Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Lielās civilizācijas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Meksika   »   Lielās civilizācijas

1 diena
Tikšanās lidostā. Transfērs un izmitināšana 4 * viesnīcā.
Vakarā brīvais laiks atpūtai.

2 diena
Apskates ekskursija pa Mehiko. Elitārie kvartāli un grausti, ar modernām tehnoloģijām būvēti debesskrāpji un mazas savrupmājas - tas viss rada unikālu kontrastu pilsētas tēlu. Jūs dosities uz Zocalo laukumu, kas ir nozīmīgs galvaspilsētas vēsturiskais centrs. Šeit koncentrēti galvenie vēstures un arhitektūras pieminekļi; Katedrāle, Nacionālais pils ar Djego Rivjēras freskām. Pēc tam, kad esat pabraucis gar vienu no skaistākajām pilsētas ielām - Reformas avēniju, jūs atradīsities Antropoloģijas muzejā, kas visā pasaulē ir slavens ar saviem eksponātiem. kas ir arī Mesoamerikā dzīvojošo indiāņu dārgumi. Tad jūs dosities uz noslēpumaino Teotihuacan - seno indiāņu kulta centru, jums būs iespēja uzkāpt Saules un Mēness piramīdās, lai baudītu skatu uz pilsētu no augšas. Pastāv hipotēze, ka senajiem Teotihuakanas iedzīvotājiem bija zināšanas par kosmisko enerģiju, kas tagad ir zaudēta, un ka precīzai seno ēku orientācijai saulē, mēnesī un zvaigznēs ir sava dziļa nozīme. Stingrākais Teotihuacan ģeometriskais izkārtojums apstiprina šos pieņēmumus. Izmitināšana 4 * viesnīcā. 

3 diena
Ekskursija Puabelas pilsētā. Pati pilsēta jūs pārsteigs ar savu lielisko koloniālo arhitektūru, vēstures pieminekļiem, tostarp Rosario kapelu, Santo Domingo klosteri, pilsētas katedrāli, kuru aizsargā UNESCO. Baznīcas un mājas, kas dekorētas ar keramikas flīzēm "talavera", apkārtējo kalnu ainavas un vulkāni padara šo pilsētu par sapni skaistu fotogrāfiju un senās arhitektūras cienītājiem. Bet, ja jūsu galvenā vājība ir virtuve, tad “Meksikas gastronomiskā galvaspilsēta” neliks vilties. Noteikti izmēģiniet "mole poblano" mērci, kas apvieno nepārspējamo šokolādes un karstā čili garšu, kā arī slavenos pildītos piparus - (chiles en nogada). Pēc pusdienām izbraukšana uz vissvarīgāko Verakrūzas ostu, kas slavena ar dievišķā dzēriena - kafijas - pagatavošanas kultūru. Izmitināšana 4 * viesnīcā.

4 diena
Brokastis. Jūs ceļosiet uz auglīgo Tabasko, kur audzē tādas kultūras kā kakao, avokado, apelsīni, mango un citas. Jūs apmeklēsiet unikālu brīvdabas parku-muzeju - "La Venta", kurā atrodas Olmeku - visu Mezoamerikāņu kultūru mātes - kultūras pieminekļi. Milzu galvas ar negroid iezīmēm ir viens no šīs civilizācijas lielākajiem noslēpumiem, kas pētniekiem joprojām ir noslēpums. Tālāk par programmu - transfērs uz Palenkes pilsētu, kas atrodas Čiapas štatā. Izmitināšana 4 * viesnīcā

5 diena
Brokastis. Agra izbraukšana no viesnīcas. Usumasinta upes krastā Jaščilanas pilsēta ir paslēpta no ziņkārīgajiem skatieniem. Vienīgais iespējamais veids, kā nokļūt senajā apmetnē, ir ar laivu gar upi. Senajā pilsētā jūs pārsteigs rituālu ainu, fresku, stēlu attēli, jūs redzēsiet senā valdnieka statuju, kas sēž tronī. Jums būs iespēja ekskursijas laikā novērtēt neskartās dabas skaistumu, kas jūs ieskauj, kā arī iepazīties ar gaudojošajiem pērtiķiem un milzīgu skaitu brīnišķīgu putnu. Pēc tam jūs dosieties uz gleznaino ūdenskritumu, kur varēsiet peldēt un atvēsināties pēc aizņemtas dienas. Atgriešanās viesnīcā.

