvajā laikā iesakām apmeklēt: Krievu muzeju – vienu no lielākajiem Krievu mākslas muzejiem pasaulē, šeit atrodas vairāk nekā 400 000 eksponātu un mākslas darbu; Faberžē muzeju, kurš atrodas 200 gadu vecajā Šuvalova pilī. Šajā muzejā atrodas lielākā pasaulē Karla Faberžē firmas Lieldienu olu kolekcija. Izbaudiet vakaru Ņevas prospektā – šeit atrodas neskaitāmi veikaliņi, kafejnīcas, grezni arhitektūras pieminekļi un eleganti tiltiņi. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Puškinu un Pavlovsku (45 EUR).
Puškina, vēsturiski Carskoje Silo. Divu gadsimtu garumā, Carskoje Silo ir bijusi imperatoru oficiālā vasaras rezidence, kuras celtniecība bija valsts mēroga jautājums. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums – grezns baroka stila piemērs. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņu zāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, Zelta anfilāde un pasaulslavenā Dzintara istaba. Pils ir bijusi iemīļota atpūtas vieta gan Katrīnas I, gan Katrīnai II. Apmeklēsim pils parku, kur apskatīt brīnišķīgos paviljonus, dīķus un strūklakas. Neliela pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. 
Pārbrauciens uz Pavlovsku – Krievijas imperatora Pāvila I un viņa ģimenes vasaras rezidenci.  Pavlovskas pils apmeklējums – tā ir viena no spilgtākajām Pēterburgas piepilsētas rotām. Baltais marmors, fraņču gobelēni, lieliskas lustras, unikālas gleznas, antīkas skulptūras un daudz apzeltījumu– šī visa greznība pārpilda Pavlovskas pils telpas. Neliela pastaiga Pavlovskas parkā – vienā no lielākajiem ainavu parkiem Eiropā. Visdažādākie tilti, kas ir dekorēti ar elegantiem režģiem, dekoratīvām vāzēm un skulptūrām. Tiltiņi rotā visu eleganto Slavjanskas upes ieleju. Pilij blakus esošās ēkas ir rotātas ar antīkām marmora un bronzas statujām.
Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās iespēja izbraukt ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...» (no 450 RUB. Pastaiga ir atkarīga no laika apstākļiem). Vakarā brīvs laiks pilsētā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi» (25 EUR) - apskares ekskursija pilī. Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmas lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvs laiks. Pārbrauciens uz Gatčinu «Krievijas Imperatoru romantiskā rezidence». Pilsētas centrs un Gatčinas pils ansamblis iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. 1765. gadā Katrīna II Gatčinu uzdāvināja savam favorītam Grigorijam Orlovam, kurš 1766. gadā sāka arhitekta Antonio Rinaldi projektētās Gatčinas pils celtniecību. Vēlākajos gados pils vairākkārt bijusi Krievijas imperatoru rezidence. Vairāk kā 10 gadus šeit dzīvoja un uzturējās Pāvils I, kurš bija viens no romantiskākajiem Krievijas imperatoriem. Gatčinas pils bagātīgais interjers glabā daudz atmiņu par Pāvilu I un viņa sievu. Gatčinas pils apmeklējums (15EUR).  Brīvs laiks. Izbraukšana uz Rīgu. Atgriešanās Rīgā naktī.

Cenā iekļauts:
Autotransporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Ekskursija/apskate Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums;
Apskates ekskursija Sanktpēterburgā vietējā gida pavadībā;
Nakšņošana viesnīcās, 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā;
Ēdināšana: brokastis viesnīcās.

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Vīza uz Krieviju (Latvijas pilsoņiem)
Meņšikova pils: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā - 15 EUR/ 10 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Izbraukuma ekskursija uz Puškinu un Pavlovsku, ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā - 45 EUR/ 40 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Jusupovas pils, ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā - 25 EUR/ 20 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Gatčinas pils, ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā - 15 EUR/ 10 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Ekskursija ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem no 450 RUB;
Dzīvošana vienvietīgā numurā – 60 EUR;
Papildvieta autobusā – 80 EUR;
Personiskie izdevumi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home