Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

No Lamanša šauruma līdz Lohnesa ezeram

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lielbritanija   »   No Lamanša šauruma līdz Lohnesa ezeram

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Pārbrauciens pa Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju. Pastaiga pa Austrumflandrijas pilsētu Ģenti, kas tiek dēvēta par Beļģijas Venēciju. Viduslaikos Ģente bijusi otrā lielākā pilsēta Eiropā aiz Parīzes. Sv. Bavo katedrāle, kas lepojas ar brāļu van Eiku mākslas šedevru “Ģentes altāris”, Flandrijas grāfu pils, senās ģilžu mājas, kas spoguļojas kanāla ūdenī un, protams, beļģu alus... Nakts viesnīcā Francijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā. 

3. diena
Brokastis. Pārbrauciens ar prāmi uz Lielbritāniju, šķērsojot Lamanša šaurumu un vērojot Duvras baltās klintis. Pārbrauciens uz centrālangliju. Stratforda pie Eivonas upes, Šekspīra pilsēta. Ziedos slīgstoša pilsētiņa ar koka namiem pat no 14. gadsimta. Šekspīra dzimtā māja, muzejs, Sv. Trīsvienības baznīca. Ekskursija un brīvs laiks pilsētā. Nakts viesnīcā Kārlailas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 

4. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz karaļu pilsētu Edinburgu. Iepazīšanās ar pilsētu. Karaļa pils, vecais cietoksnis, Karaliskā jūdze, Princeses iela. Ekskursija pilsētā un brīvs laiks. Nakts viesnīcā Stonehaven apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

5. diena
Brokastis. Brauciens gar tīreļiem, pakalniem uz Ziemeļjūras krastu. Skotijas austrumu piekrastes viduslaiku pils Dannotara. Klints, virs kuras slejas šī pils, ir kā speciāli radīta, lai Dannotara kļūtu par neieņemamāko Skotijas cietoksni. Brīnišķīgi skati, ko iemūžināt fotogrāfijās. Rožu un granīta pilsēta Aberdīna. Gan vecās, gan jaunās mājas tikai no granīta ar plēstā akmens jumtiem. Pa skaistiem panorāmas ceļiem dosimies uz Viskija zemi. Apmeklēsim kādu no viskija ražotnēm Spejas upes baseinā, Duftonas apkārtnē. Pārbrauciens uz Invernesu. Nakts viesnīcā Invernesas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 

6. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 € ). Pilnas dienas ekskursija. Apmeklēsim Lohnesa ezeru, kur varēsiet iepazīties ar ezera noslēpumiem. Kaledonijas kanāls, Fort August pilsētiņa, viena no zināmākajām Skotijas pilīm – Eilan Donan. Šī pils ir bijusi redzama daudzās filmās, bet zināmākā no tām varētu būt 1999. gadā uzņemtā Džeimsa Bonda filma. Neliels priekštats par Skajas salu. Salas galvaspilsēta Portrī. Tulkojumā pilsētas nosaukums nozīmē “Karaliskā osta”. Šobrīd iecienīta atpūtnieku pilsēta ar ostu, viesnīcām, restorāniem un krodziņiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Invernesas apkārtnē.

7. diena
Brokastis. Fort Viljam, Glenfinnan, kas lepojas ar garāko betona viaduktu Skotijā. Šeit filmētas epizodes vairākām filmām. Lielāko popularitāti tilts ieguvis pateicoties filmām par Hariju Poteru, kur tiek rādīts, ka Harijs Poters ar draugiem dodas uz skolu un atpakaļ tieši pa Glenfinnan viaduktu. Brauciens pa slavenajām Skotijas augstienēm – Grampjanu kalniem uz Stirlingu. Cietoksnis un Vecpilsēta. Stirlinga – neliela, sena pilsēta, izvietojusies Skotijas centrālajā daļā, blakus slavenajai Stirligas pilij. Šī pils izvietojusies izdzisuša 75 m augsta vulkāna virsotnē, kuru no trīs pusēm ieskauj nepieejamas klintis. Zaļie pakalni un ziedošas ceļmalas. Pārbrauciens uz Angliju. Nakts viesnīcā Mančesteras apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Birmingema – pilsēta kosmopolīts. Savulaik attīstītās rūpniecības dēļ šeit ieradušies visdažādākās ādas krāsas un tautību cilvēki. Pastaiga pilsētā. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 € ) uz Velsu. Tredegar māja un dārzi. Tredegar nekad nav bijis parasts īpašums. Tā ir māja, kur māksla stāsta par dažādiem laikiem, kas te pieredzēti dzimtas dzīves laikā. Te ir gan tumšie periodi gan zelta laikmets, kokgriezumi, varonība karā, krokodili un krucifiksi….un dārzi, kas ir neatņemama britu dzīves sastāvdaļa. Iepazīšanās ar Velsas galvaspilsētu Kārdifu. Nakts viesnīcā Londonas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

9. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 € ) uz Londonu. Pilnas dienas ekskursija, kuras laikā Jūs redzēsiet pilsētas vēsturisko centru: Big-Ben – slavenāko pulksteni pasaulē, Tauera tiltu – Viktorijas laika gotikas šedevru, Bekingemas pili, Parlamenta ēku, Trafalgara laukumu, Temzas krastmalu, Taueru. Pēc ekskursijas brīvs laiks, suvenīru iegādei. Vakarā atgriešanas viesnīcā Londonas apkārtnē. 

10. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 € ) uz Hīveras pili. Piedāvājam apmeklēt Annas Boleinas bērnības māju Hīveras (Hever) pili. Anna Boleina šeit dzīvoja 16.gs., viņa bija karaļa Henrija VIII nelaimīgā sieva, kuru sodīja ar nāvi par neuzticību. Izstaigāsim skaisto dārzu, kas ieskauj pili un iepazīsimies aī ar pašu pili un tās interjēru. Atgriešanās Londonā. Vakarā pārbrauciens uz Duvru. Prāmis. Ierašanās viesnīcā Beļģijā – Antverpenes apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

11. diena
Brokastis. Vēsturiskā Flandrijas pilsēta un Rubensa dzimtene - Antverpene. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Sīksta, internacionāla, neatkarīga un lepna pilsēta. Vecpilsētas un grandiozās, flāmu gotikas stilā celtās Dievmātes katedrāles apskate. Antverpene ir vieta, kur visvairāk ir apstrādāti dimanti, tā glabā senas tradīcijas šajā jomā. Laiks ceļā. Vācija. Polija. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

12. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Latvija. Vēlu vakarā/ naktī ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - € 230;
piemaksa par papildvietu autobusā - € 170;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz “Lohnesa ezera noslēpumi” 45 € ; Izbraukuma ekskursija ”Velsa un Anglija” 25 € ; Izbraukuma ekskursija uz Londonu 45 € ; Izbraukuma ekskursija uz Hīveras pili 25 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
 

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Latvijas nepilsoņiem – vīza ~180 € (dokumentu iesniegšana 30 dienas pirms ceļojuma).
Lohnesa monstra centrs 8 £; Eilan Donan pils 7.50 £; Hīveras pils 17 £; Edinburgas cietoksnis 17 £; Tredegar māja 9 £; Sabiedriskais transports Londonā dienas biļete 12.80 £, 1x brauciens 2.80 £; Vestminstras abatija 20 £; Madam Tiso muzejs ~ 33 £; Šerloka Holmsa muzejs 10£; Panorāmas rats "Londonas acs" 23 £; Tauers 24 £ж Ekskursija Antverpenē 15 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home