Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ligūrija - Korsika - Sardīnija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Ligūrija - Korsika - Sardīnija
1. diena
“Rīga – Čehijas austrumi”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.
 
2. diena
“Čehijas austrumi – Vičenca– Toskānas rietumi”
Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Vakarpusē – īsā pauze Vičencā (Vicenza), vēlās Renesanses arhitekta Andrea Palladio pilsētā. Ceļš pa Itāliju. Nakts – viesnīcā Toskānas rietumos.
 
3. diena
“Toskānas rietumi – Dženova – Toskānas rietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Dženovu. Dženova (Genova) - Ligūrijas reģiona galvaspilsēta, kadreiz varenas Dženovas republikas centrs, iespējams, Kristofora Kolumba dzimtā pilsēta. Iepazīšanās ar Dženovas vēsturisko centru: osta, Sv. Georga pils, vecpilsēta, Garibaldi iela un izcilas dženovas aristokrātu pilis, Ferrari laukums, Sv. Lorenco katedrāle, XX. Septembra iela. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Toskānas rietumos.
 
4. diena
“Toskānas rietumi – Sjēna – Greve – Toskānas rietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sjēnu un Grevi. Toskāna. Sjēna (Siena) – īstenā Toskānas pērle. Vēsturiskais Sjēnas centrs ir iekļauts Pasaules mantojuma sarakstā. Il Campo laukums, Tirgus laukums, Doma laukums. Brīvais laiks. Pauze Kjanti (Chianti) reģionā, Grevē in Kjanti (Greve in Chianti). Iespēja nodegustēt un iegādaties vietējus vīnus. Nakts – viesnīcā Toskānas rietumos.
 
5. diena
“Toskānas rietumi – Korsika – Sardīnijas Ziemeļi ”
Brokastis (līdzi). Pārbrauciens ar prāmi uz Korsikas (Corse/Corsica) salu Francijā. Uz baltām klintīm celtā šarmantā viduslaiku pilsēta Bonifačo (Bonifacio/Bunifaziu) – viena no skaistākām pilsētām Korsikā. Pastaiga pa pilsētu. Sv. Roka kapella, Dženovas vārti, Sv. Marijas Lielas baznīca, Sv. Domenika baznīca, Jūrnieku kapsēta. Bonifačo šaurums. Pārbrauciens ar prāmi uz Sardīnijas (Sardegna) salu Itālijā. Nakts – viesnīcā Sardīnijā, Sassaru apkaimē.
 
6. diena
“Sardīnijas Ziemeļi – Algēro – Sassari – Sardīnijas Ziemeļi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Algēro un Sassari. Algēro (Alghero/L’Alguer/S’Alighéra) – Sardīnijas “Mazā Barselona”, kur līdz mūsdienām jūtama kataloņu atmosfēra. Kataloņu arhitektūra, pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie jūras Korālu Rivjērā. Sassari (Sassari) – otrā lielākā pilsēta Sardīnijā. Pauze vesturiskajā centrā. Nakts – viesnīcā Sardīnijā Sassaru apkaimē.
 
7. diena
“Sardīnijas Ziemeļi – Kastelsardo – Portotoresa”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kastelsardo un Portotoresu. Kastelsardo (Castelsardo), kuru uzskata par skaistāko pilsētiņu Sardīnijā. Kastelsardo viduslaiku arhitektūra. Atpūta pie jūras. Pauza Portotoresā (Porto Torres) – romiešu laikos dibinātā pilsētā. XI gs. Sangavino bazilika. Ap pusdienlaiku - pārbrauciens ar prāmi uz kontinentu. Nakts – uz prāmja.
 
8. diena
“Itālijas rietumi – Polijas dienvidi”
Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijā vai Polijā.
 
9. diena
“Polijas dienvidi – Rīga”
Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu, Latviju. Vēlu naktī no 9. uz 10. dienu - atgriešanās Rīgā.
 
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu;
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas.
 
Papildus:
brauciens uz Dženovu – 45 € ;
brauciens uz Sjēnu un Grevi – 45 € ;
brauciens uz Sassari-Algēro – 40 € ;
brauciens uz Kastelsardo-Portotoresu – 40 € ;
papildmaksa par izvietošanu div(četr)vietīgajā kabīnē uz prāmja Sardīnija - kontinents – 40 (30) € par personu;
vīna degustācija Grevē - no 10 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
papildmaksa par dubultvietu autobusā - 120 € ;
papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 180 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home