Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Noslēpumainā sala

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indonēzija   »   Noslēpumainā sala

1. diena
Izlidojam no Rīgas,pārlidojums uz Bali.

2. diena
Sagaidīšana lidostā.Transfērs uz viesnīcu.Nakts viesnīcā.

3. diena
Ceļojums uz Bali ziemeļiem,peldēšana ar delfīniem.Templis Tanah Lot-strādājošs indiešu templis,viens no Bali apskates objektiem,populārs tūristu vidū un Indonēzijas kultūras simbols.Tikai ticīgie cilvēki var uziet pa kāpnēm un ieiet templī.Tūristi var tikai pabūt klints lejas daļā.Tanah Lot ir viens no skaistākajiem tempļiem Bali un arī Tanah Lot ir viens no sešiem pašiem svētākajiem tempļiem uz salas.Bratan ezers,atrodas Bali centrālajā daļā,1400m augstumā.Ezers ir galvenais ūdens avots.1663. gadā par godu ūdens dievietei Devi Danu,ezera krastā uzbūvēja templi Ulun-Danu-Bratan.Pusdienas restorānā,Klusā okeāna krastā.Peldēšana ar delfīniem. Delfīnuterapija skaitās kā viena no visefektīvākajām, jo procedūras laikā pazūd visas garīgās slimības,stress u.t.t.
Munduk ūdenskritums ir viens no visskaistākajiem Bali ūdenskritumiem.Pie šī ūdenskrituma var pieiet pavisam tuvu.Tamaņ Ajuņ templis burtiskā nozīme tulkojams kā "brīnišķīgais dārzs".Templis skaitās kā viens no pievilcīgākajiem Bali pieminekļiem.

4. diena
Zemūdens laiva Odyssey.Zemūdene skaitās kā viens no labākajiem variantiem cilvēkiem, kuri baidās nirt ar akvalangu.šāda ekskursija piesaista daudz tūristus.Zemūdene ar komfortu var sasēdināt līdz 36 pasažieriem.Peld zemūdne, parasti, 30 metru dziļumā.

5. diena
Kruīzs pa 3 salām.Kruīza laikā,Jūs ieraudzīsiet simtmetrīgas klintis,izbaudīsiet peldi un niršanu ar akvalangu lagūnās,apstāsimies savvaļas pludmalē,ekskursija uz čeningan ciematu,ferma,kas audzē jūraszāles,pusdienas-pikniks uz kuģa klāja.

6. diena
Safari parks "Taman safari Indonēzija",kas orientējas uz tūristu izklaidēšānu.Jums piedāvās-ziloņu šovu,fotogrāfiju ar orangutanga bērniem,alas ar stikla akvārijiem apmeklējumu,pastaigu ziloņa mugurā,safari-ceļojumu pa parku tematiskā autobusā pusdienas restorānā ar lauvām(lauvas būs aiz stikla),mazākiem bērniem paņemiet līdzi peldkostīmu(šeit piedāvā akvaparku).Bali Agung šovs,stāsts par Bali dieviem.

7. diena
Ziļonu izjādes un upju raftings.Raftings-piedzīvojums sākas,kad,Jūs laižaties pa 9,6 km upju klintīm.šī izklaide ir pilnīgi droša kā pieaugušajiem,tā arī bērniem.Profesionāls instruktors pavadīš,Jūs pa labākajām upju klintīm,pēkšniem kritumiem,lai Jūsu atmiņā atstātu,tikai to labāko.Pēc 2 stundu piedzīvojuma,Jums varēsiet ieiet karstā dušā,saņemt tīrus dvieļus un izmantot istabas,lai varētu pārģērbties un noslēgumā izbaudīt zviedru galda pusdienas ar skatu uz kalniem un rīsu laukiem.Safari-ziloņu parks,izjādes uz ziloņiem:mēs uzskatā ka Safari-ziloņu parku ir obligāti jāapmeklē,jo tas ir vienīgais parks pasaulē,kur,Jūs varat ciešā kontaktā saskarties ar šiem dzīvniekiem.

8. diena
Akvaparks,šī ir viena no brīnišķīgākajām vietām uz salas. šeit katrs atradīs sev izklaidi.Akvaparks lieliski derēs atpūtai ar jebkura vecuma bērniem. Ir pieejami;bērnu kalniņi,kafejnīca,spa-centrs,14 kalniņi(dažādu līmeņu ekstremitāte),sauļošanās zonas,peldošais bārs un 2 restorāni.

8.-12. dienas
Brīvais laiks atpūtai pludmalē.

13. diena
Transfērs uz lidostu.šajā ceļojuma paketē, mūsu aģentūra,dāvina Jums un Jūsu ģimenei,vakariņas vienā no Džimboran pludmales restorāniem.

Cenā iekļauts:
Starptautiskais lidojums
Transfērs no lidostas
Dzīvošana viesnīcā
Brokastis
Pusdienas ekskursiju laikā
Grupas pavadonis
Ekskursijas pēc programmas

Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana
ēdināšana (7-12 dienas)
Persnoniskie tēriņi

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home