6 diena
Palenkes drupas tiek uzskatītas par vienu no svarīgākajām maiju arheoloģiskajām vietām Meksikā. Senā pilsēta atrodas starp kalniem, kas apauguši ar augstiem džungļiem, tuvumā tek neliela straume, bieži var dzirdēt jaguāra vai gaudojošā pērtiķa rūkoņu. Dabas un seno drupu kombinācija šai vietai piešķir īpašu enerģiju. Ekskursijas gids pastāstīs par noslēpumainās Palenkes pilsētas leģendām un tradīcijām. Pēc ekskursijas pārbrauciet uz Kampečes pilsētu. Jūs pastaigāsiet pa šaurajām koloniālajām ielām, redzēsiet īstās cietokšņa sienas, kas izturējušas neskaitāmus pirātu uzbrukumus. Izmitināšana 4 * viesnīcā

7 diena
Brokastis. No rīta jūs atradīsiet svēto maiju ceremoniju. Tās laikā galvenais priesteris vērsīsies pie Lietus Dieva, lai saņemtu garīgu tīrīšanu un svētību. Uzzināsiet, kā tiek audzēta un ražota visgaršīgākā kakao, kā arī nogaršosiet to, kas pagatavota pēc senajām maiju receptēm. Tālāk jūs dosities uz majestātisko Uxmal, par kuru ir daudz leģendu. Tātad, viņi saka, ka vedņa piramīdas templis tika uzcelts tikai pa vienu nakti, un mežsargi - Aluši - joprojām dzīvo pilsētā. Valdnieka pils, Bruņurupuču māja, Baložu pagalms, Klosteris - to visu redzēsiet šeit, unikālajā Uxmal. Pēc tam jūs iegūsiet spāņu aristokrātu pasauli un apmeklēsiet seno hacienda. Pārcelšanās uz Meridu. Izmitināšana 4 * viesnīcā.Vakara pastaiga pa koloniālo pilsētu.

8 diena
Brokastis. Izbraukšana uz Jukatanas pussalas centru pēc galvenās atrakcijas - Čičenicas. Šī senā pilsēta ir viens no Jaunajiem septiņiem pasaules brīnumiem un ir atzīta par UNESCO Pasaules mantojuma vietu. Jūsu priekšā parādīsies Kukulkanas piramīda, Kareivju templis, pasaulē lielākais bumbu laukums Pok-ta-Pok, Jaguāru templis, Observatorija un citas pilsētas ēkas. Tad jūs peldēsities kristāldzidrā karsta ezerā vai cenotā, kurā varēsiet izjust pazemes ūdeņu ārstnieciskās īpašības. Transfērs uz Kankunu / Riviera Maya, viesnīcas izmitināšana pēc iepriekšēja rezervējuma.

 

 

Cenā iekļauts:

 •  Starptautiskais lidojums
 •  Transports (atkarībā no cilvēku skaita grupā: minivens, sprinteris vai autobuss
 • Ieejas maksa visās programmā norādītajās arheoloģiskajās vietās un rezervātos.
 • Izmitināšana kategoriju viesnīcās, kas nav zemākas par 4 *. Cenā ir iekļautas bufetes tipa brokastis vai amerikāņu brokastis.
 • Krieviski runājoša gida pakalpojumi.

 

Cenā nav iekļauts:

 •  Pusdienas un vakariņas maršrutā
 •  Virzīt ceļvedi un vadītāju
 • Izmitināšana viesnīcās pēc maršruta beigām

 

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home