Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Krievija sākās šeit

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Krievija sākās šeit

1. diena
06:00 Izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pirmā pilsēta, kura sagaida mūs Krievijas pusē – Pečori – viena no vecākajām Pleskavas apgabala pilsētām. Pleskavas Pečoru klostera apmeklējums. Klosteris pirmsākumos atradās alās un tā vārdā tika nosaukta arī pilsēta. Gleznainajā ielejā, kurā atrodas klosteris, ir vairākas karstu smilšu alas, kas ir veidojušās, pazemes ūdeņiem izšķīdinot dažādus iežus. Jūs redzēsiet klosteri, kas ir lielākais garīgās un kultūras dzīves centrs, lielākais no vīriešu klosteriem ar nepārtrauktu vairāku gadsimtu vēsturi un brīnišķīgu XVI-XIX gs. arhitektūras ansambli.
Izborskas cietoksnis – dzeja akmens arhitektūrā. Šis unikālais cietoksnis pretendē arī uz vietu UNESCO mantojuma sarakstā. Šeit varēsim pasmelt ūdeni no «Slāvu avota», kurā ūdenim piemīt dziedniecisks spēks. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām un unikālākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju– Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pleskava ir Krievzemes sākums, ar vairāk kā 1100 gadu senu vēsturi. Pleskava vienmēr ir bijusi pilsēta - cietoksnis, Krievijas rietumu robeža, līdz 18. gadsimtam pārdzīvojot 130 karus.
Pilsētas apskates ekskursija. Pleskava jau X gs. kļuva par vienu no lielākajām Krievijas pilsētām, unikāla pilsēta- cietoksnis, kuru neviens nespēja iekarot, un neviens nevarēja tikt garām. Ekskursijas laikā uzzināsim ar ko šī burvīgā pilsēta ir tik unikāla. Apmeklēsim pilsētas galvenos simbolus – Kremli un Trejādības katedrāli. Redzēsim pilsētas galvenās baznīcas un lielāko torni. Brīvs vakars pilsētā. Nakts viesnīcā.

2. diena
Brokastis.  Izbraukums uz Novgorodu. Ekskursija Novgorodā. Novgoroda ļaus Jums ielūkoties ‘’īstajā’’ Krievijā, ar krāsainām, griezumiem rotātām koka ēkām, krāsainu un zeltītu kupolu siluetiem pret pelēkajām Volhovas debesīm, spilgtiem amatnieku darinājumiem un teiksmām. Ekskursija sākas no Tirgoņu puses, kur arī vēl tagad stāv XII. – XV. gadsimtā celtie unikālie tempļi, kas būvēti par tirgoņu naudu. Jaroslavas Sēta un večes laukums – senās pilsētas ekonomiskās un politiskās dzīves centrs. Novgorodas Kremlis “Detinec”- nocietināts pilsētas centrs. Kremļa teritorijā atrodas Svētās Sofijas dievnams – viena no krievu zemes svētajām vietām, Granovīta palāta, piemineklis “Krievijas tūkstošgade”. 
Ekskursijas turpinājumā piedāvājam doties uz koktēlniecības muzeju “Vitoslavļici” (15 EUR). Šis ir apbrīnojams senkrievu arhitektūras muzejs zem klajām debesīm. Apskatīsim senkrievu mājas, uzzināsim par senkrievu tradīcijām un dzīves iekārtu, par kāzu ceremonijām un daudz ko citu. Redzēsim Georga katedrāles klosteri, kurš stalti stāv ezera krastā. Atgriešanās Novgorodā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Novgorodā.

3. diena 
Brokastis. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Valdaju (40 EUR). Ekskursija „Zvanu dzimtene un centrs” – vienīgā vieta pasaulē, kur ir iespējams iepazīties ar visa veida zvaniem: baznīcu zvani, durvju zvani, kabinetu zvaniņi, kuģu zvani, suvenīru zvaniņi, un vēl daudz citu! Šeit būs iespēja atrast jebkura veida zvanu, no vislielākajiem līdz pašiem mazākajiem! Zvanu muzejs – atklās noslēpumus zvanu veidošanā, ļaus noklausīties dažādus zvanu veidus un izstāstīs zvanu vēsturi. Katram apmeklētājam būs iespēja izveidot savu zvana melodiju. Pusdienas. Ekskursija uz Iverskas klosteri, kurš bija dibināts vienā no ezera salām. Iverskas klosteris ir viens no unikāliem arhitektūras pieminekļiem, šeit atrodas akmens un koka apstrādes centrs. No koka un akmens tiek veidoti burtiski mākslas darbi. Vakarā atgriešanās uz Pleskavu. Nakts viesnīcā Pleskavā.

4. diena
Brokastis. Brīva diena. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Aleksandra Puškina muzeju- rezervātu Puškina kalnos (30 EUR). Jums būs iespēja doties ciemos uz Aleksandra Puškina ģimenes māju- Muzejā Mihailovskā. Mihailovskas muiža ir izvēlēta ne velti – tieši šeit Aleksandrs Puškins uzrakstīja vairāk kā simts savu darbu, starp kuriem ir arī „Jevgēņijs Oņegins” un daudzi citi darbi. Pastaiga Trigorskas parkā, kuru bieži apmeklēja dzejnieks. Mihailovskas un Trigorskas muižu apmeklējums. Gadsimtiem seno parku valdzinājums, ziedošās liepas un gaišā Sorota, iespiežas atmiņā uz visu mūžu un saplūst ar Aleksandra Puškina dzeju. Svjatogorskas klostera un dzejnieka kapa apmeklējums. Izbraukšana uz Rīgu. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Cenā iekļauts:
Autotransporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Nakšņošana viesnīcās 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Ēdināšana: brokastis viesnīcās.

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem)
Ekskursija uz koktēlniecības muzeju “Vitoslavļici”ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā, tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā - 15 EUR / 10 EUR bērni līdz 16 g.;
Ekskursija uz Valdaju, ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā, tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā - 40 EUR / 35 EUR bērni līdz 16 g.;
Ekskursija uz Puškina kalniem, ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējā gida pavadībā, tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā - 30 EUR / 25 EUR bērni līdz 16 g.;
Dzīvošana vienvietīgā numurā – 60 EUR;
Papildvieta autobusā – 70 EUR;
Personiskie izdevumi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home