Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Maģiskā Meksika

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Meksika   »   Maģiskā Meksika

1.diena
Ierašanās Meksikā. Tikšanās lidostā ar krievu  valodā runājošu gidu un transfērs uz pieczvaigžņu viesnīcu.    

2. diena
Mehiko – Nacionālais Antropoloģiskais muzejs – Teotiuakan.
Brokastis . Iepazīšanās ekskursija ar Mehiko , apmeklējot arī pilsētas vēsturisko centru ( iekļauts JUNESKO) : Sokalo laukums , kam tuvumā atrodas acteku senā rituāla centra drupas. Agrāk te atradās  Templo Maijora  piramīda , bet pašreiz  - muzejs un arheoloģiskie  izrakumi.Pēc tam katoļu Meksikas  galvenās Katedrāles apskate. Tad prezidenta pils apmeklēšana, kur atrodas slavenā meksikāņu mākslinieka Djego Riveras freskas. Pēc  tam Nacionālā  Antropoloģijas muzeja , kas ir lielākais Latīņamerikā un viens no pazīstamākajiem pasaulē, apmeklēšana. Tajā ir daudz visas Meksikas arheoloģisku un etnogrāfisku eksponātu. Šeit var redzēt visinteresantākos maiju un acteku kultūras objektus, tai skaitā pazīstamo Saules Akmeni.
Interesanta ir ekskursija uz arheoloģisko  kompleksu  Teotiuakan 
(JUNESKO sarakstā ).  Galvenais , kas jāapskata – Saules Piramīda,Mēness Piramīda, Mirušo ceļš,  Pernata Čūskas klosteris , kurā ir ornamenti ar milzīgām čūsku galvām.
Atgriešanās pieczvaigžņu viesnīcā Mehiko.

Картинки по запросу "мексика"

3. diena
Mehiko – Puebla- Verakrusa 
Brokastis. Izbraukšana no Mehiko uz Pueblu. Ceļā var redzēt brīnišķīgus darbojošos vulkānus. Popokatepetlu un Istaksiuatlu .Pueblā jāapmeklē „ eņģelu pilsētu „ (JUNESKO sarakstā , tā ir koloniālās arhitektūras lielisks paraugs. Puebla pazīstama ar lielisku virtuvi , „ talavera „ stila keramiku . Ierašanās Verakrusā, vienā no lielākajām ostām . Tur ir laipni cilvēki, garšīga kafija , gadsimtiem vecas tradīcijas. Apmešanās četrzvaigžņu viesnīcā Verakrusā.

4. diena
Verakrusa- La Venta – Palenke
Pēc brokastīm no Velakrusas brauciens Palenkes pilsētas virzienā. Brīvdabas muzeja apmeklējums La Ventā netālu no Viļjaermosas pilsētas. Te glabājas vecākā un noslēpumainākā  Amerikas civilizācijas Oļmekovas kultūras centra  akmens galvas un citas skulptūras.

5. diena
Jaščilana- Vodopada Palenke
Tā kā no hoteļa izbrauc agri brokastis izsniedz paciņās. Ekskursanti
Pie Usumasintas upes,  kur ceļotāji pārsēžas laivās , jo tā vienīgi var nokļūt līdz       drupām . Jaščilana  kādreiz bija maiju kultūras centra pilsēta, atrodas  ļoti skaistā vietā, kas  ieskauta ar džungļiem, tajā ir bagātīga flora un fauna. Tur redzami daudzi pērtiķi. No Jaščilanas ekskursanti dodas uz Palenki un ceļā viņiem tiek rādīts brīnišķīgs ūdenskritums. Tad atgriešanās Palenkē.

Картинки по запросу "мексика"

6. diena
Palenke – Kampeče
Brokastis. Šajā dienā tiek apskatītas pašas skaistākās maiju civilizācijas arheoloģiskās     drupas - Palenke. Pietiks laika , lai iepazītos ar šīs mistiskās vietas dārgumiem , kur pirmsspāņu perioda celtnes pazūd tropiskajos augos.
Pēc tam pārbrauciens )  uz krāšņu un viesmīlīgu pilsētu-ostu – Kampeče (JUNESKO sarakstā). Ieteicams brauciens tūristu tramvajiņā ( par atsevišķu maksu). Apmešanās četrzvaigžņu viesnīcā Kampečē vai tās apkārtnē.

7. diena
Kampeče – Ušmala – Merida
Pēc brokastīm ekskursanti dodas uz Ušmalu, vienu no skaistākajāmmaiju pilsētām, lielisku Puuka arhitektūras stila paraugpilsētu, kas savu  brīnišķīgumu nav zaudējusi arī mūsdienās (JUNESKO sarakstā).
Nākamais ceļotāju  punkts Merida , Jukatana štata galvaspilsēta. Īpašu interesi raisa Neatkarības laukums un Paseodeļ-Monteho  - liels prospekts , kur atrodas lepnas rezidences Eiropas stilā , kas uzceltas 19. gs beigās – 20. gs sākumā. Apmešanās četrzvaigžņu viesnīcā Meridā.

8.diena
Pēc brokastīm tūristi brauc uz seno Čičen-Ica arheoloģisko zonu, kas kādreiz bija maiju civilizācijas centrs. Tur atrodas viens no 7 jaunās pasaules brīnumiem – Kukuļkana piramīda (JUNESKO sarakstā) un citi lieli maiju arhitektūras pieminekļi,  starp tiem Observatorija. Auksts ir apakšzemes ezera IK-Kila ūdens,kas atsvaidzina ikvienu pirms braukšanas uz krastmalu. Jukatana slēpj sevī daudz noslēpumu, bet tūristi jau sapņo par Karaību jūru un atpūtu ar Margaritas bokālu rokās. Laipni lūgti Karaību jūras kūrortos Meksikā –Kankunā  un Maiju Rivjerā.  (Ierašanās ap 6 vakarā).

Ekskursijas maksā iekļauts:
Pārlidojumi
Komfortabli četrzvaigžņu hoteļi ( Mehiko Siti pieczvaigžņu hotelis)
Brokastis (zviedru galds vai amerikāņu)
Pābraucieni 1. klases autobusos (ar kondicionieriem un tualetēm).
Krievu valodā runājošs , kompetents gids visā ceļojumā.
Ieejas biļetes programmā paredzētajos pasākumos
Dzeramnauda istabenēm, nesējiem, brokastu oficiantiem
Transfers lidosta – viesnīca Mehiko Siti atbraukšanas dienā
Transfers lidosta Kankuna-Maiju Rivjera –   Kankuna lidosta 

Ceļojuma maksā nav iekļauta:
Dzīvošana hotelī pēc ekskursijas beigām
Dzeramnauda gidam un  autobusa vadītājam

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home